reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ja biorę
- urosept - na pęcherz
- duphaston- jeszcze przez tydzień i finito,
- Vit. C
- Feminatal 400 metafolin +DHA (kwas foliowy + wit, w jednym) ale cholernie drogie :/
I antybiotyk przez 10 dni dopochwowo, na bakterie w moczu :/

A kwas foliowy to sama sobie kupiłam tego samego dnia co test wyszedł pozytywny :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja biorę
- urosept - na pęcherz
- duphaston- jeszcze przez tydzień i finito,
- Vit. C
- Feminatal 400 metafolin +DHA (kwas foliowy + wit, w jednym) ale cholernie drogie :/
I antybiotyk przez 10 dni dopochwowo, na bakterie w moczu :/

A kwas foliowy to sama sobie kupiłam tego samego dnia co test wyszedł pozytywny :)

Dużo tego masz. Ja kwas foliowy to już od października biorę;-) Bo nie wiedziałam kiedy zaciążę, udało się dopiero w marcu, ale to fajnie bo mam prezent na B. N.:-):-)
 
Hej!!!
Joasiu ale masz dobrze :tak: mi nikt pomóc nie chce, a jak wczoraj ugotowałam rosół na dziś, to gdybym nie pilnowała, to M zjadłby wszystko wczoraj :wściekła/y:
No ale co zrobić jak w domu cały czas remont, to i chłopa do pomocy brak ;-)

A z komuniami to mi nic nie mówcie :wściekła/y: koledzy Jacka chwalili się że po 6tys. zebrali :szok: Ja tam od razu rodzinie zapowiedziałam, że nie mają szaleć ;-) więc Jacek dostał zegarek, playstation i trochę pieniążków na umeblowanie nowego pokoju ;-)
 
hejka Dziewczynki :) co u Was? kurcze mam mało czasu na pisanie z Wami :( nic mi brzuszek nie rośnie, nawet nie przybrałam na wadze, nadal 61,5 (u gina mnie ważyli, w ciuchach tyle wyszło, a jeszcze w lutym miałam 63).. no i znów mnie wzięły wymioty :/ a już myślałam, że przejdzie, bo był spokój.. a teraz codziennie.. matko! :shocked2:
Która idzie na usg 17 czerwca? :)
pozdrawiam! PS byłam na albumie - piękne bobasy hehe :tak:
 
mea_osi super ze wsio ok u was :) a z cisnieniem sie nie martw ,byc moze emocjonalnie podeszlas do wizyty bardzo (tak jak ja ostatnio ahahha ) teraz mierze sobie cisnienie codziennie( przykaz gina) i mam wrecz ksiazkowe !!! wiec spokojnie!

joanna ja tez mierzylam dzis cisnienie i wyszlo mi 130/80 ... a wczoraj mialam 140/80 wiec dzis juz troszke lepiej ... poza tym kazal mi duzo wypoczywac bo jak twierdzi moj krotki sen malenstwu nie sprzyja :) i dlatego tez koniec ze wstawaniem o 4 rano !!! po urlopie spadaczka na L4 :) co mnie jakos nie smuci ... ciekawe czemu :)
 
co do lekow ktore ja biore to:
- feminatal N biore juz od okolo pol roku - co ciekawsze polecila mi go moja fryzjerka bo mialam strasznie slabe wlosy !! o dziwo odzyly po witaminkach
- folik biore od poczatku maja do konca 12 tyg ... potem sam feminatal
- nospe jak jest potrzeba :)

a na wyjazd mam na wszelki wypadek zabrac luteine, lactovaginal, nospe
 
reklama
ja najblizsza wizyte mam 19 czerwca na usg genetyczne a potem 24 u swojego ginekologa :) strasznie to daleko ale pocieszam sie ze 2 tyg bede miala na wypoczynek to jakos ten czas zleci :)
 
Do góry