reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Dziewczyny ja mam takie inne pytanko. Czy używacie coś na rozstępy i jeśli tak to z jakiej firmy? Ja na razie kupiłam sobie Babydream, bo nie znalazłam nic innego. Znacie może jakieś inne preparaty, żeby dało się uniknąć rozstępów? Od którego tc. używacie ich????
 
Hej laseczki

Marta, Kulaszusza dzieki dziwczyny za pamiec :*

To moje nadrabianie to tak od konca mi idzie;-)
Widze, ze na tapecie tematy pierwszych ruchow.
Ja mysle, ze na te wlasciwe ruchy to musimy jeszcze poczekac, bo te dzidziolki to takie malenkie i chyba sil na mocne plywanie i kopanie nie maja jeszcze. Podziwiam, ze niektore z was pisza, ze juz cos czuja. Ja z Alkiem pierwsze ruchy na lezaco, na plecach wlasnie czulam w 17 tygodniu i to praktycznie tylko z rana. Wydawalo mi sie wtedy, ze to bardzo wczesnie ale to co piszecie bije "moje wczesnie" na lopatki. Teraz po waszych postach zaczelam sie macac i wczuwac ale cisza poki co.

Dziewczyny ja byłam strasznie przerażona do końca pierwszego trymestru i co chwile sprawdzałam czy nie krwawie chociaż nie miałam żadnych poronień, ale moja mama poroniła 8 razy przed pierwszym dzieckiem a później miała straszne problemy z drugą ciążą czyli ze mną a moja siostra żeby było jeszcze mało nie może mieć dzieci urodziła się ze szczątkową macica!!!Wiec moje pierwsze tygodnie były straszne do teraz jestem przerażona że coś sie stanie ale staram się o tym nie myśleć i być optmistką, mam bardzo dobrego i przyjemnego lekarza wiec musi być wszystko dobrze!!!

Bogna witam i wspolczuje tych histori w rodzinie. Zycze, zeby z Toba i Twoja dzidzia bylo wszystko jak najlepiej. Grunt to pozytywne myslenie, juz tak daleko zaszlas.

Czekam z niecierpliwością co tam będzie u Ciebie Georgina!

Kulaszusza - może razem powitamy nasze Maluszki, miło widzieć kogoś na pierwsze dni grudnia :))


Marzka283 - mamy wizytę w ten sam dzień :) Oby to było dobry dzień..

Ja tez, ja tez!!!Jestem z wami i chyba nawet pierwsza na liscie bo termin przewidywany na 1 grudnia:-) Choc mowia, ze czasem lubi sie drugie dzieci przenosic. Pozyjemy zobaczymy:tak: Juz pewnie od 37 tygodnia wszystkie bedziemy spakowane i gotowe, bo raczej nie zwarte:-p

Dziewczyny ja mam takie inne pytanko. Czy używacie coś na rozstępy i jeśli tak to z jakiej firmy? Ja na razie kupiłam sobie Babydream, bo nie znalazłam nic innego. Znacie może jakieś inne preparaty, żeby dało się uniknąć rozstępów? Od którego tc. używacie ich????

Juz tam sie kiedys temat rozstepow przewinal i pisalysmy, ze duzo robia predyspozycje genetyczne i czasem nawet smarowanie najlepszymi specyfikami nie uchroni przed rozstepami. Warto jednak nawilzac i natluszczac skore na brzuchu i niw tylko. Dziewczyny pisaly, ze uzywaja oliwki z tego co pamietam, u moich lipcowek powodzeniem cieszyla sie Mustella, ja uzywalam zwyklych balsamow do ciala i ani pol rozstepa nie mam po Alku, teraz tez smaruje sie maslem z pestek winogron i miodu na przemian z balsamem z Avonu. Licze, ze i tym razem wywine sie rozstepom :happy:
 
Juz tam sie kiedys temat rozstepow przewinal i pisalysmy, ze duzo robia predyspozycje genetyczne i czasem nawet smarowanie najlepszymi specyfikami nie uchroni przed rozstepami. Warto jednak nawilzac i natluszczac skore na brzuchu i niw tylko. Dziewczyny pisaly, ze uzywaja oliwki z tego co pamietam, u moich lipcowek powodzeniem cieszyla sie Mustella, ja uzywalam zwyklych balsamow do ciala i ani pol rozstepa nie mam po Alku, teraz tez smaruje sie maslem z pestek winogron i miodu na przemian z balsamem z Avonu. Licze, ze i tym razem wywine sie rozstepom :happy:

Ja też codziennie smaruję się mocno nawilżającym balsamem do ciała i też żadnego rozstępa. Obym ich nie miała za dużo a najlepiej w ogóle:tak:;-):-)
 
Cześć Dziewczynki! Czy Wam te tygodnie też tak szybko mijają?Tak mi się wydaje że całkiem niedawno dowiedziałam się że jestem w ciąży a tu już prawie 14 tydzień. Widzę że wczoraj na tapecie był temat rozstępów, ja na razie stosuję zwykły balsam nawilżający Johnsona. Co do tych pokłuwań w dole brzucha ja też je mam od czasu do czasu. Gin powiedziała mi że jeśli to nie jest cały czas to jest w normie. Napiszcie jak pielęgnujecie piersi bo wydaje mi się że moje brodawki są nieco słabo nawilżone czy to prawda że nie powinno się piersi myć mydłem bo wysusza brodawki? Czy któraś z was ma problemy z cerą tzn z wypryskami? Mi wyskakują takie drobne jak dawniej przed okresem. ;-)
 
reklama
Witam:tak: Mi też te tyg szybko mijają, dosłownie, tydzien po tygodniu hehehe

Dziewczyny głowy do góry!! Będzie dobrze:tak: Też po dużych przejściach jestem i z poprzednich ciąż i tej obecnej ale najlepiej działa optymistyczne podejście, tzreba wierzyć, że będzie dobrze;-)
 
Do góry