reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ja do rannych ptaszków napewno się nie zaliczam;P mogłabym spac do południa, za to wieczorkiem kłade się spać po 23 bo zasnąć nie mogę no a poza tym w nocy zawsze bierze mnie na "podjadanie" (czyt. wchłanianie wszystkiego co jest pod ręką;P ) . u mnie wkońcu ładna pogoda, więc ide na spacer do parku, trzeba kożystac;) Miłego dnia i spacerowania:)
 
reklama
A ja ogolnie nie mam problemow ze spaniem. Tzn ostatnio jak sie juz rano obudze to nie moge wrocic do snu. Dzisiaj w nocy byl taki problem ,ze obudzilam sie o 4!!! i JUZ NIE SPALAM DO RANA.
jestem zmeczona i mam dola. Strasznie mi dzisiaj smutno. Pocieszam sie tylko ,ze to hormony i jutro bedzie wszystko lepsze. Dzisiaj wszystko jakies straszne mi sie wydaje. :(
 
cześć

Mój dzidziulek ma 61mm, serduszko bije, a przyzierność karkowa 1 ;-) więc teraz już tylko się cieszyć i pomału trzeba robić miejsce w domu dla nowego członka rodziny ;-)
 
Bardzo się cieszę Beatko!
Ja też mam dziś doła bo oblałam egzamin na prawko;( Ludzie mi się wpierdzielili na pasy choć widzieli, że jadę!! Jestem strasznie wkurrrzona..!! I nic mi się nie chce.
 
Dxzieczynki. Od tygodnia biore witaminki. "prenatal". Przedwczoraj zaczely mnie swedziec uda . Na poczatku myslalam ,ze moze mi wloski po goleniu odrastaja :). Wczoraj swedzialy mnie uda od wewn strony i od zewn. Dzisiaj rano zaczelam sie drapac po rekach. Myslicie ,ze to reakacja na jakis ze skladnikow ?
Zaznaczam ,ze nie zmienilam proszku, wody, mydla ani balsamu do ciala.
 
Dzien dobry - spac nie moge :(
A gdzie jest Reve? wyprowadzila sie na te Mazury na zawsze?

Ja tam tez spac nie moge,jak nie w nocy to budze sie z samego rana ,ale co tam tragedii az takiej nie ma ,bo zasypiam bez sprzeciwu o 20 lub kilka minut po hahahah wiec ja jestem poprostu wyspana !

Co Reve pisała do mnie ze wrociła z Mazur i u niej wsio ok ! Miała nadrobic zaleglosci na forum i sie odezwac do nas ! A tu echooooo ! Dostanie klapsa na dupala! Mam nadzieje ze u iej nadal wsio ok ,tylko czasu brak na pisanie!
 
Hejcia wszystkim:):) Wczoraj miałam kolejną wizytę wszystko oki:):) Nie miałam robionego Usg więc nie widziałam mojej kruszynki:(:( Nio ale teraz mam wizyty co 2 tygodnie więc kalendarz pęka w szwach do końca lipca i na pewno do tego czasu się jeszcze napatrze na moje maleństwo:):)Dostałam skierowanie na badania prenetalne czy coś takiego tylko tak profilaktycznie i dlatego że jest promocja w szpitalu:) Wiecie na czym polegają te badania i czy któraś z was je miała??? Pozdrowionka i buziczki:):) Miłego dnia dla was i kruszynek:):)

NIe martw sie ja 8 czerwca tez nie miałam zrobionego usg gdyz pojechało do serwisu bleeeeeeeeeee i wyszłam wprost wkurzona.Ale co tam wazne ze z dzidzia ok i ma sie dobrze u mnie w brzuszku !
 
Cześć dziewczyny!:-) Trochę zaniedbałam pisanie, ale ostatnio jakiś podły humor mnie dopadł, to pewnie przez tą pogodę. Urlop mi się kończy, a pogoda nadal beznadziejna. Cały dzień najchętniej bym przespała. Może rozpogodzi się po południu, to wyciągnę mojego M na spacer. W piątek idę zrobić badania, gin zlecił mi grupę krwi, morfologię i badanie og. moczu. O dziwo ostatnio miałam całkiem wysoką hemoglobinę, jak na ciążę, ale to pewnie dlatego, że jem wszystko i w hurtowych ilościach.;-);-);-) A skoro o tym mowa, zmykam zrobić sobie jakieś śniadanie.;-)pa pa

Wszystko i hurtem to ja tez dlatego wyniki mam bardzo dobre haaaaaaa!Z pogoda u nas to samo blee!
 
Ja do rannych ptaszków napewno się nie zaliczam;P mogłabym spac do południa, za to wieczorkiem kłade się spać po 23 bo zasnąć nie mogę no a poza tym w nocy zawsze bierze mnie na "podjadanie" (czyt. wchłanianie wszystkiego co jest pod ręką;P ) . u mnie wkońcu ładna pogoda, więc ide na spacer do parku, trzeba kożystac;) Miłego dnia i spacerowania:)

Ha ha ha Z podjadaniem mam to samo co TY ! Głodna jestem i tyle ! Maz zabiera ze soba banana co bym nie musiala wstawac ,ale juz mi zbrzydly banany no ile mozna!!! I zaczełam zagladac w srodku nocy do lodowki ....hymmm moj sie za głowe łapie :szok:
 
reklama
A ja ogolnie nie mam problemow ze spaniem. Tzn ostatnio jak sie juz rano obudze to nie moge wrocic do snu. Dzisiaj w nocy byl taki problem ,ze obudzilam sie o 4!!! i JUZ NIE SPALAM DO RANA.
jestem zmeczona i mam dola. Strasznie mi dzisiaj smutno. Pocieszam sie tylko ,ze to hormony i jutro bedzie wszystko lepsze. Dzisiaj wszystko jakies straszne mi sie wydaje. :(

NO wez sie nam nie dołuj dziewczyno ! Co do spania ,mam to samo ! Wszystko spi w domu a ja bym juz cos porobiła oczy jak 5 zł otwarte i tyle ! NUDZE SIE i czekam az wszystko wstanie ,oczywiscie podjadajac cos w kuchni !:happy:
 
Do góry