reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

No hej :)
Co do FARBOWANIA WŁOSOW - ile kobiet tyle opinii; Jżeli któras koniecznie musi, to farbuje i koniec, a jeśli nie (jak np ja - nigdy nie farbowałam i nie zamierzam) to nie farbuje. Myślę, że można sie farbować, ale z umiarem..jak wszystko w ciąży
 
reklama
Termin sie przesunął, bo miesiaczkowałam nieregularnie (zdarzało się, że i raz na parę miesięcy). W ogóle moja gin bała się, że mogę być bezpłodna - a tu zaszłam i to jeszcze biorąc anty:-D
Na początku gin nie chciała uwierzyć i nie dopuszczała możliwości, że jestem w ciąży, ale jak zobaczyła wyniki hcg i usg, to uwierzyła.
Tak więc zaszłam w ciążę równo miesiąc po ostatniej miesiączce i dlatego termin porodu tak się przesunął.
 
No hej :)
Co do FARBOWANIA WŁOSOW - ile kobiet tyle opinii; Jżeli któras koniecznie musi, to farbuje i koniec, a jeśli nie (jak np ja - nigdy nie farbowałam i nie zamierzam) to nie farbuje. Myślę, że można sie farbować, ale z umiarem..jak wszystko w ciąży
Witam wsrod nas ,no prosze termin zmienił sie az o miesiac hi hi hi ,i tak bywa. Tak jak u mnie z powodu odstawienia tabletek ,mialam cykle bardzo nieregularne ,po ostatnim okresie wychodzi mi ze tez bym byla w listopadówkach ,po usg i ( chwili zaplodniania ;-)) wychodzi ze dzidzia bedzie z nami w grudniu i tego gin kazal sie trzymac .Ja wiem ze nie mozliwoscia bylo by urodzenie przez mnie dzidzi w listopadzie ,bo porostu nie moglam zajsc w ciaze w tym czasie :-p.(wiatropylna nie jestem ;-))

Co do wloskow zgadzam sie z toba ,mozna farbowac i tylko z umierem.Zreszta ja pytalam gina i on chyba lepiej sie zna ode mnie. U mnie przeciwskazan nie bylo :)
 
Też tak myślę jak eliza80 im wcześniejsza ciąża tym na maleństwu bardziej się odbije kontakt z chemią. :tak:
Teraz trochę " z innej beczki" czy wy popołudniu i wieczorem dużo jecie?
U mnie ostatnio kilka razy się zdarzyło, że zwróciłam kolację, mdłości I trymestru już minęły, nie wiem co może być powodem, staram się jeść małe porcje. Wczoraj mnie nieźle wymęczyło, ale może tym razem po prostu cosik mi zaszkodziło...
 
Zgadzam się z przedmówczynią w II trymestrze można trochę odetchnąć, jakiś etap jest już za nami. Dzidzia jest coraz większa i nabiera sił. :-)
Zgadzam sie z toba :) Drugi trymestr w ktorym ja juz jestem ,jest chyba najlepszym okresem w ciazy !!!! Lepiej juz sie czujemy :) i fasolinki sa juz silniejsze :)
 
Witamy Luuuzna:tak:

Eliza w ciąży chodzimy pełnych dziewięć miesięcy:tak: zatem termin porodu przypada na 10 miesiąc:tak: A zreszta każdy liczy jak uważa, średnio przyjmuje się ze 12 tydzien to koniec I trymestru;-)

A co do farbowania to nie popadajmy w paranoję, przeciez nikt nie farbuje włosów co tydzień;-)Jak kobieta jest w ciązy to nie znaczy że musi się zapuścić;-)
 
A co do farbowania to nie popadajmy w paranoję, przeciez nikt nie farbuje włosów co tydzień;-)Jak kobieta jest w ciązy to nie znaczy że musi się zapuścić;-)
NO wlansie to samo miałam napisac ,bez przesadyzmu nie farbujemy wlosów az tak czesto a i na glowe nie nakladamy radioaktywnych sybstancji hi hi ,wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem.
 
a co do chemii to powinnyśmy uważać na wszysco co robimy i jemy, teraz chemia jest wszędzie. Pamiętam, jak z Antosiem w ciąży byłam, lekarz kazał mi unikać chemii, jeśc np zamiast jogurtu świeży twarożek itd. Przestrzegałam tego ale i tam Mały urodził się ze skazą białkową,a alergie to zmora naszych czasów, chociaz może i kiedys były tylko wiedza ludzi na tetn temat inna była.
 
Witamy Luuuzna:tak:

Eliza w ciąży chodzimy pełnych dziewięć miesięcy:tak: zatem termin porodu przypada na 10 miesiąc:tak: A zreszta każdy liczy jak uważa, średnio przyjmuje się ze 12 tydzien to koniec I trymestru;-)

A co do farbowania to nie popadajmy w paranoję, przeciez nikt nie farbuje włosów co tydzień;-)Jak kobieta jest w ciązy to nie znaczy że musi się zapuścić;-)


no właśnie własnie wiec tego się trzymajmy-12 tydzień koniec I trymestru ! tak mówi lekarz ! tak wiliczją kalkulatory a więc niechaj tak będzie ! Miejmy już za soba ten pierwszy trymestr i cieszmy się tym bezpieczniejszym II :tak:

Co do farbowania to też mysle żeby nie popadac w paranoję ! Tak samo jak swego czasu była kampania, aby nie pić ani kropli alkoholu... a wszyscy lekarze u których byłam powiedzieli, że lampka wina (oczywiście nie codziennie) jeszcze nikomu nie zaszkodziła...myśle ,że umiar i zdrowy rozsądek we wszystkim należy zachować a na pewno bedzie dobrze:tak:
 
reklama
Magdas - GRATULACJE PANI MAGISTER !!!!!!
Emwu !!!!!! Ale z ciebie du *a!!!!!!!!!!!!!!! Slicznie wygladzasz ! ( nie zebym byla jakas tego ;-) )
Marta - ja tez byłam ojjjjj jak długo blondyna :) ,no i jakos mnie naszlo zeby farbnac wlosy na ciemniejszy kolor ,zrobilam sobie pod naturalne wlosy ,bardzo ciemny blond !!!! W kwietniu ...i juz mi sie znudzil ,farbnełabym sobie na blond znowu ....no aleeeeeee te odrostu mnie dobijały !!!!( i ciagle mysle nad zmina koloru ale juz nie tak bardzo intenstywnie ....tak mnie najdzie od czasu do czasu )
 
Do góry