reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

no to sie bardzo ciesze Bazylku ze z twoim Max'em jest wszytko w porzadku:-)ja jeszcze nie mialam usg wiec bardzo sie boje ale do 28 musze wytrzymac,na pewno wszystko jest w porzadku...dobranoc milych snow zycze
 
reklama
A ja nie mam przeczucia co do płci. W kwietniu sądziłam, że dziewczynka, a teraz w maju, że chłopaczek:D Będzie co ma być, byle zdrowe, modlę się o to co noc. Jutro mam pierwsze USG:) Skoro jutro mam 7 tydz i 3 dzień to może dzidzia będzie miała z 11, 12mm? Skoro u Bazylka w 8 tyg miała 2 cm:)
 
CZEŚĆ

bazylku super wieści.....;-)

Georgina ja też nie mam przeczucia co do płci......:-):-):-) co będzie, to będzie....:-D:-D:-D

emwu super imionka...:tak: ja jeszcze nie mam.....:no: ani dla chłopca, ani dla dziewczynki-:baffled::confused:

resztę pozdrawiam......:tak:

u mnie dziś wietrznie i zimno....:baffled::dry::confused:
 
Czesc dziewczynki!
Ja dzis humorek dobry ,z czego cieszy sie moj malzonek .Ale on wie ze zanim wroci z pracy zonce moze sie poprzestawiac na humrek zly!Bidny on i tyle!
Georgina ja w 7 tygodniu i 6 dniu mialam fasolinke wielkosci 14.7 mm !! :)
bazylku super wiadmomosci !!! Wkoncu wrocisz do normalnosci aczkolwiek wierze ze podawane wszystko na tacy przez twego pana bylo dla Ciebie fascynujace :p
malajedza Gratulacje! Tylko wykuruj sie bidulko!
emwu76 humorki wprost jak moje ! Biedni sa nasi faceci !

Zycze milego dnia bez humorkow i bliskich spotkan z WC !
 
A u nas pochmurno i co za tym idzie strasznie sennie! Ale trzeba się za jakieś małe sprzątanko zabrać, więc może się dobudzę:)

Czy któraś z Was piła kawę Ricore? Bo ja właśnie odkąd jestem w ciąży to ją piję. Smakuje w zasadzie jak kawka, którą wcześniej piłam - rozpuszczalna z mlekiem i cukrem. Znajoma będąc w ciąży ją piła - smaczna trzeba przyznać. Tak czy siak polecam, na pewno jedna dziennie nie zaszkodzi. Nie jest chyba całkiem bezkofeinowa, ale zbliżona.
 
Georgina ja wlansie ta kawke pije ! mi smakuje bardzo z mleczkiem i cukrem! Bratowa pila ja przez cala ciaze ,wiec napewno kawka dziennie nie zaszkodzi!

Pozdrawiam
 
Witam Laseczki :-)
U mnie tez pracy sporo- w domu przygotowania do wyjazdu, a w biurze zawalili mnie papiarami .:szok: Ale jeszcze tylko dwa dni i w droge... urlopik.:tak:
A ja sie wlasnie zastanawiam czy isc w Polsce do lekarza... bylam tutaj 25.04 - wszystko bylo ok. :tak:Zaraz po przyjezdzie bede miala tez USG. Mhm - chyba wystarczy wiec tego podgladania., co? Z drugiej strony od lat chodze do tego ginekologa w Polsce- jest podobno swietnym fachowcem jesli chodzi o USG- moze warto by bylo- to bedzie akurat 12 tydzien, a podobno w tym czasie mozna sporo zobaczyc. No wiec mam z tym dylemat...:confused:
Czytam o Waszych zmiennych nastrojach... Bidulki...A ja nie wiem co sie dzieje... jakas inna chyba jestem...nawet Maz przyznal, ze w czasie ciazy ,,spokornialam'' - jak to okreslil. :-D Jestem totalnie pozytywnie nastawiona do wszystkiego, nie mam ochoty na klotnie, wszystko mnie cieszy jak nigdy dotad :-)
 
To nic tylko się cieszyć Kulaszusza:))
A mnie ostatnio coś zaczęło dziwić. Nigdy nie lubiłam Coli czy Pepsi bo smak jakiś taki do bani, ale co teraz sobie o tych napojach wspomnę to mam smaka!! Jakie to przewrotne:) Co z Colą w czasie ciąży, nie wiecie może? Wiem, że powinno się unikać gazowanego - a Cola jest gazowana, tak samo unikać kofeiny a w Coli chyba jest.
 
reklama
Witam
U mnie dzis dobry humorek :).
Apetyt sredni. Nie moge duzo jesc bo mam jakies problemy z trawieniem. Podobno to normalne. Dlatego jem male porcje a czesto. Najgorsze ,ze nie zalatwiam sie regularnie. Najpierw dwa dni zaparc i brzuch jak balon a potem trzy dni biegunka. I tak w kolko. Z tego powodu brzuszek raz wiekszy , raz mniejszy ale i tak juz nie plaski :). A waga trzyma sie jak sprzed ciazy choc w dniach biegunki spada nawet o 1,5 kg. Hm... takie uroki ciazy :)
Najwazniejsze ,ze mdlosci juz nie ma. Sennosc jest nadal - wczoraj 2 h lulu w ciagu dnia .

Wlasnie rozpoczelam 10 tydzien choc z miesiaczki to juz 11. Ale ten czas leci :)

Milego dnia mamuski.
 
Do góry