reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Hej mi wychodzi chłopiec,
Ale najwiękrzy szok to taki, że poprzednia 2ka się zgadza.
Ale jaja!!!
Acha gratuluje bliźniaczkow!!!
 
Joanna 82,
tabelke daj na nowy wątek bo tu to tylko grudnióweczki znajdą. Innym też dajmy szanse :-D
 
A kiedy można na zwykłym USG poznać płeć? Bo USG 3D planuję po 20tc.

Płeć dziecka

Ale ile w tym prawdy niewiadomo :) /prawda jest taka ,dzidzia musi pokazac wyraznie co tam ma :) , no i dobry sprzet :)

Co do usg 3d tez planuje po 20 tygodniu ,wtedy najlepiej widac calego dzidzidziusia bo jest jeszcze na tyle maly ze miesci sie caly :)
 
O fajnie Joanno, będziemy się razem chwalić USG 3D:)) Fajnie mówić do dzidziusia po imieniu, więc oby się dzidzia pięknie ukazał tam gdzie trzeba:)
 
reklama
Na normalnym usg mi powiedzieli w jakimś 16 tygodniu a z synkiem dopiero w 30. Tak, że niewiem :-)
Ale ja też będę miała 3 D za 2 tygodnie jadę po termin.
Bo ja to mam państwowo.
Wtedy już będę spokojniejsza :-D
Pozdrawiam
 
Do góry