reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witam Was serdecznie :-)
jeśli chodzi o ćwiczenia ja od 2 tyg chodzę na zajęcia i powiem Wam, że bardzo sobie chwale są to ćwiczenia dla kobiet w ciąży trochę aerobikowych tylko o mniejszym natężeniu niż normalnie a później ćwiczenia z taką dużą piłką a oprócz tego chodzę jeszcze na kur tańca towarzyskiego i czuje się bardzo dobrze.
Pozdrawiam
 
reklama
Co do ćwiczeń to ja mam taką dużą piłkę w domu, więc poszukam płytki gdzie mam takie ćwiczonka dla kobitek w ciąży z piłką (m.in.) i zabiorę się za to bo zwlekam i zwlekam;) Najpierw planuję właśnie wszelkie ćwiczenia z płytek, gazet a w swoim czasie Szkoła Rodzenia się kłania, na której też są jakieś ćwiczonka;)) Już dostałam zaproszenie, od 16tc:)
 
U mnie z cwiczeniami to jest tak " Mamo idziemy na spacer ,mam podaj mi to ,mamo podaj mi tamto ,itp " ahhahahahah A tak na powaznie to mi narazie wystarcza cwiczenia jakie codziennie musze zrobic przy moim synku ! I tak po 15 minutach mam dosyc ,mecze sie teraz okropnie :szok:
 
Cześć Dziewczyny,
mam termin 13.12 (taka mało przyjemna rocznica, ale może Mała nie będzie super punktualna :-))
Chyba jestem pierwsza, która zna już pleć malucha, ale na razie i tak nic jeszcze nie kupujemy.
Co do ćwiczeń polecam nordic walking, chociażby dlatego, że na świeżym powietrzu.
 
mdmd znasz plec i.......? Chlopczyk czy dziewczynka? I w ktorym tygodniu sie dowiedzialas/ I na ile wyrazne bylo widac? Tzn czy lekarz sugerowal , ze to jeszcze nic pewnego?

Agnieszka nie jestem lekarzem wiec trudno mi powiedziec czy to normale, ze twardnieje Ci brzuch. Mysle jednak ,ze skoro nie ma boli brzucha ani krzyza nie ma sie czym martwic. Pamietaj ,ze macica rosnie i dopiero teraz przestaje sie miescic w miednicy. Wypycha ja na zewnatrz wiec brzuszki sa coraz twardsze.
 
Emwu, powiedział mi środę, że dziewczynka (13 tydzień i 3dni). Powiedział, ze na 99%, poza tym pokazał mi, ze nie ma siusiaka. Wśród osób, które znam i robiły u tego lekarza usg nie pomylił się ani razu. Pewnie to kwestia wprawy lekarza i sprzętu.
zazwyczaj lekarze mówią co i jak kolo 16-22 tygodnia, ale nam się udało :-)
 
Agnieszko, co do twardnienia brzucha to poinformuj o tym lekarza, bo mi kazał wtedy lezec i brac no-spe. Jesli to jest takie typowe twardnienie, głównie na dole brzucha to lepiej zeby lekarz o tym wiedzial
 
reklama
Do góry