reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Cześć dziewczyny! Mnie ostatnio pomogła na mdłości sucha bułka. Mam nadzieję, że już niebawem przejdą. Czasem bywają lepsze dni, ale czasem mam problem wyjść do pracy na czas, bo obejmuję muszlę.:-( Ale najlepsze jest to, że mogę bez większych wyrzutów wcinać lody przed snem. No i zaczął się sezon na truskawki.....:-) Pozdrawiam serdecznie.

Mi się przejadły truskawki a mało ich zjadłam tej wiosny:-) Teraz mam sezonik na poziomki, morele i czeresieńki:-)
 
Podobno przy pierwszej ciąży jest najgorzej, a przy kolejnych z górki. Masz rację joanna82, nic tylko dzieci rodzić. :-D:-D:-D Nie spodziewałam się, że przy tych wszystkich dolegliwościach ciąża może przynieść aż tyle radości. Wiem, że to dopiero początek, ale nie potrafię przejść obojętnie obok sklepu z ciuszkami dla maluszka. Są słodkie!!!!!:-)

Oj tak, śliczne ubranka dla Maluszków:-) Mnie też ciąża szalenie raduje:-) W końcu spełniło się nasze marzenie:-) Teraz tylko modlić się o zdrówko Brzdąca:-)
 
Helcia ja co do ciuszkow mam to samo ! Jeszcze troche i zaczne znosic do domu potrzebne rzeczy! Lepiej na raty niz pozniej lapac sie za glowe ze tyle kasy trzeba. A pozatym jak cos zobacze slodkiego to jak ma nie kupic hahahah ! I to jest piekne w ciazy haaaaaaaa!

Ja wczoraj kolejne kilka ubranek dostałam bo mama zakupiła;-) Boję się czy ja będę miała okazję sobie sama kupić coś:-) Ale na raty kupować super sprawa, do grudnia wszystko będzie:-) I na spokojnie:tak:
 
Czesc Dziewczyny....pamiętacie mnie jeszcze?....
wpadam tylko zyczyc Wam wszystkiego co najlepsze....zdrówka i zdrowych Pociech.....pozdrawiam ciepło....
witam agnieszka :) Pewnie ze pamietamy :) Pozdrawiam serdecznie! I zagladaj do nas !!!
Mi się przejadły truskawki a mało ich zjadłam tej wiosny:-) Teraz mam sezonik na poziomki, morele i czeresieńki:-)
Mi truskawki tez sie chyba przejadły ,gdyz maz kupuje juz ktorys dzien ,a ja nawet ich nie sprobowałam.Poprostu nie mam ochoty! Za to arbuza pozeram i brzoskwienie!!!!

Truskawy chyba pomroze ,bo co bedzie jak apetyt wroci na truskawki a ich juz nie bedzie ???? Maz czarodziejem nie jest hahah
 
Choc nie jest mi łatwo....wręcz przeciwnie....to bardzo Wam kibicuje i zycze jak najlepiej....ciesze się ze u Was wszystko dobrze....trzymam kciukaski za kazda z Was.....za Wasze Skarby aby były zdrowe i silne......
Dziewczynki wybaczcie ale zaglądanie "do Was"....to dla mnie nie lada wyczyn...i wielki wysiłek dla psychiki.....ale staram się !I podczytuje czasem co u Was....
 
Zdecydowanie:-D:-D:-D Też zacznę robić wyprawkę, ale na razie zaczekam. Chciałabym wiedzieć, czy chłopczyk, czy dziewczynka. Ale z tym usg to czasem różnie bywa, z tego co czytałam na forum. Najwyżej zacznę kupować białe, zielone i żółte ciuszki. A resztę wyprawki uzupełnię o różowy lub błękitny, jak już będzie wiadomo.;-) A już mnie tak ciągnie, żeby kupić coś ładnego.
Dziewczyny założyły nowy temat, co warto, a co nie warto kupić. Przyglądam się tej rozmowie po cichu, bo ja najchętniej kupiłabym wszystko, z samej radości kupowania tych ciuszków. A że to moja pierwsza ciąża, więc nie mam żadnego doświadczenia w tej kwestii.

Ja mam ubranka w kolorze białym, błękitnym, żółtym - czyli te co pasują do obu płci. Ale i tak jestem szalenie ciekawa jakiej płci jest moje dzieciątko, aż mnie skręca z ciekawości!:-)

Dziewczynki zmykam ,musze cos ugotowac na obiad.Lece do sklepu po kielbaske ,dzisiaj zrobie zapiekanke ziemiaczana z cebulka i kielbaska. Moj lubi ten czas ciazowy ,bo gotuje konkretnie hahahhah ! Powiedzialam ,"ciesz sie ciesz,bo ja sie dziecko urodzi to zostanie nam zarcie w knajpach ,zanim sie zorganizuje hahahah "

Ja dziś mam placuszki ziemniaczane. Ciekawe czy Dzidzi zasmakują:-)

Ja tez walczylam z bolami glowy dobre pare dni ,ale dzieki Bogu przeszło i oby nie wrociło. Zycze zdrowka :)

A mnie boli główka od święta w dosłownym tego słowa znaczeniu. A raczej rwie. W Dzień Matki mi dzidzia zafundowała taki okropny ból i w Dzień Dziecka;-)
Czesc Dziewczyny....pamiętacie mnie jeszcze?....
wpadam tylko zyczyc Wam wszystkiego co najlepsze....zdrówka i zdrowych Pociech.....pozdrawiam ciepło....

Pamiętamy:tak: Ściskam mocno:happy:
 
Ale dużo napisałyście:-D:-D:-D:-D

Beata ale nam Twoje marudzenie nie będzie przeszkadzało;-);-)

Agnieszka, jasne, że Cie pamietamy:tak:

a ja na spacer sie wybiorę:tak: sie ropogodziło w końcu:-D
 
Cześć wszystkim:-)
Ja także chciałabym do was dołączyć. Termin mam na 28 grudnia.
Pozdrawiam serdecznie:happy:

Witaj :-). Mamy tą samą datę :-).

Dziewczyny mam do was pytanie- chcemy z mężem wyjechać na długi weekend w góry no i tam pojechać do ciepłych źródeł. Raczej to taki kompleks basenów ogrzewanych wodą termalną. Jak myślicie- to dobry pomysł dla kobiety w ciąży z tym basenem? Czytałam,. że z jednej strony pływanie jest nawet wskazane a z drugiej, że trzeba bardziej uważać. No właśnie ale na co? CZego się wystrzegać? Niestety nie mam jak spytać lekarza, bo pojechał na urlop :baffled:.
 
reklama
Mexi odradzane są wszeslkiego rodzaju jacuzii ze względu na możliwośc złapania infekcji. A kobieta w ciąży jest bardzo na nie podatna.

Co do pływania itd żadnych przeciwskazań nie ma jak jest prawidłowo przebiegająca ciąża.
 
Do góry