reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

bazylek, to chyba też zależy od ilości kwasu foliowego w 1 tabletce. Ja dostałam dawkę 800 w jednej i też jedną łykam (feminatal 800). Mamy bliźniaków łykają po 2 bo większe zapotrzebowanie. ;-) A jak się dziś czujecie? Ja pierwszy raz nie biegłam z rana do łazienki w celu bliskiego przywitania się z muszlą :-D
 
reklama
bazylek, to chyba też zależy od ilości kwasu foliowego w 1 tabletce. Ja dostałam dawkę 800 w jednej i też jedną łykam (feminatal 800). Mamy bliźniaków łykają po 2 bo większe zapotrzebowanie. ;-) A jak się dziś czujecie? Ja pierwszy raz nie biegłam z rana do łazienki w celu bliskiego przywitania się z muszlą :-D

Brawo:-) Ja rano leciałam, ale teraz czuję się super:-)
Magdas a Ty od kiedy miałaś te mdłości?
 
Georgina, złapało mnie zaraz po Wielkanocy, czyli jakoś po 5 tygodniu... PS dodałam fotkę do naszego Albumu :-)
 
Słodka Fasolka, już widziałam:) Ja ciekawa jestem czy mnie mdłości złapią mimo, że to już 7 tydz. u mnie, stąd pytanie:)
 
Emwu nie przejmuj się, nie jesteś sama, mam podobnie, brak chęci, sił, no i te zadyszki hehe po małym wysiłku. Ale wszytsko zalezy od dnia, bo czasami pełna wigoru jestem a czasami do d.....
 
Heloł,
ja kwasu foliowego biorę jedną tabletkę, ponoć Jutka ma brać dwie, no ale ona przecież ma bliźniaki.
Co do mdłości to męczę się dalej, ale bez wymiotów. W poprzedniej ciąży też mnie mdliło, ale troszkę inaczej, zwymiotowałam tylko raz i to chyba w 20 tygodniu. Teraz, czego nie miałam za pierwszym razem, ciągle mi się odbija. Pamiętam, że wiele z was o tym pisało. Ja chyba wołałabym wymioty i potem spokój niż cały dzień mdlenie i odbijanie i niechęć do jedzenia.
No i w końcu ciutkę urosły mi cycunie :-) W staniki się jeszcze mieszczę.
 
No mi też urosły i rosną zapewne jeszcze, 2 staniki już mam takie ''na styk'', ale jeszcze trochę i z nich wyrosnę, niewiele brakuje:) Wśród nich jest jeden mój ulubiony:( hehe.
Zastanawiam się kiedy jakiś nowy kupić, ale mam jeszcze inne to się wstrzymam.

Odkąd jestem w ciąży mogłabym wiecznie słodyczne jeść, to ponoć na dziewczynkę, zobaczymy:p Mój facet ma w rodzinie samych chłopaków praktycznie, gdzieś wyczytałam, że uwarunkowania są takie, że jak większość facetów to i takie geny. Ciekawa jestem, ciekawa:)
 
reklama
Hej Dziewczyny
Tak chętnie bym z Wami popisała tutaj, ale ciągle czuję się zmęczona jak cholera,
Emwu- mam tak samo jak Ty, po kąpieli i pomalowaniu się już praktycznie nici ze spaceru bo nie mam siły i najchętniej bym poszła spać..
Od 4 dni mam mdłości rano, nie wymiotuję ale ciągnie mnie do wc z każdym dniem coraz bardziej, więc myślę że to kwestia czasu..
No i ten węch.. Wyczulony na maksa, jakbym miała w nosie jakiś nadajnik zapachowy :-p Przykładowo: ostatnio byłam z przyjaciółką w restauracji i potrafiłam dokładnie wyczuć potrawy przy stolikach innych ludzi a to, co sama dostałam na talerzu pachniało mi i smakowało jak papier, mimo że zawsze zamawiam to samo :tak: Heheh, no ale takie uroki naszego stanu- maleństwo daje o sobie znać w ten sposób :-)
Pozdrawiam Was wszystkie i mam nadzieję że jak poczuję się bardziej na siłach to zacznę więcej z Wami pisać, bo tak szczerze mówiąć brak mi kontaktu z kobietami w ciąży- chyba nikt nas lepiej nie zrozumie jak druga kobieta w tym samym stanie..
 
Do góry