reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Jak kupowałam wodę Mama i ja to mi bardzo smakowała a od 2 miesięcy mamy bojler z wodą niegazową do picia 11L razy 3 i to tak stoi i nie bardzo kto ma ochotę to pić, ale stopniowo może się przekonam. Nazywa się Dar Natury. Najlepiej mi smakowała z syropem malinowym hehe:)

ja niegazowaną to piję litrami - 2 butelki dziennie to norma :laugh2: i jakoś najbardziej mi pasuje Żywiec.
ale też myślę czy się nie zaopatrzyć w taki boiler.
 
reklama
i ja właśnie zrobiłam to samo
była jeszcze jedna babcia ze swoim mężem i usiadła obok mnie a jej mąż stał bo nie było miejsca i ona do mnie z tekstem,że mam mu miejsca ustąpić bo on stary a ja młoda:-D

buahahaha, oj nie przemilczałabym tego :laugh2: ja to w ogóle jakaś agresywna jestem jeśli chodzi o te sprawy...
 
ja niegazowaną to piję litrami - 2 butelki dziennie to norma :laugh2: i jakoś najbardziej mi pasuje Żywiec.
ale też myślę czy się nie zaopatrzyć w taki boiler.

ja spijam zywca w ogromnych ilosciach i na zmiane zwykla cytrynowa i jablkowa :) sa dosladzane ale mi smakuja wiec co sie bede przejmowac ...

charie inteligo ma ostatnie ksiegowanie o 15
 
wy tak gadu gadu o obiedzie a ja zgłodniałam. ale jeszcze z 40 min zanim postawię ziemniaki i zacznę smażyć kotlety dla całej rodzinki.
 
reklama
ja spijam zywca w ogromnych ilosciach i na zmiane zwykla cytrynowa i jablkowa :) sa dosladzane ale mi smakuja wiec co sie bede przejmowac ...

charie inteligo ma ostatnie ksiegowanie o 15

Ja nie tykam Żywca smakowego bo moja ciotka pielęgniarka powiedziała mi, że akurat on ma najwięcej szkodliwych substancji ze smakowych wód. Zwykłego Żywca pijam smakowego nie bo mam stracha
 
Do góry