reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

witam z rana!
i DZISIAJ ROZPOCZĘŁAM 3 TRYMESTR :-)
MIKA a na kiedy masz termin ??? ja mam na 18 grudnia a sumwaczek też dzisiaj pokazuje mi 26 tydzien ;) co znaczy, że zaczynamy 3 trymestr i 7 m-c prawda ;) ?
Też Wam się ten czas tak strasznie służy ?? Pracujecie jeszcze ? Ja nadal i coś się zastanawiam, że chyba w tej pracy urodzę ...
 
reklama
witam z rana;-)
krew juz oddana mozna juz jesc jupi
komputer wczoraj wieczorem został gruntownie wyczyszczony i faktycznie było tego swinstwa wiwat kaspersky:-)
 
MIKA a na kiedy masz termin ??? ja mam na 18 grudnia a sumwaczek też dzisiaj pokazuje mi 26 tydzien ;) co znaczy, że zaczynamy 3 trymestr i 7 m-c prawda ;) ?
Też Wam się ten czas tak strasznie służy ?? Pracujecie jeszcze ? Ja nadal i coś się zastanawiam, że chyba w tej pracy urodzę ...
a u mnie to juz nie wiem jak liczyc:)
wedlug om termin mam na 23 grudnia i wychodzi ze skonczone mam 25 tyg i 2 dni...
ale z kazdego usg on jest rowno o tydzien wczesniej...i drugi termin mam 16 grudnia czyli to juz 26 tyg i 2 dni skonczone...
mam nadzieje ze ten drugi okaze sie tym prawdziwym bo juz sie nie moge doczekac;-)
mi nie sluzy ciaza wogole... dretwieje mi knczyny, mam zadyszke jak chodze, i wogole wydaje mi sie ze wygladam bardzo brzydko...
 
U nas w końcu chłodniej:-) Ostatnio wpadłam w wir sprzątania..i robienia powidel:-)
Ja też nie wiem jak liczyć..czy to juz u mnie 7 miesiąc? (27 TC i 4 dni..prawie skończone 28!)
Dziewuszki dzisiaj wyczekana wizyta u ginki!!!!HURRA!!!!Zawsze nie mogę się doczekać, żeby dzidzie zobaczyć!No i mam 100 tysięcy pytań-dużo się działo podczas tego miesiąca..serce, omdlenia, brzuszek twardnienie i kłucie..chyba ją zagadam na śmierć;_)
 
Ostatnia edycja:
mea hmm kurcze nie moge sobie przyponieć gdzie te sklepy są :-( na pewno na 3 maja jest, ale tak schowany że ty go nie znajdziesz bo to jest w bramie :( i tam są wózki tylko Baby Designe. Jest też duży wybór na ul. Chorzowskiej w sklepie "Ala ma kota"..


Salon z kuchnią i 4 sypialnie.
eee to tylko o jeden pokój więcej od nas ;-)

justka :-:)-(

madziarena ja mam termin na 20.12 ze względu na to że miałam długie cykle ;-) ale właśnie wg normalnych obliczeń, to na 18.12 ;-) ostatnią mies. miałam 13marca :-) no i 7 miesiąca to jeszcze nie zaczynamy, tzn mój lekarz twierdzi że 7mies. zaczyna się w 28 tyg ciąży

kasiekkrk a bierzesz magnez i potas? bo drętwienie oznacza niedobór ich Powiedz lekarzowi o tym to pewnie ci zaleci branie magnezu
 
reklama
cześć Dziewczątka!

po pierwsze - Aniu gratulacje piąteczki :tak:
po drugie - Dagmara pisz szybko jak wrócisz, bo się martwię o Ciebie! trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze!
po trzecie - moje Maleństwo tak mi buszuje pod piersiami, że aż się rozczulam :zawstydzona/y: ale kocham tę malutką istotkę... już się jej nie mogę doczekać!
po czwarte - pogoda u mnie też śmieszna, zachmurzone ale duszno,głowa mnie pobolewa.

idę się zabrać za małe sprzątanie, część dziś a reszta na jutro, cobym sobie biedy nie narobiła.
 
Do góry