reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
No niestety dziecko to nie tylko radośc i szczeście ale też i wydatki :) a im starsze tym droższe :D

Ja np. zazdroszczę dziewczynom które mają w rodzinie małe dzieci ( lub własne ) i po Nich mogą coś ''przysposobić'' - ( z dawnego uzytku j.polskiego) :)

Ja nie mam ani w rodzinie nikogo ani dzieci, więc trzeba wszystko kupić od podstaw :)
 
No niestety dziecko to nie tylko radośc i szczeście ale też i wydatki :) a im starsze tym droższe :D

Ja np. zazdroszczę dziewczynom które mają w rodzinie małe dzieci ( lub własne ) i po Nich mogą coś ''przysposobić'' - ( z dawnego uzytku j.polskiego) :)

Ja nie mam ani w rodzinie nikogo ani dzieci, więc trzeba wszystko kupić od podstaw :)

ja sie wlasnie ciesze ze mam po kim chocby ciuchy zbierac !! ze o sprzetach nie wspomne :)
 
:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

To może dobrze, że nie liczyłam, tym bardziej, że nic nie dostałam i nie dostanę tylko wszystko kupuję nowe

Ja też nowe :tak: moja mama mnie podratowała bo nakupiła w sumie wszystkie ubrania do 2 lat :tak: (dojście do producentów) i bardzo mało zostało wydane na ciuszki, a jest tego pół pokoju :eek:, ale gdyby przyszło mi samej kupować wszystko po sklepowych cenach ..............:eek::eek::eek:

Mogłabym zobaczyć gwiazdy przed oczami :sorry:
 
reklama
Do góry