reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Laski wpadam sie przywitac i zyczyc wam miłego dnia :) !
Dzis idziemy na wesele ,wsio przygotowane tylko brak fryzury!!!!! NO i koncepcji brak na jej ułożenie , a szans nie ma co by do fryzjera mnie przyjeli wsio pozajmowane !!!!!!!!!!!!!! Maz nawet dzisiaj chate posprzatał sam bo widział ze zaraz piorunami zaczne strzelaac z oczu !!!!! Juz nie wspomne ze po ostatnim moim strojeniu na komunie gdzie ciezko mi bylo cokolwiek fajnego znalezc na moj brzuszek i chyba popadałam w depresje ,maz stanoł na głowie i wzioł urlop na jeden dzien tydzien temu co by ze mna po sklepach pobiegac i mnie ubrac na wesele co by zas jazdy nie bylo.Sukienka jest i butki tez sa fajne :) TO teraz biedny musi słuchac bo wlosów nie moge ułożyc ahhahahah !

Mam nadzieje ze sie bede dobrze czuła ,no wypic nie wypije nic z % , potancowac tez za wiele nie potancuje bo gin kazal uwazac ,no to co mi pozostało JEDZENIE!!!!!!!!! I bede jadła a co mi tam ! Chociaz tyle mojego !

Sle cieple pozdrowienia :)


To bidulo chociaż sobie pojedz, bo faktycznie mało Ci zostało, mi w sierpniu się zapowiada wesele, ale kreację już mam <cwaniak> A Tobie życzę, żebyś nudności nie dostała, żebyś napewno mogła coś zjeść :D I dobrej zabawy!
 
reklama
Ja byłam na weselu przed wczoraj ...no i niestety też tylko mogłam tańcować przy stole;-) Objadłam się ,że hej...dobrze ,że mdłości już minęły :tak:

Udanej zabawy :tak:
 
Cześć Dziewczynki, u mnie nareszcie trochę słońca bo deszcz wpływa na mnie depresyjnie i usypia. Fajnie macie z tymi weselami, mi już w tym roku nic się nie szykuje a najbliższe dopiero za ponad rok. Sylwester też w tym roku nam odpada a co do świąt to się okaże. Ale i tak to będzie wyjątkowy koniec roku. Czy wy też macie problemy z wypróżnianiem po tych witaminkach? Mnie ratuje poranna dawka jogurtu a najlepiej activii bo tak to było by ciężko. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłej niedzieli.:-)
 
Cześć Kobietki:)

Ja idę na wesele 29 sierpnia a potem w lutym;))
Też jak Marzka uważam, że to będzie cudowny koniec roku, najwspanialszy:)) Już się nie potrafię doczekać!!
U nas dobrze, Bąbelek sobie rośnie, brzuszek mój jest jaki był, ale taki mam nawet po pobudce (pamiętam jak ktoś pisał, że rano ma płaski a wypukły dopiero pod koniec dnia). 4 miesiąc zaczynamy, ale fajnie:)
 
Milej zabawy asia. No jeszcze oprocz jedzenia - mozesz postukac nozka pod stolem, pozowac do zdjec, obgadywac gosci :) Widzisz ile rozrywek :). Baw sie dobrze.

Ja lece do pracy. Milego dnia dziewczynki. Juz dzisiaj nie zajze.Pa

A pewnie ze było fajnie ,mimo ze ciezarna wszyscy mnie zachwalali jak ja pieknie z brzuszkiem wygladam ,wogole zrobilam furrore bo czesc dalszej rodziny nie wiedziala ze zaciazyłam wiec kazdy podchodził gratulował i chcial pogadac ahahhaah !!!!
Maz chodził dumny jak paw !!!! Taz to jego dzieło ahahha ! Pojadłam -chyba wszystkiego sprobowałam ,najlepsze ze młodzi nawet dla mnie winko zorganizowali co bym mogła toasty chlapnac razem z nimi :cool2:.
Potancowałam alez owszem ,gdyz czułam sie rewelacyjnie !!!!!!!! NO i zabalowalam do 4 rano ,a smialam sie do meza ze pewnie wrocimy po 22 i nawet torta nie sproboje,
Jednak na poprawiny juz nie mialam siły isc ,nie chcielismy z mezem przedobrzyc ,wiec zaprosił mnie na obiad do knajpy ,poszlismy z Patrykiem spacerkiem i zachaczylismy tez o lodziarnie z lodami wloskimi .....nie ma co jak zapachniało mimo ze obiad w knajpie zjedzony to lody tez sie zmiesciły.
 
To bidulo chociaż sobie pojedz, bo faktycznie mało Ci zostało, mi w sierpniu się zapowiada wesele, ale kreację już mam <cwaniak> A Tobie życzę, żebyś nudności nie dostała, żebyś napewno mogła coś zjeść :D I dobrej zabawy!
Kochana dziekuje bardzo ! A wiec bylo super ,i pojadlam wszystkiego ahahhah nie załowałam sobie ! Mdlosci nie miałam ,ale tak jest od poczatku ciazy wiec o to sie nie bałam !
 
reklama
Dziewczyny wkleiłam kilka ciuszków dla dzidzi w odpowiednim watku ,wkoncu jakos mnie naszło z rana :) A w planach mam jeszcze duzo innych rzeczy do zrobienia.Dzis mam jakis fajny dzien :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry