reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Hello, właśnie zakupiłam proszek do prania dzidziuś 3 kg na allegro w powalającej cenie :-) W poniedziałek-wtorek będzie więc wszystko popierzemy i zaczynam do szpitala kupować. bo najwyższa pora.
Dzisiaj mam mniej skórczybyków ale za to straszny ból krzyrza nie wiem z kąd :szok::wściekła/y: chodzić nie mogę:no:

Chrzciny gdzieś kwiecień, żeby jeszcze przespał w miarę.

kurde ja zapomnialam wczoraj ci tego poszukac !! ale dzis mam nadzieje ze nie zapomne ... musze ci znalezc to wszystko do szpitala i przepisy dla karnitynki wpisac ... za duzo tego mam na glowie !!
 
kurde ja zapomnialam wczoraj ci tego poszukac !! ale dzis mam nadzieje ze nie zapomne ... musze ci znalezc to wszystko do szpitala i przepisy dla karnitynki wpisac ... za duzo tego mam na glowie !!

Spoko MEA ja bym bardzo chciała jeszcze z 5 tyg wytrzymać chociaż ale jak mam takie bule, to wolę być przygotowana.

Swoją drogą to kiedyś z rozwarciem nie wypuszczali ze szpitala a teraz wywalają:wściekła/y:
 
reklama
Spoko MEA ja bym bardzo chciała jeszcze z 5 tyg wytrzymać chociaż ale jak mam takie bule, to wolę być przygotowana.

Swoją drogą to kiedyś z rozwarciem nie wypuszczali ze szpitala a teraz wywalają:wściekła/y:

to samo mówię, byleby do 36 tygodnia.
mnie nawet nie skierowali na oddział. rozwarcie na opuszek więc leżeć i tyle. jak się coś zacznie dziać to wtedy przyjechać :confused2: zobaczymy co powie mi we wtorek mój gin.
 
Do góry