reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Niby nie powinno sie pic coli bo po pierwsze gazowana co nie pomaga przy i tak kiepskiej pracy jelit podczas ciazy. Po drugie wyplukuje magnez i zawiera kofeine.
Mimo to cala pierwsza ciaze przelecialam na coli i frytkach - wspaniala zdrowa zywnosc ! Mimo to syn urodzil sie wspanialy - wielki, ladny, zdrowy ze sliczna cera i zadnych komplikacji.
 
reklama
Od czasu do czasu pewnie nie zaszkodzi napić się Coli.
Co do wagi to u mnie spadła troszkę, ale to normalne, w I trym. albo się chudnie albo grubnie:)
Emwu nie zazdroszczę problemów z niestrawnością. Ja podczas tej ciąży miałam raz biegunkę na samiuśkim początku.
Już jutro mam ginekologa, rety, ale się doczekać nie mogę. Taka ciekawa jestem co u mojego Maluszka:) A tam niespodzianka ''ma Pani bliźniaki'' hehehe, ale bym się uśmiała:)
 
Małe szanse, ale jakieś są bo mama i ciocia od Mojego Faceta są bliźniaczkami. Mama od Mojego nie miała bliźniąt w dzieciach to mogą mieć bliźnięta jej dzieci, tak słyszałam, że jak już to to pokolenie ma największe szanse. Siostra Mojego Partnera urodziła jedno dziecko, może u nas będą bliźniaki. Ja bym wolała jedno zdrowe dzieciąteczko:) Bo jakoś chciałabym skupić uwagę na jednym. Ale czy jedno, czy dwoje, ważne by zdrowe i będziemy się cieszyć:)
 
Witajcie:)

Ja już dzis po pobieraniu krwi( 3 raz w ciągu 4 dni!!! - wykrwawią mnie normalnie!)... I powrót do łóżka. Fajnie jest nic nie robic, ale jak ma kto koło Ciebie latac, a mój mąż cały dzień w pracy i leżę tu jak kłoda, umierając z nudów:baffled:

Dowalili mi zastrzyki do tego wszystkiego, podobno bolesne strasznie:-(
Co do imoion to nie jeszcze nie mamy, czasami przeglądamy księgi imion, ale nic nas jeszcze nie zainteresowało... będzie ciężko...:tak:
Nie chce żeby moje dzieci miały takie imiona jak połowa osiedla, wszędzie tylko anie, kasie, kubusie, piotrusie... itd.:baffled:
 
Witam Witam serdecznie dziewczynki i fasolki:):-)
w końcu wrocilismy:) W chorwacji było cudownie wypoczelismy, troszke sie poopalałam ale tylko troszke. nawet mdłości mi sie skonczyły chyba tamten klimat mi słuzył:);-);-)ale dobrze wrocić do domku tu jakos tak pewniej sie czuje. Oj mam zaległosci. Jak wrócę po pracy do odmu to chyba całą noc bede czytać. Pozdrawiam wszytskie nowe mamy, i widze ze mamy nowe watki.
do usłyszenia i miłego spokojnego popołudnia:):-D:-D:-D:-D
 
Ja na pewno nie nazwę Córci Julcia bo co krok to słyszę to imię:)
Witaj Aparatka, to bardzo dobrze, że odpoczęłaś:) Miłego nadrabiania:):)
 
Ja na pewno nie nazwę Córci Julcia bo co krok to słyszę to imię:)
QUOTE]
A ja nigdy o tym imieniu nie myslalam, a teraz jakos ostatnio mnie naszlo, ze fajnie by bylo miec corke Jule. :-D Nie wiem skad mi sie to wzielo... Moze dlatego, ze mieszkamy w Anglii, a tutaj jest rzadkie to imie i mi sie tak nie opatrzylo :-)
Syn chyba bedzie Adam- Maz chcialby dac imie po swoim Tacie ( ktorego juz niestety z nami nie ma). Mi to imie rowniez odpowiada, wiec nad chlopcem nie bedziemy sie zastanawiac dlugo....jest uniwersalne- i po angielsku i polsku pisownia jest ta sama- co jest duzym plusem .Poza tym fajnie mi sie mysli o sobie jako o Mamie Adasia :-D
Z dziewczynkami jest wiekszy problem. Zawsze podobala mi sie Lenka, ale ostatnio cos mi lekko przechodzi....a taka pewna bylam, ze bede miec corke Lene;-)
Z tymi imionami to wszystko sie zmienia... Ja mam na imie Zuzanna- gdy bylam mala dziewczynka wszyscy sie dziwili co za imie mi rodzice dali. Plakalam, rozpaczalam... potem polubilam.;-)Nalezalo do wyjatkowo rzadkich. A teraz ostatnio natknelam sie na statystyki, ze w 2008 stalo sie trzecim co do popularnosci . Uwierzyc w to nie moge!
Aparatko- witaj!! Super ze wypoczelas. Ja uciekam na urlop za dwa dni. A moze wrzucisz jakies fotki z wycieczki?:-)
 
17 stron!!Matko jedyna, aleście poszalały!!!!!
Weekend opuściłam i taaakie zaległości. :szok:

U mnie powoli jakoś leci, mdłości się nasilają niestety. Następną wizyte mam 21go maja więc już odliczam, bo serduszka jeszcze nie słyszałam...

lecę nadrabiać zaległości.
Miłego dnia dziewczynki!!!!!
 
reklama
Mi się dużo imion podoba, więc sama nie wiem do końca jakie wybierzemy, ale na pewno Julcia odpada jak już wspominałam:) Mój Partner również już niestety nie ma ojca i chciał nazwać synka imieniem taty - Krzyś, ale już siostra Mojego dała tak swojemu synkowi, który się urodził prawie rok temu:) Nawet dobrze bo imię Krzysiu mi się nie podoba.
 
Do góry