reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ada200 musi być dobrze, lekarze też się czasem mylą więc bądź dobrej myśli.
Może warto też odwiedzić innego lekarza z lepszym aparatem usg. Już nie jedna tu płakała bo jej lekarz bzdur naopowiadał, a po zmianie lekarza okazało się, że wszystko dobrze. Trzymam kciuki.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie, właśnie czytałam o zdrowym odżywianiu kobiet w czasie ciąży i natknęłam się na Tran. Można łykać kapsułki Tranu bez problemu?
 
Hej!tez wlasnioe slyszałam o tranie, moja kolezanka brała, ale lepiej zapytac lekarza.Dziewczyny, a jakie ilosci kwasu foliowego bierzecie?Kolezanka mi dzis powiedziala, ze bierze 2 tabletki dziennie i powiem sczzerze jestem zaskoczona.Mnie lekarz kazal tylko jedna, albo sie przesłyszalam, juz sama nie wiem.A jak to wygląda u WAS?
POZDRAWIAM
 
Witam z rana:tak:
Nie wiem po co brac więcej witamin, wszystkie dostępne witaminy dla kobiet w ciąży mają odpowiednie proporcje;-) A naprawdę lepiej nadrabiać zdrową żywnościa- warzywami, owocami, tego nigdy w nadmiarze:tak:

Co do porodów nie ma się czego bać, to i tak nieuniknione;-) boleż musi, innej rady nie ma, sama się boję ale to nic nie zmieni, A poza tym tylke zcasu nam zostało że hoho. I wierzcie mi Dziewczyny (te które pierwszy raz będą rodzić) już na koniec ciąży jest tak ciężko z dużym brzuchem, że każda wręcz marzy o rozwiązaniu;-)

Ada głowka do góry!!! Bedzie dobrze, nie warto sie stresować na zapas, to dopiero poczatek i wiele może się zmienić.

Mama Stacha naprawde warto farmaceutki posłuchac;-)Grydor poleca homeopatie, ja jak byłam teraz przeziebione to tez koleżanka farmaceutka mi poleciła homeopatyczne leki i przeszło. Juz jest oki.

ŻYcze wszystkim miłego dnia!!!
 
Cześć Wam:) Co do kwasu foliowego to bierze się 1 tabletkę dziennie i też tak biorę.
Dziś rano zjadłam banana i ku mojemu zaskoczeniu leciałam do wc w wiadomej sprawie:) Mimo wszystko było to dosyć krótkie i przeszło prędko, potem mogłam już dokończyć bananka:) Dzidzia chyba chciała mi powiedzieć, że z nią wszystko OK:)
 
czesc:-)ja tez biore tylko jedna tabletke kwasu foliowego(lekarz tak kazal),na opakowaniu tez tak pisze,wiec mysle ze dwie to juz przesada co za duzo to nie zdrowo.....ja to z ranka nic nie moge do ust wsadzic:-(wiem ze musze ale jest mi ciezko wiec chyba napije sie tylko herbatki i moze za pol godzinki cos przekasze:-p
 
czesc:-)ja tez biore tylko jedna tabletke kwasu foliowego(lekarz tak kazal),na opakowaniu tez tak pisze,wiec mysle ze dwie to juz przesada co za duzo to nie zdrowo.....ja to z ranka nic nie moge do ust wsadzic:-(wiem ze musze ale jest mi ciezko wiec chyba napije sie tylko herbatki i moze za pol godzinki cos przekasze:-p

Ja też nie mogę z samego rana nic zjeść, dziś myślałam, że banan spowoduje, że ranne mdłości miną, ale wiadomo jak już było hehe. Po jakiejś godzince zjadłam płatki z mlekiem bo dzidzia się upomniała, że czas najwyższy coś zjeść i jest ok:)
 
Skoro zaczynamy sobote od narzekan to ja tez :)
Jak juz wiadomo mdlosci mi przeszly ale jestem strasznie slaba. Nie wiem normalnie co ze soba zrobic. Nie moge wstac z lozka. Pod prysznicem ledwo stoje. Po namydleniu sie dostaje zadyszki :). Najlepiej caly dzien bym lezala i nic nie mowila bo ruszanie ustami to nielada wysilek. Mimo to wykapalam sie , ubralam, zjadlam i nawet pomalowalam bo blada jestem jak przescieradlo. Chcialam gdzies wyjsc - na spacer moze ale cholera nie mam sily. Teaz tak macie??
 
reklama
Skoro zaczynamy sobote od narzekan to ja tez :)
Jak juz wiadomo mdlosci mi przeszly ale jestem strasznie slaba. Nie wiem normalnie co ze soba zrobic. Nie moge wstac z lozka. Pod prysznicem ledwo stoje. Po namydleniu sie dostaje zadyszki :). Najlepiej caly dzien bym lezala i nic nie mowila bo ruszanie ustami to nielada wysilek. Mimo to wykapalam sie , ubralam, zjadlam i nawet pomalowalam bo blada jestem jak przescieradlo. Chcialam gdzies wyjsc - na spacer moze ale cholera nie mam sily. Teaz tak macie??

Ja nie mam aż tak tragicznie, ale od początku ciąży trochę trudno mi się wchodzi po schodach:p Ciężko:-) A bez gadania to ja nie wiem jakbym wytrzymała:confused::-D
 
Do góry