reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Agnieszka, Sylwik, mój termin też na 26 :-D. Zapewniam że jak zaczniemy się rozdwajać to wszystko się pozmienia. Bedą mamusie listopadowe, a być może i styczniowe. Choć przenoszenia ciąży nikomu nie życzę.

Georgina kiepsko masz z tą cerą, ale zapewniam że z płcią dziecka nie ma to nic wspólnego. W poprzedniej ciąży wszyscy chwalili że pięknie wyglądam i pewnie będzie chłopie a tu dziewczynka się urodziła :tak:


Moja wizyta na USG dopiero w czerwcu, za to testują u nas w szpitalu jakiś nowy sprzęt i to będzie bardzo szczegółowe USG, takie prenatalne, zobaczymy.
Tak, wiem, że z płcią nie ma to nic wspólnego tylko z burzą hormonów, ale ja czuję, że to będzie Laseczka:-) Nie wiem czemu. Chyba sobie to wmówiłam haha:-)
 
reklama
Asia ja jechałam kiedyś samochodem do Chorwacji, powiem szczerze że bez noclegu po drodze może być Ci ciężko w 6 miesiącu, bo długoooo się jedzie (ja byłam na północy bardziej), można się umęczyć tą podróżą, ale moze zatrzymacie sie po drodze na jakiś nocleg to nie bedzie tak męczące, pozdrawiam

Joanna ale dobrze ze z Twoja dzidzia wszytsko okej, moze Ci cisnionko skoczylo bo sie zdenerwowałaś ;) lepiej zeby tak bylo , ja tez mam dzisiaj wizyte ale dopiero na 18.00 USG i na 19 gin, boje sięęę, mam nadzieje ze jednak sie na zajeciach z radiologi nie naswietliłam

Ja podczas pierwszego USG też miałam ciśnienie za wysokie, ale to przez emocje i ginka tak samo powiedziała. I teraz co jakiś czas muszę sobie mierzyć w domu ciśnienie i zapisywać;-)
 
Ja podczas pierwszego USG też miałam ciśnienie za wysokie, ale to przez emocje i ginka tak samo powiedziała. I teraz co jakiś czas muszę sobie mierzyć w domu ciśnienie i zapisywać;-)
No wlasnie bo juz 2 razy mierzylam sobie cisnienie i mam wrecz ksiazkowe ....a kurde ...bo czytam za dyzo ******* i staram sie byc madrzejsza od gina ....On dzis do mnie gdy po raz kolejny zapytalam jaki jest moj termin " czy ty sie nie mozesz cieszyc kiedy mowie ci ze wszystko jest ok ? po co ci teraz dokladny termin co za roznica 4 czy 10 grudnia? jeszcze mamy czas .Teraz czekamy na pierwsze ruchy ,ciesz sie dziewczyno bo serduszko pieknie bije a maluszek rosnie jak na drozdzach ,a ty oprocz bolu glowy nie masz innych dolegliwosci" NO i mnie facet zgasil !!!! Moze i rzeczywiscie panikuje na darmo ,ale jak pierwsza ciaze miala rozwiazana przedwczesnie i o zycie dziecka sie walczylo 3 tygodnie to teraz tak mi zostalo !!!!!

Durna i tyle no i co zrobie ! Od dzis sie ciesze ciaza i nie wmawiam sobie niczego ....mowi ze jest dobrze to tak jest ! Maz mi tez juz palcem kiwa ....!!!!!
 
Hej!:)

Ja po wizycie. Maluszki rosną zrowo i wszystko u niech dobrze :-)
Jestem mega szczęśliwa!!!!:laugh2: niestety nie mam zdjęcia usg, bo z tego wszystkiego zapomniałam:confused2: Ale za 2 tyg mam iśc do szpitala na usg przezierności karkowej. Mój lekarz mówi, że mają tam super sprzęt i wtedy sobie pooglądam Dzieciaczki dokładniutko:tak:

Jutro ostatni zastrzyk i potem już tylko Duphaston i witaminki:happy: Koniec kłucia tyłeczka:-D
 
Bardzo się cieszę Dziewczyny, że z dziećmi wszystko super:)
Joasiu bo i ja Tobie zaraz pokiwam paluszkiem:p:p

Ja dziś mam owocowy dzień:) Wcinam od rana truskawki, morele, brzoskwinki, mandarynki, nawet i rabarber;)) Dzidzia chyba uznała, że jakiś witaminek jej brakuje:) Co do truskawek to już nasze krajowe:) Przez co maleńkie, ale dobre:D
 
Hej dziewczęta, super że u was Ok. Ja cały dzień miałam jako tako tylko wieczorem mnie zebrały mdłości i trochę ze mnie wyrwało. Może za dużo zjadłam? Apetyt mam na wiele rzeczy ale żołądeczek chyba nie za duży. No i powoli ogarnia mnie wieczorne zmęczenie! Pozdrawiam was wszystkie i życzę miłego wieczorku i spokojnej nocki:-)
 
Właśnie wróciłam od gina ... Moje obawy na szczęście okazały się niepotrzebne ! Fasolka ma się jak najbardziej dobrze :) Urosła przez 2 tygodnie 1,4cm i na dzień dzisiejszy ma całe 2cm. ! Serduszko też bije tak jak trzeba :)))
Niesety w zwiazku z moimi początkowymi problemami odklejania trofoblastu musze zwiększyć dawkę luteiny i co 4 dni zastrzyki podtrzymujące odpowiedni poziom hormonow....no i oczywiście leżenie, leżenie i jeszcze raz leżenie...:tak:
 
Cześć i czołem!
Powinnam machać żelazkiem albo mopem, a ja przy kompie!

Cieszę się, że u wszystkich wszystko dobrze.

Grudnióweczka, Ty jesteś z Bydgoszczy?? Wpadasz czasem na nasz wątek regionalny?
 
reklama
Eliza - ważne, że Bobo ma się dobrze:) Cieszę się:)

Rano się ważyłam i w pasie mierzyłam - waga 0.6kg na plusie, więc ledwo ponad pół kg, fajnie:) W pasie 80;P:p Nie wiem czy to dobrze czy źle, rzadko się w pasie mierzyłam a teraz co jakiś czas będę aby mieć porównania:)
 
Do góry