reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

A ja sie zastanawialam czy moj syn moze byc chrzestnym :)
Juz mial bierzmowanie ale ma dopiero 14 lat :)
I czy to nie glupio tak ,ze brat ? Co prawda przybrany ale to zawsze brat.
Nie mam kogo wziasc na chrzestnych. Tzn mam ale za duzo dylematow...
Jeżeli ma bierzmowanie to jak najbardziej może być chrzestnym i wydaje mi się że wale nie głupio że będzie jednocześnie braciszkiem i chrzestnym, jeżeli tylko wydaje Ci się że to dobry wybór to się nie zastanawiaj.
 
reklama
a ja Ci mówię, że zrobimy wszystkim psikusa i jeszcze przenosimy :tak::laugh2:

Laska a powiedz mi ty masz rozwarcie na opuszek i szyjka skrócona tak??
Bo u mnie jest na luźny palec:szok: i zrobiło się to to pod kroplówą z fenka, żeby było śmieszniej.
Jeszcze siostrze tłumaczyłam na ktg, że nie mam skórczy a skórcze jak byki podobno szły:-D
 
Laska a powiedz mi ty masz rozwarcie na opuszek i szyjka skrócona tak??
Bo u mnie jest na luźny palec:szok: i zrobiło się to to pod kroplówą z fenka, żeby było śmieszniej.
Jeszcze siostrze tłumaczyłam na ktg, że nie mam skórczy a skórcze jak byki podobno szły:-D

dokładnie - rozwarcie na opuszek i szyjka się skraca.
a takie bolesne skurcze to miałam gdzieś na tydzień przed wizytą, nawet się tu na forum żaliłam, że tak mnie boli... no i wyszło co wyszło.

jakoś to będzie, byleby jak najdłużej siedziały w brzuszku.
 
Jeżeli ma bierzmowanie to jak najbardziej może być chrzestnym i wydaje mi się że wale nie głupio że będzie jednocześnie braciszkiem i chrzestnym, jeżeli tylko wydaje Ci się że to dobry wybór to się nie zastanawiaj.

Bo tak tez sobie mysle ,ze gdyby kiedys cos mi sie stalo tfu tfu tfu to moj syn jest najblizsza osoba a wiek pozwoli mu z pewnoscia na zajecie sie mlodszym braciszkiem. (zakladam ,ze nic mi sie nie stanie przez najblizsze 4 lata do jego pelnoletnosci :))
 
Dziewczyny a powiedzcie mi jaka jest roznica "na opuszek" i "na luzny palec" :)

Zalezy jak grube lapy ma ginekolog :) hi hi.

Wiem ,ze sa takie okreslenia 1cm=1palec ale opuszek i luzny palec to mnie bawia :)
 
Dziewczyny a powiedzcie mi jaka jest roznica "na opuszek" i "na luzny palec" :)

Zalezy jak grube lapy ma ginekolog :) hi hi.

Wiem ,ze sa takie okreslenia 1cm=1palec ale opuszek i luzny palec to mnie bawia :)

No teraz to żeś doaliła ha ha ha
To pełne musiało by być na 2 ręce. Już to widzę :-D:-D:-D

Co do łap to też jak mi wyjął to patrzyłam jakie ma ordynator :-D Bo może nie jest źle ale łapska to on miał :-:)-D:-D

Uciekam laseczki, bo mi piesek zdechł i muszą go pochować A. z tatą :-(
 
reklama
Do góry