reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Dziewczyny byłam dzis na wizycie !!!!
NO i sie wkurzyłam :crazy: nastawiałam sie na usg a tu lipa !!!! Usg pojechało do serwisu bleeeeeeeee. Gin powiedział ze taz 2 tyg temu miałam usg robione i ze wsio było ok ,wiec teraz musze poczekac ,powiedział ze jak by było usg w gabinecie to pewnie bym i tak go zmusiła do zrobienia usg ahhaha ,ale ze nie ma sprzetu nic nie poradze. ahhhhhhh ! Zła byłam i tyle.
No ale dobre widomosci ..... wyniki mam rewelacyjne jak narazie. Przybieram 1 kg na 2 tyg ,wiec ok 2 na miesiac i mowi ze to super jak na taka drobinke jak ja :)
Zrobił cytologie , wynik bedzie na nastepnej wizycie czylio 9 lipca !!!
Cisnienie wrecz ksiazkowe ,wiec jest ok :)
Zbadal ze po moim zapaleniu juz prawie nic juz nie pozostało ,kazał wybrac globulki do konca i zaczac sie przytulac do meza !!!! NARESZCIE :) Od kiedy sie dowiedziałam ze zaciazyłam ,miałam ciaze zagrozona wiec kazał zbastowac z figielkami ....pozniej wyszło zapalenie , wiec tak od 2 miesiecy juz sie nie przytulamy z mezem !!!! Wczesniej nie maiłam ochoty ,bo senna byłam no i strach ze dzidzi zaszkodzi ,ale teraz ojjjjjj chcica i tyle. Smiał sie ze mnie gin i tyle.
NO i co Wazne oficialnie wpisał pierwsze ruchy do kart ciazy z data 4.06 :)
Zapytałam czy to mozliwe ze juz czuje szkraba :) a on do mnie ze pewnie ze mozliwe ,pokazałąm gdzie dokłądnie czuje ruchy ,wieczorkiem jak leze lub popoludniu gdy odpoczywam z nozkami wyciagnietymi .a on ze taz tu moje dziecko jest i poprostu zaczeło sie ruszac :) Jestem ok 15 tygodnia z jego badan wychodzi no i ostatnie usg tez nam tak powiedziało ,gdyby dzis byl sprzet w gabinecie juz by mi potwierdził tydzien ciazy dokladnie ,a tak dalej trzymam sie swojego suwaka.
Kazał na nastepne badanie przyjsc z Patrykiem ,chciał go zobaczyc jak jego wczesniak urósł i pokazac rodzenstwo z brzuszka. Mowił ze dzieci sie przyzwyczajaja do tego ze pojawi sie ktos nowy , no i staje sie to prawie namacalne dla dziecka jak zobaczy ze ono tam sie rusza i zyje :) Wiec zabieram mlodego za miesiac na usg :)
NO i podał zaufane namiary na lekarza ktory wykonuje kompleksowe usg trojwymiarowe :) ,wiec juz nie bede sie stresowac ze do kogos niekompetentnego pojade i strace kase :)
Podbudował mnie po wizycie ze wrecz ksiazkowa u mnie przebiega ciaza ,gdyby nie to ze nie widziłam dzidzi bylo by super !
 
Cześć Dziewczynki! Czy Wam te tygodnie też tak szybko mijają?Tak mi się wydaje że całkiem niedawno dowiedziałam się że jestem w ciąży a tu już prawie 14 tydzień. Widzę że wczoraj na tapecie był temat rozstępów, ja na razie stosuję zwykły balsam nawilżający Johnsona. Co do tych pokłuwań w dole brzucha ja też je mam od czasu do czasu. Gin powiedziała mi że jeśli to nie jest cały czas to jest w normie. Napiszcie jak pielęgnujecie piersi bo wydaje mi się że moje brodawki są nieco słabo nawilżone czy to prawda że nie powinno się piersi myć mydłem bo wysusza brodawki? Czy któraś z was ma problemy z cerą tzn z wypryskami? Mi wyskakują takie drobne jak dawniej przed okresem. ;-)
Hej :D ja w sumie nigdy nie myłam się mydłem, codziennie używam peelingu i mleczka albo żelu pod prysznic... choć ostatnio nie mogłam używać mleczka kokosowego z Ziaji, bo skóra zaczęła mnie strasznie piec w ciąży... a dopiero co sobie go kupiłam :p tzn tydzień przed ciążą chyba, ale to tak szybko leci!! co do piersi, to po kąpieli smaruję je razem z brzuchem kremem na rozstępy, kupiłam sobie Ziaja Mamma mia. Są chyba jakieś specjalne kremy do brodawek, ale to chyba raczej dla kobiet karmiących :)
 
Ech, jak to łatwo ciężarną zdenerwować, wystarczy isg do serwisu wysłać;-)
No ale cieszę się, że jest oki z dzidzia i powiem, że super pomysł z przyprowadzeniem dziecka na usg. Nawet o tym nie pomyslałam;-)
 
Hej :D ja w sumie nigdy nie myłam się mydłem, codziennie używam peelingu i mleczka albo żelu pod prysznic... choć ostatnio nie mogłam używać mleczka kokosowego z Ziaji, bo skóra zaczęła mnie strasznie piec w ciąży... a dopiero co sobie go kupiłam :p tzn tydzień przed ciążą chyba, ale to tak szybko leci!! co do piersi, to po kąpieli smaruję je razem z brzuchem kremem na rozstępy, kupiłam sobie Ziaja Mamma mia. Są chyba jakieś specjalne kremy do brodawek, ale to chyba raczej dla kobiet karmiących :)
Co do rezstepów ajjjj ja tam mam i maz mowi ze nawet ich nie zauwaza.Mam na tyłku ( stringi na plaze nie załoze hahahahahaha ) i na cyckach !! A smarowałam sie codziennie kremem z gerbera przeciwko rozstepom i lipa ! Jak macie miec to i tak wyskocza wczesniej czy pozniej ,co nie znaczy ze kremy nie pomagaja.Teraz intensywnie wcieram w siebie Ziaja Mamma mia i głeboko wierze ze mi pomoze :-D co bedzie to bedzie :)
 
Wspaniale wiesci Georgina oby tak dalej:tak: Prawda niesamowite jest ogladanie swojego maluszka. Chyba juz wszystkie jestesmy po co najmniej jednym usg nie?


Ja juz mialam 4 usg...Pewnie dlatego,ze bardzo szybko sie zglosilam do lekarza i poprzednia ciaza zakonczyla sie poronieniem.Zobaczymy czy i przy tej wizycie zrobia...
ja też już miałam 4 usg, w tym jedno ze względu na plamienia, a tak to mam na każdej wizycie, chociaż takie króciutkie, żeby serduszko bijące zobaczyć:)
 
Ech, jak to łatwo ciężarną zdenerwować, wystarczy isg do serwisu wysłać;-)
No ale cieszę się, że jest oki z dzidzia i powiem, że super pomysł z przyprowadzeniem dziecka na usg. Nawet o tym nie pomyslałam;-)
NO zdenerwował mnie strasznie choc bardzo go lubie !
Pech to pech bleeeeee!Ja tam bym mogla codziennie podgladac dzidzie a co !
Co do przyprowadzenia malego ,ja juz o tym myslalam ale tak naprawde to mi gin dzis sam to zaproponował ,cos w tym jest ze dla dziecka bardziej namacalne jest to ze dzidzia bedzie z nami jak to zobaczy i uwierzy.My se gadac mozemy ale dzieci tak do konca w to wierza? Jak powiedziałm małemu ze go zabiore to sie tak ucieszył ze niewiem jak ten miesiac wytrzyma do wizyty.NO i najlepsze ze tatus tez zaczol sie domagac zobaczenia ,ze niby co on gorszy? Wiec tak bedzie ze całą famila poduje na usg !

Co do usg 3d pojedziemy sami chyba,nie chce aby Patryk sie zniechecił i zraził do dzidiz jak zobaczy dziecko tak bardzo realnie ( a tym bardziej w mazi itp)
 
:tak:Joanna to nie masz wyboru, musisz familie na nastepne usg zabrać:tak:
W sumie Patryk dużo starszy od mojego Antosia, Antoś ma dopiero 3 latka, bardzo sie cieszy jak mówię o dzidzi ale co on naprwde mysli heh to nie wiem;-) Wiem, że nie uniknę zazdrości.
 
Co do rezstepów ajjjj ja tam mam i maz mowi ze nawet ich nie zauwaza.Mam na tyłku ( stringi na plaze nie załoze hahahahahaha ) i na cyckach !! A smarowałam sie codziennie kremem z gerbera przeciwko rozstepom i lipa ! Jak macie miec to i tak wyskocza wczesniej czy pozniej ,co nie znaczy ze kremy nie pomagaja.Teraz intensywnie wcieram w siebie Ziaja Mamma mia i głeboko wierze ze mi pomoze :-D co bedzie to bedzie :)
Ja mam rozstępy jeszcze sprzed ciąży(stringów też nie założę na plażę, tylko szorty) na udach, pośladkach, pod kolanami, na plecach... bleeeeeeeeeeeeeeee z ciąży żadnych świeżych nie mam na szczęście...
AAA wiecie może czy można w ciąży stosować jakieś kremy/balsamy/serum antycellulitowe, wyszczuplające itp? bo używałam przed ciążą i teraz się brzydka zrobiłam na nogach i pupie:p hahaha
 
reklama
Do góry