reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ja też już "świata nie widzę" i cholera mój małż nie garnie się do kosiarkowania, ale cóż, jakoś sobie wcześniej radziłam to i teraz poradzę hehe
Ogólnie, to mój stary ma uprzedzenia do sexu w ciąży buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu i niestety abstynencja.. :-p Narazie jeszcze nie mam parcia, ale coś czuję, ze niebawem się zacznie i wtedy to dopiero będzie męczarnia :zawstydzona/y:

Swego czasu to Mój mnie golił:-) Miał frajdę jak dziecko:-D Ale stwierdziłam, że sama będę się golić bo częściej mogę a tak to on ma na 3 zmiany robotę i różnie z tym czasem bywa a co dopiero jakbyśmy mieli czas wolny spędzać na goleniu:-)
 
reklama
Emwu!Jakbym czytała o sobie!Jak przychodzi obiad..to normalnie mnie taka słabość ogarnia i ledwo co zjem..nie mam sił i miejsca, czuję się taka jakaś wypchana:-)Pojemność mam mniejszą czy co?wypoczywaj kochana!!Bezpiecznej podróży!

U mnie tętno dzidzi: 9tc i 4 dni:169, prawie 14-sty tydzień: 156 (w zupełnym bezruchu, bo dzidzia chyba sobie spała).Nie wiem co to będzie:-)Ale po cichutku licze na dziewuszkę:-)Włosy na nogach rosną mniej nawet, ochota tylko na owoce, ruchów za bardzo nie czuję jeszcze:-(No i...mój Mąz przybiera na wadze..podobno to na dziewczynkę:-)

Między mną..a moją siostrą najmłodszą (mam 2 siostry:-)jest..uwaga..20 lat różnicy!I najlepiej sie ze sobą dogadujemy!Ja jestem najstarsza:-)

NO TO PO WIZYCIE...

Byłam dziś u lekarza i u gina (na NFZ u siebie, faceta..pójdę tam drugi raz chyba w ostateczności...)Niestety od rana znów źle się czułam i oczywiście po pobraniu krwi..prawie odpłynęłam.. musiałam leżeć..miałam czuja, bo Męża i wodę z miodem wzięłam ze sobą:-)Chcieli mi od razu EKG robić, ale wolałam zjeść śniadanie i przyjść za te 2 godz. na cukier po i ewentualnie EKG...i przyszłam bo było po co..cały czas przez te dwie godziny chodzilam jak pijana..robilo mi sie slabo:(nie mogłam stac..za co cukier wyszedł piękny!Po 2h na glukometrze 90:-)a na czczo 88:-)Wow..a wcześniej miewałam 170 i 140 po 2h. Lekarza był zaniepokojony tymi słabościami, przyszedł do mnie nawet bez umawiania sie na wizyte, ale ogólnie EKG w porządku..uff..Jutro wizyta i wyniki badań..zobaczymy...
Potem szybko do domu przygotować się i znów do gina tym razem...Nie będę opisywać szczegółów..ale czułam się nieprzyjemnie, zbyta..do tego nawet USG nie widziałam i musiałam sie wychylać żeby sobie dzidzie zobaczyć..i nie miałam przez brzuch tylko na fotelu niewygodnie i dopochwowo!!i to w 16-stym tygodniu!Ale zobaczyłam serduszko wszystko i się uspokoiłam. Nie pójdę tam więcej, chyba, że będę musiała dzidzię zobaczyć na USG...lekceważący ton..i w ogóle...szkoda gadać..moje wizyty u dr Magdziorz w Sulechowie to niebo a ziemia!A..najlepsze..na tym usg wyszedł..uwaga..18-sty tydzień! i poród na 4 grudnia...nie zgadzają mi sie te daty zupełnie ze sobą:-)Acha..twierdził że mi się wydaje pewnie, że słabo mi się robi i zemdleję..że przesadzam!!!nawet wyników nie kazał zrobic nic!nic go nie interesowało..nawet powiedział, że z tym nie do niego! Słabo mi się zrobiło na to jego lekceważenie...tak to jest czasem z tym NFZ...trzeba dobrze trafić!Jak pojadę 10 lipca to sie wszystkiego dokładnie dowiem i..zobaczę:-)
No..ale się rozpisałam!

A mam takie....dyskretne pytanie..jak wy się "tam"golicie właśnie?tzn co?chyba nie wszystko?Ja raz ogoliłam całe włoski i myslalam ze umrę ze swędzenia..teraz nożyczkami przycinam tylko..ale nie znam się, może inaczej trzeba?;-)
 
Ostatnia edycja:
A ja Wam powiem szczerze, że do wczoraj miałam czuja, że to Laseczka na 98% a teraz mi to obojętne:p Po tych wróżbach wczorajszych ochłonęłam:D Mam dwa ulubione imiona do zaoferowania Dzidzi, że płeć nie gra już roli:D
 
Ja w sumie nie myslałam w ogóle o Kubie, tak jakoś samo wyszło podczas rozmowy z męzem i chyab zostanie,a Patryk tez nie był planowany, spontanicznie imię wyjszło!
 
Witam Was dziewczynki u mnie wreszce wyszło troche słonka, ale niestety musze siedziec w domu i uczyc sie na jutrzejsze zlaiczenie z pediatrii :/ Wzoraj bylam u gina, zbadał tetno dzidziom jest wszystko ok. Tylko od wczoraj strasznie bolą mnie plecy cala prawa strona on góry do dołu, ból jest nie do zniesienia, w zwiazku z czym mam zakaz chodzenia w butach na obcasie (a na plaskim to mam tylko japonki) , wiec bede musiala sobie jakies zakupic, mam skolioze wiec moze dlatego plecy bola mnie tylko po jedenj stronie. Przez ostatnie 2 dni pochodzilam troche w tych obcasach bo wczesnije siedzialam w domu i sie uczylam. No i ruszyła maszyna... przez osatni miesiac przytylam 2,5 kg, czyli wrocilam do swojej wagi 49,5 kg. No i dowiedzialam sie ze wysokosc macicy mam na 19 tydzien, bo bliznaiki ponoc sa tak mniej wiecej 4 tyg do przodu. USG dopiero na 22 lipiec juz sie nie moge doczekac, no i przed wizyta test obciazenia glukoza mam nadzieje ze nie zbełtam sie ;) - warto sobie wcisnac do tej glukozy pare kropel cytryny to lepiej wchodzi
 
reklama
A mam takie....dyskretne pytanie..jak wy się "tam"golicie właśnie?tzn co?chyba nie wszystko?Ja raz ogoliłam całe włoski i myslalam ze umrę ze swędzenia..teraz nożyczkami przycinam tylko..ale nie znam się, może inaczej trzeba?;-)
hihi, mnie też pierwsze kilka razy swędziało po goleniu, chodzić nie mogłam, ale potem już się przyzwyczaiłam i już tego nie czuję wcale :tak: powiem Ci, że najlepiej jak mnie mąż ogoli... jest tak delikatny, że żadnych zadrapań, nic później nie czuję :tak:
przypomnij sobie jak się pierwszy raz pod pachami goliłaś ;-) ja pamiętam, że też swędziało :-) chodziłam i się drapałam jak małpka :-D
 
Do góry