reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Cześc dziewczyny, no ja właśnie wróciłam od gina i jeszcze jestem w szoku... Bede miała BLIŹNIAKI, jednokosmówkowe dwuowodniowe, czyli z większego ryzyka, nie wiem gdzie mi sie to zmiesci, schudłam 1 kg od ostatniej wizyty, waże 47kg. Doktor powiedział że najpierw bedzie szedl mój brzuch a potem ja. Jedna kluseczka ma 47 druga 46 mm. No i teramin z 10 grudnia przesunął się na 14ego...
JESTEM W SZOKU
 
reklama
No wlasnie bo juz 2 razy mierzylam sobie cisnienie i mam wrecz ksiazkowe .
Joanna nie przejmuj sie jak w domu masz dobre Cisnienie jak mierzysz to najbardziej prawdopodobne jest ze to po prostu tak zwany efekt białego fartucha i stresu, a jesli chodzi o czytanie tyuch wsyztskich inf w necie to ja tez musze przestac czytac, bo tylko sobie wkręcam,a teraz jak sie dowiedzialam o tych blizniakach to w ogole jestem przerażona. Takze nie stesuj sie a bedzie napewno wszytsko ok :) pozdrawiam
 
Georgina to bylo moje pierwsze usg takie powazne, pierwsze to robil mi doktor na zajeciach z radiologi ale to bylo w 7 tygodniu i robil mi przez brzuch, bo nie chcialam zeby mi robil przezpochwowe bo sie wstydziłam go ;) , i słabo bylo widac, ale bylo słychac serduszko, a za tydzien mam drugie usg bo kluski sa za male zeby zbadac przeziernosc i zobaczyc kosci nosowe, bo bada sie od 45-80 mm a moje maja ledwo mm ponad
 
Aha, rozumiem. A na tym słabym obrazie z USG doktorek nie sugerował bliźniaków, mniemam?
Mi wyszła pojedyńcza ciąża w 8t2d, więc raczej się to nie zmieni bo miałam dopochwowo i widać idealnie Brzdąca:)
Słyszałaś serduszko?? Może raczej widziałaś? Ja widziałam jak biło jak szalone, teraz będę pewnie słuchać:)
 
słyszałam serduszko, bo doktor włączył dopplera, mówi ze było dużo gazu w jelitach i dlatego nie było nic tam widac zabardzo, ale zeby sprawdzic czy nie ma pustego jaja to nastawil na to doplera i bylo słychac jak bije, dzisiaj tez słyszałam jak bije, no i widzialam 2 kluseczki
 
Georgina no super słychac, niezapomniane wrażenia, ale powiem Ci ze jak ja zobaczylam ze tam sa dwa dzieciątka, to juz nic nie pamietam z dalszego przebiegu badania hehe ;)
 
reklama
Do góry