reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Georgina, nie wierze w to, że te kartonowe soki nie zawieraja ani grama cukru... :eek: no ale skoro pisze, że bez cukru, to ta zawartość jest chyba zdecydowanie mniejsza jak zazwyczaj :laugh2: już wolę kupić kg pomarańczy i wycisnąć :tak:
 
reklama
mam to samo i moja twoerdzi ze do 7 na dzien uznaje sie za norme na tym etapie ciazy...
najwazniejsze ze kanal zamkniety i maly plywa wysoko;-)
NO moj gin tez wlasnie tak twierdzi ze na naszym etapie ciazy skurcze B-H to norma i jak nie sa silne ,bolesne i czeste to jest ok !
Wczesniej mialam tak raz na jaski czas ,dzisiaj mam juz drugi dzien takie uczucie twardnienia ...i oczywiscie zaczynam sobie wmawiac wszsytko co mozliwe ahhahah ! Ale nie bede panikowac ,czuje sie dobrze i nic mnie boli wiec chyba moje cialo zaczyna cwiczyc przed wielkim dniem :)
 
A ja szybko zaraz będę sprzątać, o 16 jedziemy z Moim po okno dla jego babci, potem ze mną do optyka i z Nim do dentysty:p On mnie ze sobą zabiera jakbym była jego mamusią:p:p Ale On to cykor:p

Podobno w tym soku jest cukier tylko z tych pomarańczy. Tak jest napisane.
 
A ja szybko zaraz będę sprzątać, o 16 jedziemy z Moim po okno dla jego babci, potem ze mną do optyka i z Nim do dentysty:p On mnie ze sobą zabiera jakbym była jego mamusią:p:p Ale On to cykor:p

Podobno w tym soku jest cukier tylko z tych pomarańczy. Tak jest napisane.

nie przesadzaj z tym cukrem bo kazda przesada jest szkodliwa !!! masz ochote to pij zwlaszcza jesli pisza ze nie dosladzaja !!
 
reklama
Do góry