reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Witam:-)ja wlasnie weszlam do domku z zakupow,mam teraz co pozerac:-DDzisiaj w nocy zlapal mnie skurcz ze jak wstalam rano to mnie jeszcze noga przez godzine bolala:-(dziwne bo biore magnez.
Witam się porannie mineralną
anoola
na niego ten argument raczej nie podziała :-D:-D:-D

Laseczki wyniki badań są złe muszę powtórzyć, jeśli nie spadło albo rośnie to heparyna. Tylko hem mówi, że wolałby tego w ciąży uniknąć :-( ja też nie chcę ale wolę zastrzyki w brzucho 2 razy dziennie zdzierżyć niż skrzep :-D;-)

Poza tym to od wczoraj mam biegunkę i skurcze. Nie to, że się stawia, tylko twardy jak skała bandzior!!!
W nocy miałam 6 w odstępach 1-2 godziny. Ból nie z tej ziemi poprostu. Teraz nie wiem czy jechać do gina, czy odpóścić. Bo często nie są. Chyba jednak pojadę:tak: W końcu lepiej na zimne dmuchać.
Teraz was nadrabiam :-D

Koniecznie daj znac jak po wizycie:tak:trzymamy kciukaski zeby to nie bylo nic groznego;-)

Dzien dobry;-)

Ja juz po sniadanku i herbatce. Wczoraj odebralam wyniki z krzywe cukrowej i juz rozumiem dlaczego przezywalam takie katorgi po wypiciu tej glukozy - mam bardzo slaba tolerancje glukozy:-( I skierowanie do poradni cukrzycowej.

Tzn?Co to oznacza?Jaki mialas wynik?

U nas w końcu chłodniej:-) Ostatnio wpadłam w wir sprzątania..i robienia powidel:-)
Ja też nie wiem jak liczyć..czy to juz u mnie 7 miesiąc? (27 TC i 4 dni..prawie skończone 28!)
Dziewuszki dzisiaj wyczekana wizyta u ginki!!!!HURRA!!!!Zawsze nie mogę się doczekać, żeby dzidzie zobaczyć!No i mam 100 tysięcy pytań-dużo się działo podczas tego miesiąca..serce, omdlenia, brzuszek twardnienie i kłucie..chyba ją zagadam na śmierć;_)

Powodzenia na wizycie;-)
 
Hej Dziewczyny,

Ale dziś marna jestem - buuuuuuuuuu - nie lubie tak. Wczoraj myślałam że do szpitala będę gnać bo brzuch się znowu co chwile stawiał i twardy jak kamień, na szczęście nie bolał. Ale przelażałam wszystko i przespałam.

Dzis już zrobiłam ciacho ze śliwkami - właśnie siedzi w piekarniu - ale musze posprzątać a sił brak.

Macie tak że kręci Wam sie w głowie i sił nie macie? kurcze no ja sie czuje jakby mnie ktoś przeżuł i wypluł. I zauważyłam że nawet jak siedze i odpoczywam to mi serducho przyśpiesza. Zmierzyłam ciśnienie i jest normalne ale puls do 120 skacze.

Zapisałam się do gina prywatnie bo tej państwowo nie do końca ufam. Wizyta we wtorek. Kurcze a tego 21.09 mamy jechać nad morze i nie wiem czy gin pozwoli.

dagmar - daj znać co z Tobą po wizycie.
 
Dagmar ja też czekam na wieści od Ciebie. Oczywiście dobre;*
Ja dziś też mam humor do bani, nic mi się nie chce. Dziennie tylko ekipa, sprzątanie, bliźniaki, które chore to i marudne, o byle co zaczęły płakać, głowa boli:p
 
Helloł Girls! Ja już dziś po krzywej cukrowej, ale lekko nie było, bo odjechałam. Znaczy zemdlało mi się na chwilę i kazali mi siedzieć w zabiegowym godzinę i mierzyli ciśnienie. Ale już wsio oki, czekam na wyniki.
Dagmar- naginaj do gina- uspokoisz się nieco, Ania GRATULEJSZON piąteczki :-)- Lilijka zielona panienko- czekam na relację z wizyty i powidła :happy2: o reszcie zaraz doczytam, póki mój dwulatej śpi :rofl2:
 
a u mnie to juz nie wiem jak liczyc:)
wedlug om termin mam na 23 grudnia i wychodzi ze skonczone mam 25 tyg i 2 dni...
ale z kazdego usg on jest rowno o tydzien wczesniej...i drugi termin mam 16 grudnia czyli to juz 26 tyg i 2 dni skonczone...
mam nadzieje ze ten drugi okaze sie tym prawdziwym bo juz sie nie moge doczekac;-)
mi nie sluzy ciaza wogole... dretwieje mi knczyny, mam zadyszke jak chodze, i wogole wydaje mi sie ze wygladam bardzo brzydko...
Kasiekkrk ja też tak miałam w pierwszej ciaży,ze co usg to termin się przybliżał, ale gin twardo się trzymał pierwszego wg miesiączki, bo ten jest najbardziej miarodajny. I jak w mordunie strzelił urodziłam właśnie w dzień terminu wg OM pomimo,ze wg usg powinnam już byc mamą od niespełna 3 tygodni!
 
I dzisiaj rocznica 11 września:-(
Moja siostra ma dziś w tę feralną rocznicę zamachu na WTC swoją ślubną i na dodatek 10 hehe


I ja tez o parterowym marzyłam:tak: no ale działkę za mała mamy. Pokaże Wam zdjęcie domku, co prawda jest sprzed miesiąca ale obiecuję że po przeprowadzce pokażę go w okazałości:tak:
Piękny! Taki sobie zawsze wyobrażałam, koniecznie ze sypialnią na górze :tak:

AnoOla i ja mam problemy ze snem, budzę się w nocy nie wiadomo ile razy a maleństwo tez uwielbia nocą buszować. martwię sie bo Antek to bardzo spokojny był, ciagle spał i taki sie też urodził, od urodzenia ciurkiem 6 godz przesypiał. To ten Maluszek pewnie da mi popalić:-D
Ja też się tego boję, bo w 1 ciąży ani razu nie obudził mnie kopniak i mały jest i był baaardzo spokojny i śpioszek, a teraz? teraz to nmnie kopie na potęgę czasami nieustannie przez dłuższy czas :szok: No ale mówią, że drugi charakterny musi być skoro pierwszy anioł ...:rofl2:
 
Cześć Dziewczynki!
Dołączam do tych z niezbyt dobrym samopoczuciem, strasznie jestem niewyspana. Jakoś w nocy nie mogłam spać tylko się kręciłam. No nic może po kawce zrobi mi się lepiej.
AnOoLa gratuluję piątki z egzaminu!
jutka szkoda że tak wyszło z tą glukozą, ale dieta na pewno pomoże.
dagmar koniecznie daj znać jak wrócisz!
Lilijka udanej wizyty u ginki.
maggie ja też mam niskie ciśnienie a wysokie tętno, zdarza mi się kołatanie serca. Ale ja tak miałam nawet przed ciążą a teraz to się nasiliło. U mnie kardiolog podejrzewa niedomykanie zastawki serca, we wtorek mam echo serca to się dowiem na pewno. U Ciebie może to kwestia obciążenia organizmu przez ciążę, ale warto wspomnieć o tym lekarzowi.
Dla tych które mają problemy z niską hemoglobiną polecam oprócz żelaza wyciąg z buraka. Można go kupić w aptece bez recepty. Przy samym żelazie wyniki mi spadały, a jak dołozyłam buraka to leciutko się podniosły. Może i u Was zadziała.
 
reklama
A ja się witam wieczorkowo;-)
Wczoraj po całym dniu poszukiwań udało nam się kupić nasze pierwsze 4 kółka- jakoś nie mogę się z tym jeszcze oswoić...
A propo szczepień to mnie jakoś przeraża- tak jak Mea zaczelam się nad tym zastanawiać po usłyszeniu o tych szczepieniach przeciwko świńskiej grypie ale pomysł szybko upadł- jakoś za bardzo boję się powikłań
Ooo gratuluję nowych kółek, ale to te napędzane silnikiem, czy może ręczne ?:rofl2:;-) znaczy wózek, czy samochód?
 
Do góry