reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
A nie wiecie ile taka szyjka potrzebuje by się skracać? Jak cały czas mam długą i twardą to ile mogę się jeszcze czuć spokojna.. Takie dziwne pytania mi po głowie chodzą:)
 
Coś tam Was doczytałam:-)
Pierogi wczorajsze już zjedzone...a była ich ponad setka;-) Ale jak się rozdzieliło po rodzinie....
A dziś wcinamy pyszny karczek....ale mi wyszedł:szok: dzięli Mea za przepis:-)
O czym tu dyskutowałyście:sorry:

Czemu tak niektórym przeszkadza że po porodzie będzie więcej babek na sali??? Ja jak rodziłam Hanie to byłam na 6-os salach i super było! Nikt nikomu nie patrzył na ręce, a fajnie się gadało o porodach i innych duperelach:-)

My będziemy chrzcić w styczniu bo nie chcemy między świętami...imprezkę na pewno robimy w domu, pewnie znów na ponad 20 osób a też mam malutką kuchnię:tak:

A...już wiem co się chciałam zapytac!!!
A czy ma któraś takie strasznie wodniste upławy? Nie śluz tylko normalnie mam przemoczone wkładki które muszę zmieniać 100 razy dziennie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Już mam takie głupie myśli że wody mi się sączą.......
 
A zapomniałam Wam napisać, że miałam sen, że Karolak urodziła dwóch chłopaczków takich sobie dobrych gabarytów, acz wcześniaków;P

Jejku ja leze i probuje was nadrobic az tu taki post.Az normalnie dreszcz mi po plecach przeszedl. Boze co ty mi takie rzeczy prorokujesz:tak: co prawda czuje sie coraz gorzej,wszystko mnie boli, brzuch mi sie osunal i czuje malcow jakby w pochwie ale mam przynajmniej nadzieje ze wytrzymam jeszcze 2 tyg.A to juz bedzie koncowka 35tyg. Jejku
 
Coś tam Was doczytałam:-)
Pierogi wczorajsze już zjedzone...a była ich ponad setka;-) Ale jak się rozdzieliło po rodzinie....
A dziś wcinamy pyszny karczek....ale mi wyszedł:szok: dzięli Mea za przepis:-)
O czym tu dyskutowałyście:sorry:

Czemu tak niektórym przeszkadza że po porodzie będzie więcej babek na sali??? Ja jak rodziłam Hanie to byłam na 6-os salach i super było! Nikt nikomu nie patrzył na ręce, a fajnie się gadało o porodach i innych duperelach:-)

My będziemy chrzcić w styczniu bo nie chcemy między świętami...imprezkę na pewno robimy w domu, pewnie znów na ponad 20 osób a też mam malutką kuchnię:tak:

A...już wiem co się chciałam zapytac!!!
A czy ma któraś takie strasznie wodniste upławy? Nie śluz tylko normalnie mam przemoczone wkładki które muszę zmieniać 100 razy dziennie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Już mam takie głupie myśli że wody mi się sączą.......

moj karczek wlasnie siedzi w piecu :)
a co do wod to ponoc sa takie specjalne wkladki testujace ktore sie odbarwiaja jak plyna wody plodowe ... mozna to ponoc na allegro kupic i chyba w aptece warto zapytac ...
 
Georgina jak jest twarda i długa to nic tylko się cieszyć- przy reguralnych skurczach to podobno w kilka godzin albo i krócej może się skrócić. Najlepiej żeby tak została do 40 tc :tak:

Emwu nie ma co krakać, przecież chrzestni - nawet jeśli się coś stanie rodzicom mało kiedy przejmują opiekę nad dzieckiem. A po drugie wydaje mi się że Twój syn będzie dobrym chrzestnym - w końcu sama go wychowujesz.
Mój M ma takiego śmiem nawet powiedzieć z przypadku bo byli to znajomi jego rodziców. I przez cały okres dzieciństwa żaden znich mu nawet życzeń na urodziny nie złożył tak że nie zastanawiaj się w tej sprawie, bo to na pewno dobry wybór :-)
 
Jejku ja leze i probuje was nadrobic az tu taki post.Az normalnie dreszcz mi po plecach przeszedl. Boze co ty mi takie rzeczy prorokujesz:tak: co prawda czuje sie coraz gorzej,wszystko mnie boli, brzuch mi sie osunal i czuje malcow jakby w pochwie ale mam przynajmniej nadzieje ze wytrzymam jeszcze 2 tyg.A to juz bedzie koncowka 35tyg. Jejku

jesli cie to pocieszy to moni i anioli sie ostatnio snilo ze ja urodzilam !!!

a dwa tygodnie to juz z gorki :) tyle wytrzymalas ze teraz tez daasz rade :D
 
reklama
Jejku ja leze i probuje was nadrobic az tu taki post.Az normalnie dreszcz mi po plecach przeszedl. Boze co ty mi takie rzeczy prorokujesz:tak: co prawda czuje sie coraz gorzej,wszystko mnie boli, brzuch mi sie osunal i czuje malcow jakby w pochwie ale mam przynajmniej nadzieje ze wytrzymam jeszcze 2 tyg.A to juz bedzie koncowka 35tyg. Jejku
Spokojnie, to tylko sen:-) Ale on Cię przynajmniej do nas sprowadził!:-)
 
Do góry