reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Koleżance 4 razy zmieniali płeć bo te 3 razy miała na normalnym USG a za 4-tym razem 2D i wyszło, że chłopak na 100%. Wcześniej było, że córka, że syn, że córka i syn:D
 
reklama
Ja tez miewam sny: tez mi się śniło,że urodziłam śliczną dziewczynkę!:włoski i oprawa oczku ciemne po tatusiu a kolor oczu i kształt ust po mnie-jak mała cyganeczka:-)Oby to był sen proroczy!
Mi według tych chińskich czy jakichś tam kalendarzy wychodzi, że chłopiec..ale nie wierzę w takie schematy..kobieta to nie maszyna..i mężczyzna też;-) Ja bardzo chcę mieć dziewczynkę - u mnie w rodzinie same dziewczynki (Mama-3 córki)..może i u mnie będzie? Oby do 16-stego tygodnia-zrobię sobie usg 3D a jak nie będzie jeszcze widać to w 20 tygodniu;-)
 
Ostatnia edycja:
Ja bardzo chcę mieć dziewczynkę - u mnie w rodzinie same dziewczynki ;-)
Ja tez bym chciala dziewuche ,ale to tylko dlatego ze jedne jajka juz mam ,ale im bardziej chce dziewczyny to tym bardziej czuje ze bedzie chlopak ahahhahahahahahha !!!!!!!!!!!! A zreszta co bedzie to bedzie ,i tak bede kochac tak samo mocno !!!
Moja mama ma 3 synow i mnie !!!!!! Bracia maja dziewczyny ,ja chlopaka ....pewnie oni beda mieli same dziewczyny a ja chlopakow [ Jedna bratowa wlasnie w maju urodzila dziewczynke,druga jest o kilka tygodni mlodszej ciazy niz ja - 8 tydzien.( ma juz jedna core) ] Sie nam posypia dzieciaczki w rodzince ahahhaah !!!! Na wigilii u mamy bedzie male przedszkole :p
 
no moja Amelka też na jednym usg była chłopcem a za 5 minut 100% dziewczynką :-D
Co do snów to zanim lekarz mi potwierdził ciążę śnił mi się mały blondynek z kręconymi włoskami, taki około roku.
Strasznie realistyczny sen. Ale czy proroczy to się dowiem w grudniu:-)
 
Ja tez bym chciala dziewuche ,ale to tylko dlatego ze jedne jajka juz mam ,ale im bardziej chce dziewczyny to tym bardziej czuje ze bedzie chlopak ahahhahahahahahha !!!!!!!!!!!! A zreszta co bedzie to bedzie ,i tak bede kochac tak samo mocno !!!
Moja mama ma 3 synow i mnie !!!!!! Bracia maja dziewczyny ,ja chlopaka ....pewnie oni beda mieli same dziewczyny a ja chlopakow [ Jedna bratowa wlasnie w maju urodzila dziewczynke,druga jest o kilka tygodni mlodszej ciazy niz ja - 8 tydzien.( ma juz jedna core) ] Sie nam posypia dzieciaczki w rodzince ahahhaah !!!! Na wigilii u mamy bedzie male przedszkole :p

Ja zostanę we wrześniu ciocią, ma być dziewczynka, ale to różnie bywa;-)
Ale mam smaka na czipsy paprykowe!! Lecę do sklepu:D
 
Witajcie.
Moja kuzynka z tego co jej mowil lekarz miala miec dziewczynke(Antosia miala byc)...
A urodzil sie Olek...Wiec z tym to roznie bywa...
Ja w pierwszej ciazy czulam,ze to bedzie dziewczynka(niestety poronilam)...Mialam ciagle apetyt na lody;tak jak moja mama gdy byla ze mna w ciazy.
Teraz czuje,ze bedzie chlopiec.U nas w rodzinie tak bylo,ze najpierw rodzila sie dziewczynka a potem chlopiec.
Mam nadzieje,ze bedzie ok i wszystko okaze sie w grudniu:-)
 
Ja zostanę we wrześniu ciocią, ma być dziewczynka, ale to różnie bywa;-)
Ale mam smaka na czipsy paprykowe!! Lecę do sklepu:D

roznie bywa pewnie ,wiem po sobie hahahahaha !!!

A ja mam smaka na KOPYTKAAAAAAAAAAAAAAA ZNOWUUUUUUUU ( widzialam w sklepie moje ulubione na wage no i w domu zaczelam o nich myslec) ,i sie krece po kuchni jak jakas bida bo pada!!!!!!!!!!!!! W desperacji polkne drugi talerz zupy pieczarkowej ! :eek:
 
Hej dziewczyny, ja jeszcze nie ogarnełam sie i nadal jestem w szoku, pół nocy nie spałam hehe.
Georgina mi tez sie snilo ze urodzilam juz dziecko - synka, a potem tez odrazu jakis taki duzy sie zrobil z 4 lata mial :), a kiedys snilo mi sie ze córeczka, to moze jednak nie beda jednojajowe tylko synek i córka, fajnie by było :)
 
reklama
Mi się nigdy nie marzyły bliźniaki, ale jak już to wolałabym dwie dziewczynki:) Może Marta w Twoim przypadku będzie chłopiec i dziewczynka:) A Twój Partner szczęśliwy?:D
 
Do góry