reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

23marta:) jestem przekonana, ze jedno szczęście w szczególności mi wystarczy jako młodej mamie- czasem myślę że i z tym będzie mi cięzko-tyle nowych obowiązków, no i przede wszystkim odpowiedzialność za to nowe życie to nie lada wyzwanie, a co dopiero za bliźniaczki;) pisałaś że miałaś tez w 7 tyg usg ale przezbrzuszek, ja miałam dopochwowe i już pierwsze zdjęcia mojego dzidziuśka mam, ale właśnie lekarz stwierdził, że może być i drugi-że to nie wykluczone, że po tabletkach taka szansa wzrasta, następne usg będę miała 26 czerwca, dzidzia będzie już większa więc pewnie i wtedy napewno się już dowiem czy jest w brzusiu sama;)
 
reklama
yoyoyo:-) i po wizycie u ginka no i juz nie jestem grudniowa:-(termin mi wychodzi na 3 stycznia:crazy: ale mam nadzieje, że mnie nie wyrzucicie:baffled:
 
yoyoyo:-) i po wizycie u ginka no i juz nie jestem grudniowa:-(termin mi wychodzi na 3 stycznia:crazy: ale mam nadzieje, że mnie nie wyrzucicie:baffled:

No nawet tak nie mysl !!!!!! Masz sie z nami kontaktowac zawsze :-D
A pozatym poczekaj dzidziulka moze podrosnac i termin ci sie zas przesunie !!!!

Mi z 10 grudnia przesunol sie na 4 hahhahaha , na nastepnej wizycie moze tak byc ze pokaze na listopad hahahah !!!!

Zaden stres !
 
I u mnie według usg sie przesuwa, wg kalendarza mam 12 i 1 dzien a wg wczorajsezgo usg to 14 tydz.No ale różnie zawsze usg pokazuje, zreszta jedne dzieci są wieksze, inne mniejsze więc kalendarza trzymać sie mniej więcej tzreba.
I ja witam nowa Mmausię:tak:
 
Witam nowe Grudnióweczki:)
Co do pogody to u nas też pada i pada, ale mi to póki co nie przeszkadza. Zacznie pewnie przeszkadzać od pon. bo mam jazdy:p Masakra:p

Stokrotka ja mam drugie USG 8 czerwca, a że to będzie 12tc to pewnie będę miała robione badanie na przezierność karkową. Też się troszeczkę boję, to normalne, ale jestem dobrej myśli:) Ty też bądź:)

U mnie i Bąbelka wszystko super:) Dużo śpimy ostatnio:D Korzystamy póki możemy. I mam dziennie smaka na Colę i pozwalam sobie dziennie troszkę pić. Wszyscy mówią, że szklanka dziennie nie powinna zaszkodzić.. Miejmy nadzieję!! Na pewno z ginką to przedyskutuję 8.06.
 
reklama
Do góry