reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

eliza80 dziekuje ,no widzisz chociaz moglysmy sobie pojesc do woli :) A ze my ciezarne to miałam wymówke co by nie tanczyc z kazdym "wujkiem na fazce " ktory prosił do tanca !!!!!!!!!!
aneta8702
witamy wsrod grudniowych mam!!!!!!
Marzka283 mnie ten deszcz tez juz zaczynał dobijac ,wczoraj byla piekna pogoda wiec i dzien udany !!!! Co do Sylwestra to chyba kazdej z nas odpadna w tym roku wielkie bale ahhahaha , jak to moja mam mowi bedzie cundy bal " na bialej sali" w wyrku :p!!! Ale za to z nowym czlonkiem rodziny i to jest piekne !
Georgina no wlasnie ja mialam na poczatku ciazy brzuszek plaski z rana,teraz juz to nie mozliwe ahhahahah :) W sierpniu na weselicho idziesz wiec juz bedziesz miala piekny brzuszek do pokazania :) Ja zrobiłam ze swoim furrore ! :cool2:
 
reklama
Cześć dziewczyny,
długo mnie nie było, piszę żebyście się nie martwiły. Nadrobiłam dopiero ten wątek, nie jestem w stanie skomentować, tyle napisałyście.
Zapamiętałam o ruchach dziecka, w pierwszej ciąży poczułam dopiero w 20 tyg. Teraz jeszcze nie czuję, jestem w 13 tyg.
Byłam na wyjeździe w górach, Wysowa Zdrój, pogoda częściowo ładna, pod koniec się rozpadało i dopadło mnie zatrucie pokarmowe. Jeszcze nie doszłam do siebie. Wymioty i mdłości z powodu ciąży byłyby przyjemniejsze niż to co przeżyłam.
A dziś wybieram się do Warszawy na pierwszą wizytę w przychodni przyszpitalnej (na Karowej). Chciałabym rodzić w stolicy, nie wiem czy dobrze wybrałam szpital. Okaże się. Dam znać jak wrażenia wieczorkiem.
Witam nowe forumowiczki. Pa
 
Cześć dziewczyny,
długo mnie nie było, piszę żebyście się nie martwiły. Nadrobiłam dopiero ten wątek, nie jestem w stanie skomentować, tyle napisałyście.
Zapamiętałam o ruchach dziecka, w pierwszej ciąży poczułam dopiero w 20 tyg. Teraz jeszcze nie czuję, jestem w 13 tyg.
Byłam na wyjeździe w górach, Wysowa Zdrój, pogoda częściowo ładna, pod koniec się rozpadało i dopadło mnie zatrucie pokarmowe. Jeszcze nie doszłam do siebie. Wymioty i mdłości z powodu ciąży byłyby przyjemniejsze niż to co przeżyłam.
A dziś wybieram się do Warszawy na pierwszą wizytę w przychodni przyszpitalnej (na Karowej). Chciałabym rodzić w stolicy, nie wiem czy dobrze wybrałam szpital. Okaże się. Dam znać jak wrażenia wieczorkiem.
Witam nowe forumowiczki. Pa

To dobrze ze to cholerstwo juz cie pusciło i czujesz sie lepiej ! Czekamy na relacje z wizyty :) pozdrawiam !
 
Witam, kilka dni mnie nie było bo dostępu do neta nie miałam:-( czuje się w miarę dobrze ale nie najlepiej, w tym tyg wizyta u lekarza, no i u mnie bóle podbrzusza są, martwią mnie bo poprzednio tez je miałam i okazało sie w 5 m-cu, że szyjka się skraca i leżeć musiałam:-(
 
Witam, kilka dni mnie nie było bo dostępu do neta nie miałam:-( czuje się w miarę dobrze ale nie najlepiej, w tym tyg wizyta u lekarza, no i u mnie bóle podbrzusza są, martwią mnie bo poprzednio tez je miałam i okazało sie w 5 m-cu, że szyjka się skraca i leżeć musiałam:-(
Marta dobrze ze wkoncu piszesz ! Nie zamartwiaj sie do przodu ! Dobrze ze masz niedlugo wizyte ,powiedz wszystko ginowi !!!!! Jak tam ruchy dzidzi ? wyczuwalne bardziej ? NO bo u mnie jakos tak przycichło i nie wyczywam ich codzienie !
 
Marta dobrze ze wkoncu piszesz ! Nie zamartwiaj sie do przodu ! Dobrze ze masz niedlugo wizyte ,powiedz wszystko ginowi !!!!! Jak tam ruchy dzidzi ? wyczuwalne bardziej ? NO bo u mnie jakos tak przycichło i nie wyczywam ich codzienie !

A wiesz, że i ja nie zawsze codziennie czuję, no ale ciesze się ze ten detektor tetena płodu mam, więc sobie słucam serduszka i spokojniesza wtedy jestem.
 
Ja jak w tamtym tygodniu byłam na wizycie ,to nagadalam ginowi ze czuje je codziennie wieczorkiem ,no i tak było !!!!!! A teraz cos sie dzidzia moja uspokoiła i puknie od czasu do czasu jak jej sie zachce.POcieszam sie ze jeszcze z 1-3 tygodnie i bedziemy juz czuc "niezle " kopniaczki :) Z tym urzadzeniem twoim to napewno jestes spokojniejsza :)
 
A ja kurcze jeszcze nie czuję kopniaczków, ale spokojnie czekam:)

Marta nie zamartwiaj się na zapas, może to macica się rozciąga:)

Mnie odpycha bardzo od mięsa i ziemniaków, zapach brokuł przyprawia mnie o mdłości a tak to jest OK:)) Czujemy się idealnie:))
Zastanawiam się czy jak pójdę do ginki 13 lipca to czy płeć zobaczy. To będzie 17 tydzień z hakiem a sprzęt ma bardzo dobry. Wiele oczywiście zależy od Dzidzi, a moja na pierwszym USG była pupą odwrócona, na drugim leżała spokojnie ze złączonymi razem nóżkami, tyle, że sobie je zginała i prostowała, a w trzecim jak będzie? Roznegliżuje się?:D Byłoby super!!:)
 
reklama
Do góry