reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

To wprowadzę trochę optymizmu.
Po moim sobotnim plamieniu bardzo byłam niepewna i postanowiłam jednak pójść na usg (mimo, że w piątek miałam). Dzidziuś jest, rośnie jak na drożdżach, ma 25mm (w piątek 17-18mm), serducho bije jak dzwon 193 uderzenia/min (ponoć do 200 norma). Nawet szyjkę mi zmierzył, ma 43mm (minimum to ponoć 4cm). Wiek 9 tygodni, zgodny z miesiączką.
Jestem przeszczęśliwa :-)
Jutro idę zrobić toxo i hbs.


To cudowne wieści!!!!!
Jednak takie usg uspokaja, prawda?! A rośnie maluch rzeczywiście jak na drożdżach 7mm w pare dni!
 
reklama
To wprowadzę trochę optymizmu.
Po moim sobotnim plamieniu bardzo byłam niepewna i postanowiłam jednak pójść na usg (mimo, że w piątek miałam). Dzidziuś jest, rośnie jak na drożdżach, ma 25mm (w piątek 17-18mm), serducho bije jak dzwon 193 uderzenia/min (ponoć do 200 norma). Nawet szyjkę mi zmierzył, ma 43mm (minimum to ponoć 4cm). Wiek 9 tygodni, zgodny z miesiączką.
Jestem przeszczęśliwa :-)
Jutro idę zrobić toxo i hbs.

Bardzo się cieszę!!:-) To moje Bobo pewnie też ma już z 2.5cm! Ale Byczki nam rosną:-)
 
Wiecie co, tak sobie mtyślę, że niedługo czwartek i usg, a ja sie troszkę boję po tym, co tu czytałam. Same wiecie. Nie słyszałam jeszcze serduszka, bo pierwsze usg miałam 30 kwietnia i było za wcześnie, zatem oby wsio było ok. W sumie czuję,ze jest ok, ale jakoś mnie napadło po smutnych postach.
 
Witajcie! widzę że dziś optymistycznie i oby tak dalej ja w czwartek mam wizytę u ginekologa ciekawa jestem jak duża już ta moja "fasolka". Czy miałyście robione lub może słyszałyście o badaniu przezierności karkowej? podobno ok 14 tyg powinno być wykonane> Pozdrawiam:-)
 
Marzka, o przezierności już pisałyśmy jakiś czas temu ;-)

Idziemy zatem razem na usg, bo ja też w czwartek na 11;45 :-) ostatnio szłam z Jutką i co wyszło?? Bliźniaki !!! więc bój się Boga Kochana hihihihi
 
Mama Stacha ale super wiesci ,nie ma to jak sie podbudowac po usg !!!! Strasznie sie ciesze i dbajcie o sibie :tak:

Dziewczyny o plamieniach wrecz trzeba pisac ,co jest lub bedzie przestroga dla innych dziewczyn.A zreszta trzeba sie wygadac komus ,a kto lepiej zrozumie jak babki ciezarne ;)

co do fajek ,ahhh po ciazy z patrykiem zaczelam palic ,i tak jaralam dobrych kilka lat ( ok 7 lat) ,gdy dowiedzialam sie ze jestem w ciazy ( MOTYWACJA DO RZUCENIA - ogromna ) w ciagu tygodnia rzucialam.Silna wola to pierwsze co pomaga rzucic.Chec rzucenia tego dla dzidziusia.Sama swiadomosc ze dzidizulka rosnie w nas ,pomaga.Wiem to z doswiadczenia.Dosłownie w przeciagu 7 dni ,rzucialam i mimo ze mam schowane papieroski przed moim mezem ( bo on kategorycznie kazal odrzucic gdy zaciazylam - ja potrzebowalam jeszcze kilku dni )nie korzystam.
Bylo trudno ,gdyz wcale mnie od nich nie odrzcilo a wrecz ze zdwojona sila pragnelam ich coraz bardziej .Jednak sie udalo.NIE PALE choc czasami mi sie chce bardzo.Ale dla dziecka mojego zrobie wszytko!
 
Reve Bój sie Boga co bys ty nie wrociła z bliźniakami ;-) ( zart) Nie martw sie na bank bedzie dobrze!!!!! Ale ci fajnie juz w czwartek zobaczysz dzidziulke a ja kurcze jeszcze caly tydzien bede czekac na to !!! Bo dopiero 27 mam wizyte.
 
Ja USG mam o 19 także mam nadzieję że będzie dobry wieczór... A co do bliźniąt to wcale nie jest najgorsze rozwiązanie, jeszcze najlepiej parka. Pozdrawiam:-)
 
reklama
A ja jutro jadę się umówić do ginekologa na kolejną wizytę. Wtedy powinnam usłyszeć serduszko:) Super!:) Dziewczyny czekam z niecierpliwością na relacje po USG:)
 
Do góry