reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Laski wlasnie wrocilam z usg 3 d MOJA OLIWCI UROSLY JAJKA I FIUTEK HAHA LEKARZ NA MILION PROCENT STWIERDZIL ZE BEDZIE CHLOP BO MU JAJKA DYNDALY PRZY KAZDYM RUCHU WAZY 2050 I TERMIN WEDLUG USG PRZESUNAL SIE NA 15 GRUDNIA ALE ZOSTAJE PRZY 25 ALE JAJA!!!!!!!!!!!!Zaraz Was troche ponadrabiam ale jestem w szoku i pewnie troche to potrwa:)

No nie, wprost wierzyc sie nie chce. Ale dajecie popalic dziewczyny:-D Ja tam licze, ze u mnie sie nie pomylili:rofl2:

Mea gratulacje swietnych wynikow, to naprawde wsaniala wiadomosc, ta jak i ta o twojej kolezance. Ale sie musi cieszyc dziewczyna:-)
No poprostu padlam jak to przeczytalam! :-D Ciekawe czy mama Danielka otrzasnela sie juz z szoku? :rofl2:

Martuska a jaki wozek kupujesz? Jesli chodzi o spotkanie to koniecznie musimy cos zorganizowac :tak:
Emira nastawilismy sie na Mothercare Xcursion wersja denim. Potrzebujemy z travel system , bo jeden carseat moj wspanialy maz sprzedal na ebay a drugi jest w PL:-p Ten wozek jest drogi ale ma wlasciwie te same funkcje co 2 x tyle kosztujacy Bugaboo. Poza tym ja mialam uzywany wozek w pierwszej ciazy wiec teraz jeszcze przy grancie 190 funtow jaki pewnie tez dostalas, dolozymy i bedzie;-)
Spotkanie w takim razie mamy zaklepane:tak:

w krakowie pod kontrola jak leki podwojone nie pomoga to do szpitala:confused2:
no właśnie się zapowiada że listopadówką bedę :sorry:
 
reklama
Aaa i zapomnialam zapytac Wojtasiowej w ktorym szpitalu w Krakowie zamierza wydac na swiat dzieciatko?
Na Kopernika, czy moze Siemieradzki? Te chyba najpoularniejsze.

Opuszczam was dziewuszki na kolejne 2 godzinki z haczykiem. Ide na chwile z Alkiem do parku poki jeszcze nie ciemno i potem do kosciola sie przejde.
Do wieczorka!
 
Aaa i zapomnialam zapytac Wojtasiowej w ktorym szpitalu w Krakowie zamierza wydac na swiat dzieciatko?
Na Kopernika, czy moze Siemieradzki? Te chyba najpoularniejsze.

Opuszczam was dziewuszki na kolejne 2 godzinki z haczykiem. Ide na chwile z Alkiem do parku poki jeszcze nie ciemno i potem do kosciola sie przejde.
Do wieczorka!

a u nas ciemnosci juz totalne !!!

ja sie wyleguje po obiadku i zastanawiam sei czym zabic nude ??
 
dagmar pisala ze maly wazy 1600g ladnie jest rozwiniety ale na ktg wywalilo skurcze i ma fenka 8 razy na dobe !! ale panio doktor jest dobrej mysli i powiedziala ze jak zareaguje na leki to ja za kilka dni pusci do domku !!
 
dagmar pisala ze maly wazy 1600g ladnie jest rozwiniety ale na ktg wywalilo skurcze i ma fenka 8 razy na dobe !! ale panio doktor jest dobrej mysli i powiedziala ze jak zareaguje na leki to ja za kilka dni pusci do domku !!
To dobrze, że Maluszek zaczął gwałtowniej rosnąć. Szkoda, że są te skurcze, ale ważne, że rokowania lepsze:tak:
 
A już myślałam, że będzie więcej Laseczek:)
Kurcze obawiam się czy będę mogła iść na to usg 3D. Jakoś kasy w tym tyg brakuje, ale mamy dostać jeszcze, więc może akurat. Przy tych remontowych sprawach to kasa idzie jak po maśle.
 
reklama
A już myślałam, że będzie więcej Laseczek:)
Kurcze obawiam się czy będę mogła iść na to usg 3D. Jakoś kasy w tym tyg brakuje, ale mamy dostać jeszcze, więc może akurat. Przy tych remontowych sprawach to kasa idzie jak po maśle.

oj znam ten problem ... ja odkladam zakupy bo kiepsko mam z kasiora w tym mies ... na przeszlo 2 tyg mam 150 zl !! a jeszcze musze wizyte zaplacic i wykupic lekarstwa !!
 
Do góry