reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

WITAM GRUDNIÓWECZKI

MOC NAJGORĘTSZYCH ŻYCZEŃ, DUŻO UŚMIECHU I SPEŁNIENIA WSZYSTKICH PRAGNIEŃ. ŻEBY WASZE POCIECHY PRZYSPARZAŁY WAM SAMYCH RADOŚCI I BYŁY WASZĄ DUMĄ.

DLA OBECNYCH I PRZYSZŁYCH MAM - CAŁUSKI

pozdrawiam i dobrej nocy
 
reklama
Witajcie;)
Ja na Dzień Matki dostałam od swojego 9 tygodniowego bobaska pierwsze poranne wymioty;) ale potraktowałam to jako najpiękniejszy z mozliwych prezentów;) Poza tym byłam u ginekologa który potwierdził date porodu na 26 grudnia(piękny prezent na święta:)) ,ciesze się, że maluszek zdrowy, oby tak dalej:)
Miałyście juz robione badania na tokso..?
 
NOm i wiedziałam, że tak będzie! Wstałam o 5:confused2:
Normalnie taka nakręcona jestem tą wizytą u lekarza, że spac nie mogę :rofl2: A to dopiero o 16... Błagam trzymajcie mocno kciuki coby wszystko było dobrze! Ja nie wiem, ale chyba przy każdej wizycie będę miała obawy czy aby napewno wsio jest OK.
Ooo, to czekamy na wieści od bliźniaczków:-):-) I prezent zrobiły Ci pierwsza klasa!:-D
Prawda... Dziś już nie ma tak dobrze i mdłości wróciły:baffled:
 
jutka:) nie martw sie nie jestes sama hahahah ! Ja sie obudziłam o 4 rano ,polezałam 1,5 godziny i ok 6 zasnełam ,a o 7 juz musiaąm wstac Patryka odtransportowac do szkoły.NO i na 10 mam wizyte ,myslisz ze sie położyłam??? ABSOLUTNIE.Nakrecona juz mysle nad pytaniami jakie zadam lekarzowi.Ehhhh no i obawy czy wszystko tam dobrze u dzidziulki!!!! zmierza mi cisnienie i na bank bedzie wysokie bo sie stresuje !!!!!!!!! Trzymam kciuki za całą twoja trojke!!!!!!!!

Ja sama w strachu :) !

 
Sylwik ja już miałam badania na tokso.... i jest wsio u mnie ok, więc u ciebie też tak pewnie będzie :-)!!!!!!! co do mdłości i wymiotów to mogę się do was dołaczyć, bo ja mam to ostatnio przez całe dnie :-:)-:)-:)-(i nie wstaje wogóle z łóżka bo nie mam siły i przesypiam każde dnie !!!!! także łączę się z wami w bólu !!!!
Trzymajcie się Wszystkie Kobietki ciepło i do usłyszenia za jakiś czas ......:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: życzę miłego i słonecznego dnia :-)
 
Dzień dobry Dziewczyny !

Dzięki za słowa wsparcia...odliczam godziny do dzisiejszej wizyty (dopiero o 19 !)
Trzymajcie kciuki !

Miłego dnia !

PS. Wszystkie badania (toks, cytomegalia, nawet hiv itd. )również są juz za mną-WSZYSTSKO OK :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie;)
Ja na Dzień Matki dostałam od swojego 9 tygodniowego bobaska pierwsze poranne wymioty;) ale potraktowałam to jako najpiękniejszy z mozliwych prezentów;) Poza tym byłam u ginekologa który potwierdził date porodu na 26 grudnia(piękny prezent na święta:)) ,ciesze się, że maluszek zdrowy, oby tak dalej:)
Miałyście juz robione badania na tokso..?

Ja miałam nim zaszłam w ciążę, jakoś w lutym, a zaszłam w ciążę końcem marca:) Ale w czasie ciąży jeszcze dostaniemy nieraz skierowanie na to badanie:tak: Mi wyszło wtedy, że toxo nie mam:-)
 
Hej Laseczki:)

A mnie od paru dni tak wypryszcza, że cholera mnie bierze. Ah te hormony... A może to na dziewczynkę?:D:D

U nas brzydka pogoda, pada, pada, może burza też będzie.
Wczoraj wymiotowałam ( święto bo ja ogólnie nie mam mdłości i wymiotów ) a wymiotowałam po wodzie niegazowanej! No szok. Szczególnie, że wcześniej pół dnia ją piłam i było dobrze:)
 
reklama
Cześć Mamuśki!!!!!!!
Georgina- wspólczuję Ci bo ja osobiście to miałam może trzy dni z wymiotami:tak:
czasem robi mi się słabo i mnie mdli ale to tyle. U mnie już z góreczki bo to już prawie 15 tydzień:-D.

Mnie nie wypryszcza więc może będą orzeszki:-D:-D

A tak w ogóle to używam tonik ogórkowy z ziai i jest naprawdę super. Mój gin pozwolił mi używać punktowy żel na noc z garniera-czysta skóra A:tak: polecam bo jest dobry!

Dziewczyny kiedy można poczuć pierwsze ruchy??
Ja od 3-4 dni jak się położe to czuję jakby coś mi pływało w brzuchu:tak: i zastanawiam się czy to może być to tym bardziej,że jestem szczupła.
 
Do góry