reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Hej hej :D Długo się nie odzywałam ;)
co do tego twardnienia, to jak je odczuwacie? bo ja mam twardy brzuch na dole, no ale to chyba macica musi być twarda :eek: nie wiem, pierwszy raz w ciąży jestem, nie znam się :no: pomocyyy:szok:
 
reklama
Ja również miałam bóle i twardy brzuch, szczególnie w pracy, lub po wysiłku.. No i z zaleceń od lekarza, to leżeć, oszczędzać się, leżeć i leżeć. A jak boli to nospa.
 
Hej hej :D Długo się nie odzywałam ;)
co do tego twardnienia, to jak je odczuwacie? bo ja mam twardy brzuch na dole, no ale to chyba macica musi być twarda :eek: nie wiem, pierwszy raz w ciąży jestem, nie znam się :no: pomocyyy:szok:

Hm ciężko powiedzieć, ale chyba potrafisz odróżnić kiedy brzuch jest napięty a kiedy rozluźniony w miarę :) To przynajmnije wg mnie znaczy twardy, tylko ja miałam przy tym bóle nie wiem jak Ty :)
 
Emwu, powiedział mi środę, że dziewczynka (13 tydzień i 3dni). Powiedział, ze na 99%, poza tym pokazał mi, ze nie ma siusiaka. Wśród osób, które znam i robiły u tego lekarza usg nie pomylił się ani razu. Pewnie to kwestia wprawy lekarza i sprzętu.
zazwyczaj lekarze mówią co i jak kolo 16-22 tygodnia, ale nam się udało :-)

To fajnie:-) Ja czytałam, że lekarz może potwierdzić, że dziewczynka jeżeli widzi wargi sromowe bo to, że nie ma siusiaczka.. nie świadczy jeszcze o tym, że to na pewno dziewczynka;-) No wiecie o co chodzi:tak: Tak czytałam.
 
Dziewczyny, trzymajcie kciuki, żebym jakoś dała radę w podróży z dwójką dzieci (+1), wózkiem, walizką, torbą i torbą podręczną. Nie wiem czy uda mi się coś skrobnąć i poczytać przez te 2 tygodnie, ale już za Wami tęsknię!
 
Nie, no mnie nic nie boli... jak "się macam";-) to czuję taką twardszą macicę w dole brzucha, czasami mnie zakłuje, ale z tego co wiem, to trochę musi, bo się rozciąga, no jak przycisnę to w sumie aż tak twardo nie jest, spokojnie można się w nią "wbić"...
 
Cześć Dziewczęta, właśnie skończyłam czytać zaległe posty. U mnie na razie OK mdłości chyba odpuściły i zaczyna się apetycik zwiększać. Co do brzuszka to z nim różnie czasem jest napięty zwłaszcza wieczorkiem jak jestem najedzona lub jak długo jestem na nogach a do południa luźny, ale bólu ani skurczów nie czuję. Wczoraj miałam stresa, bo mieliśmy małą kolizję drogową z autokarem, ale na szczęście nikomu nic się nie stało tylko nasze auto ucierpiało i zostałam pozbawiona środka transportu na dłuższy czas. To będzie przykre, bo auto potrzebne. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu!
 
Ja cierpię na chroniczny brak siły ,oraz napady senności, dosłownie mogę zasnąć nawet na stojąco, męczę się wszystkim no i mam koszmarne sny :/

Nudności nadal pojawiają się w ciągu dnia, ale da się akurat to przeżyć. Apetyt rośnie :)

Pozdrawiam,
 
Laski wpadam sie przywitac i zyczyc wam miłego dnia :) !
Dzis idziemy na wesele ,wsio przygotowane tylko brak fryzury!!!!! NO i koncepcji brak na jej ułożenie , a szans nie ma co by do fryzjera mnie przyjeli wsio pozajmowane !!!!!!!!!!!!!! Maz nawet dzisiaj chate posprzatał sam bo widział ze zaraz piorunami zaczne strzelaac z oczu !!!!! Juz nie wspomne ze po ostatnim moim strojeniu na komunie gdzie ciezko mi bylo cokolwiek fajnego znalezc na moj brzuszek i chyba popadałam w depresje ,maz stanoł na głowie i wzioł urlop na jeden dzien tydzien temu co by ze mna po sklepach pobiegac i mnie ubrac na wesele co by zas jazdy nie bylo.Sukienka jest i butki tez sa fajne :) TO teraz biedny musi słuchac bo wlosów nie moge ułożyc ahhahahah !

Mam nadzieje ze sie bede dobrze czuła ,no wypic nie wypije nic z % , potancowac tez za wiele nie potancuje bo gin kazal uwazac ,no to co mi pozostało JEDZENIE!!!!!!!!! I bede jadła a co mi tam ! Chociaz tyle mojego !

Sle cieple pozdrowienia :)
 
reklama
Milej zabawy asia. No jeszcze oprocz jedzenia - mozesz postukac nozka pod stolem, pozowac do zdjec, obgadywac gosci :) Widzisz ile rozrywek :). Baw sie dobrze.

Ja lece do pracy. Milego dnia dziewczynki. Juz dzisiaj nie zajze.Pa
 
Do góry