reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Mexi ja za luteinę na receptę dopochwową płaciłam 3zł:-)I Ty tez za nią tyle powinnaś zapłacić:-)Ja mam jeszcze jedna receptę (żadna nie była mi potrzebna) więc mogę wybrać jak chcesz i wysłać Tobie, skoro masz przepisane-ja i tak już nie zużyję:-)
Emwu pisz jak wrócisz jak na USG było:-)
Joasiu..miesiąc zleci szybciutko..zobaczysz!Zaraz Męża będziesz witać:-)
 
reklama
Mam do Was pytanie Dziewczyny- jak u Was wygląda sprawa z seksem?
Bo ja w 3 miesiącu miałam takie nimfomańskie zapędy że szok, a od 2 tygodni zupełnie nic, zero seksu , kompletny brak jakiegokolwiek pociągu...a słyszałam że po piwerwszym trymestrze kobiety mają częściej ochotę na zbliżenia, ja chyba jestem jakas inna..:(
 
Mam do Was pytanie Dziewczyny- jak u Was wygląda sprawa z seksem?
Bo ja w 3 miesiącu miałam takie nimfomańskie zapędy że szok, a od 2 tygodni zupełnie nic, zero seksu , kompletny brak jakiegokolwiek pociągu...a słyszałam że po piwerwszym trymestrze kobiety mają częściej ochotę na zbliżenia, ja chyba jestem jakas inna..:(

U nas seks jest pawie codziennie:-) W ciąży różnie z tym bywa, są kobiety, które wówczas mają zwiększoną ochotę a są i takie, które nie mają smaczka. Wiem, że ciąża ma trochę do ''gadania'' w tej kwestii.
 
Mexi ja za luteine placilam okolo 4zl z jakims haczykiem ... potem to zalezy od apteki ale to smieszny koszt i na recepte jest napewno refundowana!!!

co do seksiku ?? cholera ja przed ciaza mialam zawsze ochote i to taka "nimfomanska" :) potem w pierwszych tygodniach jakos mi sie tak bardzo nie chcialo ale od jakis 2 tygodni znowu baaaaardzo mi sie chce :) a moj maz sie smieje ze to tak na zapas jak bym pod koniec ciazy juz nie mogla :D
 
U mnie różnie z tym bywa, raczej jesteśmy małżeństwem "weekendowym". Czasami mam ogromną ochotę, a czasami (jak mi źle) to żadnej.
Ostatnio mdłości mi mijają, ale zamieniają się w bóle głowy. Czy wy też tak macie? A od dwóch dni troszkę pobolewa mnie podbrzusze. No i doszły humorki ciążowe, czasami jestem wściekła strasznie, a czasami obojętna.

I mam pytanie filozoficzne. Czy Wy znalazłyście już swoje miejsce na ziemii?
Bo ja ciągle chcę zmieniać, teraz też, a M szału dostaje, moja opcja jest Anty dla niego.
 
Dziewczyny ktoś z was brał tutaj luteinę dopochwową.
Mam pytanko- ile za nią płacicie? Bo mi ostatnio lekarz zmienił z Duphastonu na Luteinę. Już się ucieszyłam, bo ponoć luteina jest tańsza, ale z tego co wypatrzyłam na necie, to 1 opakowanie to koszt ok. 30 zł (30 tabletek). On mi przepisał 2 razy dziennie po 2 szt.= więc codziennie po 4, to co mi taka paczka za 30 zeta starczy na tydzień???? No bez jaj :szok::szok::szok:.
Wyczytałam, że jest jeszcze jakaś inna Luteina (chyba podjęzykowa) i tylko ona jest refundowana :szok:. No bez przesady- przecież to ten sam lek :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
tak, tak, w necie widziałaś cenę normalną, bez recepty :) ja brałam luteinę dopochwowo i płaciłam ok 3zł za opakowanie, ona jest poprostu refundowana i ma bardzo dużą tą refundację :)
 
U mnie różnie z tym bywa, raczej jesteśmy małżeństwem "weekendowym". Czasami mam ogromną ochotę, a czasami (jak mi źle) to żadnej.
Ostatnio mdłości mi mijają, ale zamieniają się w bóle głowy. Czy wy też tak macie? A od dwóch dni troszkę pobolewa mnie podbrzusze. No i doszły humorki ciążowe, czasami jestem wściekła strasznie, a czasami obojętna.

I mam pytanie filozoficzne. Czy Wy znalazłyście już swoje miejsce na ziemii?
Bo ja ciągle chcę zmieniać, teraz też, a M szału dostaje, moja opcja jest Anty dla niego.

ja nie mialam mdlosci i wlasciwie zadnych innych dolegliwosci .. .nadal nie mam :) czasem pobolewa mnie podbrzusze ale lekarz tlumaczy to tym ze maluch robi sobie miejsce i tak ma to bolec ... mam w razie czego brac nospe i to wszystko :)

szukanie miejsca na ziemi ?? moje miejsce na ziemi jest w fazie przemyslen przedprojektowych ... dzialka juz jest a budowe planujemy zaczac za jakis rok ... wszystko zalezy od finansow ... nie tyle naszych (bedziemy brac kredyt) ale naszego wspolnego pracodawcy - JSW SA ...
 
Dziewczyny ktoś z was brał tutaj luteinę dopochwową.
Mam pytanko- ile za nią płacicie? Bo mi ostatnio lekarz zmienił z Duphastonu na Luteinę. Już się ucieszyłam, bo ponoć luteina jest tańsza, ale z tego co wypatrzyłam na necie, to 1 opakowanie to koszt ok. 30 zł (30 tabletek). On mi przepisał 2 razy dziennie po 2 szt.= więc codziennie po 4, to co mi taka paczka za 30 zeta starczy na tydzień???? No bez jaj :szok::szok::szok:.
Wyczytałam, że jest jeszcze jakaś inna Luteina (chyba podjęzykowa) i tylko ona jest refundowana :szok:. No bez przesady- przecież to ten sam lek :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.


Spokojnie :) Brałam luteinke dopochwowo do 14 tyg jezeli dobrze pamietam. Jest to lek refunfowany i płaciłam za niego nie wiecej napewno niz 4 zł ,wiec i ty nie zapłacisz wiecej.Luteine brałam na podtrzymanie ciazy i bardzo mi pomogła ,dzieki niej przestal bolec mnie brzuszek :) Brałam rowniez luteine podjezyk ale mi po niej było badzo niedobrze ,dosłownie cieszyłam sie jak wybrałam ostatnio tabletke .Wiec ja osobiscie wole o niebo lepsza jak dla mnie luteine dopochwowo :)
 
reklama
Co do sexiku ...Przez trzy pierwsze miesiace nie moglismy ze wzgledu na ciaze zagrozona,ale to moze i dobrze bo ja cos wogole nie mialam ochoty ,pozniej juz moglismy i se nadrabialismy bo i checi naszły jakos mnie wieksze ......no ale coz teraz abstynencja na miesiac buuuuuuu!!!!!!!!
 
Do góry