reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Natalka dobrze, że przetrwałaś tą glukozę. A na temat dziadka nawet się nie wypowiem, bo nie chcę sobie nerwów ruszyć, a podobno to młodzież teraz jest niewychowana.
Georgina Mea ma chyba rację, spokojnie przecież nie będziesz piła tego soku litrami:)
 
nie przesadzaj z tym cukrem bo kazda przesada jest szkodliwa !!! masz ochote to pij zwlaszcza jesli pisza ze nie dosladzaja !!
Zgadzam sie z toba :) Tym bardziej ze nie ma zaleconej dietki jeszcze a niewiadomo czy wogole bedzie miala ...
Ja zrobilam tez taka akcje ,.,..caly tydzien sie meczylam ,wydzielalam jedzenie itp ...glodna normalnie chodzilam ...pozniej sie okazala ze wcale az tak nie mialam wysokiego cukru ,ze wyniki dobre a glukometr kupilam nadarmo ahahha

tak czy siak jem wsio ,ile chce i co chce ...jak cos to mierze cukier kiedy mi sie przypomni i jest dobry oooo !
 
Jak kupowałam wodę Mama i ja to mi bardzo smakowała a od 2 miesięcy mamy bojler z wodą niegazową do picia 11L razy 3 i to tak stoi i nie bardzo kto ma ochotę to pić, ale stopniowo może się przekonam. Nazywa się Dar Natury. Najlepiej mi smakowała z syropem malinowym hehe:)
 
Wiadomo, że nie ma co przesadzać, ale wolę mieć świadomość co ma w sobie dużo cukru a co ledwo co czy wcale. W gruncie rzeczy taki trening dobrze mi zrobi:) Mój szczęśliwy, że Colę rzuciłam:p
 
natalka ryba mnie czy ktos zwraca uwage czy nie ... wchodze i nawet nie pytam o zgode !! swiat jest brutalny i tzreba tez byc brutalnym zeby cie nie zadeptali !!!

i ja właśnie zrobiłam to samo
była jeszcze jedna babcia ze swoim mężem i usiadła obok mnie a jej mąż stał bo nie było miejsca i ona do mnie z tekstem,że mam mu miejsca ustąpić bo on stary a ja młoda:-D
 
reklama
Do góry