reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Też podobnie jak Kulaszusza chciałabym mieć dzieciaczki z odstępem przynajmniej 3 lata. Chcę wpierw poświęcić się jednemu a później pomyśleć nad drugim:)
 
reklama
Też podobnie jak Kulaszusza chciałabym mieć dzieciaczki z odstępem przynajmniej 3 lata. Chcę wpierw poświęcić się jednemu a później pomyśleć nad drugim:)

Wiesz ja też tak myślałam, ale zrozumiałam, ze poświęcać będę się całe życie, a Patryś, czy będzie miał 2, czy 3, czy 15 lat, dla mnie zawsze będzie malutki! Więc zdecydowaliśmy o dwuletnim odstępie :-) Odchowamy szybko i srrrru na złote piaski hehe ;-)
 
No ja młodziutka jestem, więc mam czas na drugie, Mój też chce najpierw jedno odchować, chociażby żeby do przedszkola poszło to mogłabym się drugim Bąblem zająć na spokojnie:)
 
My się zdecydowaliśmy na "jedno po drugim".
Cóż nie było łatwo, czasem się zastanawiałam, czy to była dobra decyzja.
Teraz nie żałuję, są tak ze sobą związani, że nie widziałam czegoś podobnego.
Córka jak dostanie jakieś pieniążki np. na urodziny to kupuje sobie taki prezent, żeby na coś dla Jasia wystarczyło.
Dodam, że nikt jej do tego nie namawiał. Zresztą młody robi tak samo. Jak ma cukierki na urodziny w przedszkolu, to najpierw biegnie do grupy siostry ją poczęstować, a potem dopiero resztę dzieci :-)
Teraz będzie więkrza różnica 5 i 6,5 lat. Zobaczymy jak to będzie :-D
 
Co racja to racja, ja myslałam dokładnie tak samo hehe :tak::-D życie pisze nam róóóóóżne scenariusze jak widać :-D

To oczywiście też biorę pod uwagę:-) Napisałam jednak jak bym chciała hehe. A wpadki też chodzą po ludziach. Chcieliśmy Dzidzię to aż 7 miesięcy się staraliśmy a jak będzie, że chcemy przerwę od dzieci to pewnie się nam trafi za jednym strzałem:-)
 
My się zdecydowaliśmy na "jedno po drugim".
Cóż nie było łatwo, czasem się zastanawiałam, czy to była dobra decyzja.
Teraz nie żałuję, są tak ze sobą związani, że nie widziałam czegoś podobnego.
Córka jak dostanie jakieś pieniążki np. na urodziny to kupuje sobie taki prezent, żeby na coś dla Jasia wystarczyło.
Dodam, że nikt jej do tego nie namawiał. Zresztą młody robi tak samo. Jak ma cukierki na urodziny w przedszkolu, to najpierw biegnie do grupy siostry ją poczęstować, a potem dopiero resztę dzieci :-)
Teraz będzie więkrza różnica 5 i 6,5 lat. Zobaczymy jak to będzie :-D

Ja tez tak chciałam, ale lekarz mnie odwiódł bo po cesarce macica kiepsko się zrastała :zawstydzona/y:, myślę jednak, ze załowała nie będę :-)
 
reklama
Ale pamiętam, ze z Patrykiem miałam ciemne włoski na brzuszku w miejscu, gdzie inne kobiety miały tę ciemną linię, no i przy sutkach mi wyrosło kilka włosków, które o zgrozo wyrywam do dziś :angry:
 
Do góry