reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Hej Kobietki:)
Ja dziś miałam koszmara:(( Że krwawiłam i wszystko wskazywało na poronienie. Obudziłam się cała w strachu, ale na szczęście to tylko sen!!!!
Po pobudce byłam zdziwiona bo brzuszek miałam jakiś większy - chyba urósł:p A przez noc nic nie jadłam, więc;)) I hasam sobie już w rybaczkach ciążowych, które niedawno jeszcze mimo gumy były na mnie za duże:)
Muszę sobie zakupić staniczek bo zostałam o jednym! Masakraaa:p I w odstawkę poszły te co lubiłam najbardziej. Dziś jadę popatrzeć co w sklepach fajnego, może jakiś stanik będzie, ale nic na siłę bo stanik ma być porządny. Z rozmiaru C75 wskoczyłam w D75. Ciekawe co będzie potem bo to dopiero początek 4 miecha:p
 
...Muszę sobie zakupić staniczek bo zostałam o jednym! Masakraaa:p I w odstawkę poszły te co lubiłam najbardziej. Dziś jadę popatrzeć co w sklepach fajnego, może jakiś stanik będzie, ale nic na siłę bo stanik ma być porządny. Z rozmiaru C75 wskoczyłam w D75. Ciekawe co będzie potem bo to dopiero początek 4 miecha:p

Ja mam to samo ! juz na wstępie biust tak mi urósł ,że z 75C mam 75D :tak:
Na szczęści piersi już mniej bolą ,choć i tak dyskomfort jest :dry:
Na początku tak bolały ,że nie mogłam bez biustonosza spać !-koszmar jakiś !
Dziś właśnie zamówiłam sobie taki biustonosik...

Biustonosz Carriwell- Lace Nursing Bra czarny | Odzież ciążowa, ubrania ciążowe, biustonosze do karmienia - Sesile.pl

...no i od jakiegoś czasu intensywnie smaruje piersi kosmetykami do pielęgnacji biustu dla kobiet w ciaży:tak:
 
Asiu potwierdza się teoria, że kobieta zmienną jest hehehe i chyba lubi być:-D

Marta moj Jarek mowi ze ja teraz w tej ciazy jak TORNADO !!!! Tyle rzeczy bym naraz chciala robic ,takie plany snuje ahahhaha !!!! Ajjjj on biedny juz za mna nie nadąza !!No ale cieszy sie bo humory juz mi PRAWIE mineły ahahah ! Pisze prawie bo 2 dni chodziłam jak bomba " nie dotykaj bo wybuchne" ,bo sie dowiedziam ze Maz musi wyjechac do Holandii i ja zas zostane sama .Najlepsze jest to z tego ze jak mialam humor sama mu ten pomysl podsunelam ,co by pojechal ( bo tam ma dobra prace ) i bysmy odlozyli troche zanim sie dzidzia urodzi. A w grudniu zjechalby na stale. Jakos to mi pasowalo ,no ale jak oznajmil ze jedzie to mnie trafiło ze niby to mu na reke ze chce jechac i mnie zostawic .... NO FACET ZGŁUPIAŁ.Powiedzial ze bedzie co 3 tyg w domu itp ....ale ja strzeliłam fochem.Dzis juz mi przeszło WYTRZYMAŁ i dzis juz szczesliwy ze burza przeszła ahhaha !

Dobra zmiana tematu ! DZIS ROBIE GOŁĄBKI Z MŁODEJ KAPUSTY Z SOSEM POMIDOROWYM >MNIAM !
 
Ja juz od jakiegos czasu smigam w ciazówkach ,bo mnie wypchało szybko ,no ale ja juz druga ciaze nosze wiec chyba tak ma byc ! Co do piersi ,ja tez w staniku musialam spac bo porazka tak bolały ,teraz juz nie bola choc czuje ze ciagle rosna hahahah ,ja piersi zawsze małe miałam nosiłąm sobie miseczke A ,a teraz juz B jest przymale trzeba cos zakupic wiekszego ! Z Patrykiem w ciazy nie przypominam sobie zeby az 2 rozmiary mi cyc urósł ,spokojnie miesciłam sie w B !
 
Joanna ale ja nie zaszlam w ciążę po odstawieniu, tylko w trakcie brania anty! to duża różnica. Zresztą anty mi pomogły odzyskać normalny cykl - brałam je 3 miesiące 2 lata temu i mi się wyregulował okres na krótko; potem miałam miesiączki, ale w cyklu 45, 30 dni tak około. Potem zaczęłam brać juz, żeby nie zajść w ciążę, a tu niespodzianka! xPP
Ja od początku miesiączkowania miałam problemy - a to za dlugie cykle, a to ich brak...a jak sie w miarę wyregulował (może i dzięki temu, że zaczęłam współżyć) to bach! i dzidzia :)
 
Joanna ale ja nie zaszlam w ciążę po odstawieniu, tylko w trakcie brania anty! to duża różnica. Zresztą anty mi pomogły odzyskać normalny cykl - brałam je 3 miesiące 2 lata temu i mi się wyregulował okres na krótko; potem miałam miesiączki, ale w cyklu 45, 30 dni tak około. Potem zaczęłam brać juz, żeby nie zajść w ciążę, a tu niespodzianka! xPP
Ja od początku miesiączkowania miałam problemy - a to za dlugie cykle, a to ich brak...a jak sie w miarę wyregulował (może i dzięki temu, że zaczęłam współżyć) to bach! i dzidzia :)
NO wlansie pozniej doczytałam ,bo pisałam posta zanim ty wyslalas tego w ktorym piszesz ze w trakcie brania anty zaszłaś :) I sie nam pokryły posty :) NO rzeczywiscie ciekawa sprawa u ciebie hahaha ! Ale co tam chodziło mi o to ze tez mam miesiac roznicy w terminie dzieki nieregularym cyklom :p
 
Hehehe to witaj w grupie :)
Ale trochę dziwiło mnie zachowanie mojej gin jak sie dowiedziała o ciąży...dla niej ta ciąża była jakąś pomyłką i do dziś uważa, że zapomniałam tabletki - to ja jej mówię, że nie...ale ona wie swoje..tabletki daja 100% zabezpieczenia - guzik prawda :p
Zresztą na ulotce jest wyraźnie napisane, że nikła szansa istnieje mimo wszystko
 
Hehehe to witaj w grupie :)
Ale trochę dziwiło mnie zachowanie mojej gin jak sie dowiedziała o ciąży...dla niej ta ciąża była jakąś pomyłką i do dziś uważa, że zapomniałam tabletki - to ja jej mówię, że nie...ale ona wie swoje..tabletki daja 100% zabezpieczenia - guzik prawda :p
Zresztą na ulotce jest wyraźnie napisane, że nikła szansa istnieje mimo wszystko
Wierz mi nie ty pierwsza nie ty ostatnia :) Ja mam kolezanke ktora tez zaszła w ciaze biorac tablety ....A Teraz ma sliczna 4 letnią córeczke.NO i mowi ze nie zapomiała zadnej tabletki wziasc jest tego pewna ! A ja znowu zapominałąm nie raz ...i w ciaze nigdy nie zaszłąm biorac tabletki ! Zalezy chyba jak organizm przyjmuje hormony itp !

Dziewczynki znikam na chwile ,lece po małego do szkoły ! Poznije sie odezwe jak skoncze gołąbki ....buziaki
 
reklama
Drugi miesiąc jestem na zwolnieniu i dostałam wczoraj pismo z ZUS żeby wypełnić Oświadczenie Osoby Pobierającej Zasiłek czy któraś z was dostała coś takiego jeśli jest na L4? mam w nim wskazać płatnika który będzie będzie pobierał od tej kwoty wynagrodzenia podatek.:confused:
 
Do góry