reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

I u mnie według usg sie przesuwa, wg kalendarza mam 12 i 1 dzien a wg wczorajsezgo usg to 14 tydz.No ale różnie zawsze usg pokazuje, zreszta jedne dzieci są wieksze, inne mniejsze więc kalendarza trzymać sie mniej więcej tzreba.
I ja witam nowa Mmausię:tak:

No wlasnie o tym wzesniej pisałam , ja jestem w 12 tyg. i 1 dniu ,a z usg mi wychodzi rowno 13 tydzien ( wiec 6 dni wiecej ) ,dlatego niby termin przesunol sie z 10 na 4 grudnia.Jednak oj gin powierdzial " trzymamy sie wstepnie pierwszego terminu 10 grudnia ,dziecie roznie rosna ,jedne sa wieksze drugie mniejsze co nie znaczy ze chore,poprostu kazda ciaza jest inna teraz wazne jest kiedy poczuje pierwsze ruchy " No i dlatego nie zmieniłam suwaka :)
 
reklama
,dlatego niby termin przesunol sie z 10 na 4 grudnia.Jednak oj gin powierdzial " trzymamy sie wstepnie pierwszego terminu 10 grudnia

no i mój termin na 10 grudnia;) a szczerze mówiąc taką mam cichą nadzieję, że może na 1 grudnia się urodzi w moje urodzinki:-);-)
 
NO prosze i ja ma na 8 czerwca wizyte haaaaaaa !

O ! to już we trzy idziemy 8 czerwca na wizyte. Ja juz odliczam dni, bo to też 12 tydzien czyli przezierność, ale jakoś jestem o to spokojna. Dzisiaj dałam mocz do badania i tak się zastanawiam czy wy tez przy kazdej wizycie macie skierownie na bad moczu?

A i dzisiaj powitaliśmy na świecie mojego bratanka ( a termin byl na 20 czerwca-wiec roznie bywa)
 
Grydor - ja miałam wizytę wczoraj i nie dostałam skierowania ale tylko dlatego, że wyniki miałam idealne, także być może ominie Cie siusianie w pojemnik co miesiąc ;-)
 
badania powinny być wykonywane raz w miesiącu, mocz jest wazny, szczególnie glukoza, często też u ciężarnych występują stany zapalne,pojawiaja sie duża ilość drobnoustrojów w moczu, więc chyba nic nie stoi na przeszkodzie żeby nasiusiać w pojemniczek.;-)
Grygor faktycznie bratanek szybko sie urodził, gratulacje!!
 
O ! to już we trzy idziemy 8 czerwca na wizyte. Ja juz odliczam dni, bo to też 12 tydzien czyli przezierność, ale jakoś jestem o to spokojna. Dzisiaj dałam mocz do badania i tak się zastanawiam czy wy tez przy kazdej wizycie macie skierownie na bad moczu?

A i dzisiaj powitaliśmy na świecie mojego bratanka ( a termin byl na 20 czerwca-wiec roznie bywa)

Gratulacje Ciociu:-)
Ja na razie miałam jedno skierowanie na badanie moczu i sterta innych badań, wszystkie powychodziły ładnie:-)
 
czesc dziewczynki:)ja bede kolejna grudniowa mamusia:-D
Witam nową grudnióweczkę.
Co do badań ja miałam komplet pierwszych badań wszystko idealnie w normie łącznie z moczem i teraz nie dostałam skierowania, dopiero w II trymestrze kolejne badania. Bierzecie już witaminki czy jeszcze kwas foliowy? Ja dostałam Calibrum mami. Pozdrawiam
 
reklama
Ja mam czesto badana krew,ale to pod kontem tarczycy na ktora choruje i lekarz patrzy czy zwiekszyc dawke leku...
U ginekologa mialam krew pobrana jak na razie tylko raz(na toxoplazmoze,grupe krwi,hiv itd).no a mocz brali mi dwa razy.
 
Do góry