reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Jak widac z tym spojeniem to co lekarz to inna opinia ,
Moj twierdzi ze lezenie pomaga i to nakazal bo nic innego mi nie zrobia i tak !
Jak mam sie rozejsc to i tak sie rozejde bo dziecko rosnie w srodku i nie trzeba porodu aby sie rozeszlo i poznije w pasy i hamak.
wiec to zalezy jaka uroda nasza ,jedna sie rozejdzie ze bedzie miala problemy z chodzeniem po porodzie inna nie.
moj stwierdzil ze nie bedzie przypisywal cc tylko dlatego ze mnie boli ,bo bolec musi ! Choc jak bedzie przyznal zobaczymy blizej porodu!

rozejscie spojenia lonowego ile mm lub cm sie rozchodzi bada sie przez jakies specjalne badanie usg ( ja nie mialam ) :eek: a moze powinnam !Niewiem ! NIe umre od tego mimo ze boli z dnia na dzien bardziej - szczegolnie w nocy !

zZAzwyczaj wszystkie bole biodrowe spojeniowe ogonowe.... wszystko najbardziej dokucza w nocy .... ehhh jeju jest 16.30 a juz tak ciemno....
 
reklama
ale w sumie co toma byc...gosciu powinien mnie zbadac a nie od razu kazac sie pakowac do szpitala. Ostatnio tez pamietam,jakos 2 tyg po wyjsciu ze szpitala mialam powtorke tego samego,napinanie macicy,skurcze itp,dzwonie do niego i mu to mowie,a on: jedyne wyjscie to szpital. I co- nakupilam magnezu,zelaza,nospe- i bralam tak jak mi dawali w szpitalu,i przeszlo bez szpitala. Mam nadzieje ze teraz tez sobie poradze bez szpitala. Nie wierze chlopu :p ale jesli do pon nie przejdzie to lepiej sprawdze to medycznie

wniosek - doktorek albo panikarz /na wszelki wypadek szpital bo jak by co ... / albo leser /co ja sie mam zastanawiac skoro moga inni ... /

asko twoj gin podobnie mowi jak moj "lez to ci nie zaszkodzi a moze pomoc" :)
 
Czy wy macie takie uczucie jakby hymmm jak by to nazwac "korka " w pipce???:eek: Bo ja tak odczuwam od jakiegos czasu ( ze niby dziecko tak nisko czy jak?) i nieiwem o co kaman!
 
:happy2:Witajcie !!!jak samopoczucie ????
Macie już spakowane torby?
pozdrawiam wszystkie grudniowe Mamy

Ja nie mam spakowanej:no:i nie mam zamiaru jak narazie pakowac:no:nie spiedszy mi sie z porodem,mam jeszcze czas choc nie jest za ciekawie:-(
Wlanie zamowilam sobie koszule do karmienia taka
Koszula do karmienia róż 46 LOOKat 2497 OSTATNIE (786331941) - Aukcje internetowe Allegro
A tak pozatym to w pierwszej ciazy pakowalam sie na dzien przed porodem:tak:jak dostalam skierowanie od gina do szpitala:tak:byl to 36 tydzien.

Hej Śliczne ;-) ja znow tylko na chwilke bo do łózia zaraz a teraz jestem po lekarzu i mała pcha sie okropnie na ten swiat. Lekarz powiedział ze jak 3 tyg wytrzymam to dobrze juz bedzie leki podwojone rozwarcie jest glowka sie pcha na szczescie wody mi nie uciekaja :-) tylko skurcze wstrzymywac i zaciskac nogi mi przyszlo:tak:

Kochana trzymaj mocno i nie poddawaj sie:no:jeszcze nie czas.
 
Czy wy macie takie uczucie jakby hymmm jak by to nazwac "korka " w pipce???:eek: Bo ja tak odczuwam od jakiegos czasu ( ze niby dziecko tak nisko czy jak?) i nieiwem o co kaman!

ja przyznam sie ze nie mam zadnych takich odczuc !! jedyne co napewno czuje to to ze mam mala rowezystke w brzuchu !! pedaluje po moim zoladku od jakiejs pol godziny i nie zamierza przestac !!
 
A mam jeszcze pytanko do was.
Kupujecie wogole jakis nawilżacz?Jesli tak to jaki byscie polecily bo ja sie kompletnie nie znam?

Wczoraj podczas seksu bolalo mnie w szrodku wiec nie wiem czy jak pojde jutro to wroce z dobrymi wiadomosciami:no:no ale jak narazie nie panikuje i mysle pozytywnie:tak:
 
Ja nie mam spakowanej:no:i nie mam zamiaru jak narazie pakowac:no:nie spiedszy mi sie z porodem,mam jeszcze czas choc nie jest za ciekawie:-(
Wlanie zamowilam sobie koszule do karmienia taka
Koszula do karmienia róż 46 LOOKat 2497 OSTATNIE (786331941) - Aukcje internetowe Allegro
A tak pozatym to w pierwszej ciazy pakowalam sie na dzien przed porodem:tak:jak dostalam skierowanie od gina do szpitala:tak:byl to 36 tydzien.



Kochana trzymaj mocno i nie poddawaj sie:no:jeszcze nie czas.
Sliczna ta pizamka !!!!!!!!!! chyba se strzele taka sama bo jedna narazie mam!
 
Ja nie mam spakowanej:no:i nie mam zamiaru jak narazie pakowac:no:nie spiedszy mi sie z porodem,mam jeszcze czas choc nie jest za ciekawie:-(
Wlanie zamowilam sobie koszule do karmienia taka
Koszula do karmienia róż 46 LOOKat 2497 OSTATNIE (786331941) - Aukcje internetowe Allegro
A tak pozatym to w pierwszej ciazy pakowalam sie na dzien przed porodem:tak:jak dostalam skierowanie od gina do szpitala:tak:byl to 36 tydzien.

ja od tego sprzedawcy juz mam jedna upatrzona i ta byla druga na liscie !! tylko szkoda ze rozowa ;(
 
reklama
A mam jeszcze pytanko do was.
Kupujecie wogole jakis nawilżacz?Jesli tak to jaki byscie polecily bo ja sie kompletnie nie znam?

Wczoraj podczas seksu bolalo mnie w szrodku wiec nie wiem czy jak pojde jutro to wroce z dobrymi wiadomosciami:no:no ale jak narazie nie panikuje i mysle pozytywnie:tak:

ja mam swietny nawilzacz powietrza - recznik na kaloryfer !! ale nie wiem czy przy dziecku to bedzie wystarczajace !!
 
Do góry