reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

czesc dziewczyny,ciesze sie bardzo ze wiekszosc z was jest juz po usg i wszystkojest w porzadku.ja czekam na swoje z utesknieniem:-(jeszcze 3 tygodnie 28 maja o 13:45.odliczam dni o godziny,bardzo sie boje a to czekanie mnie zabija....poza tym zakupilam juz swoje pierwsze ciazowki:-) sa swietne!!! i wkoncu mam cos w co sie mieszcze.co do nudnosci to mam okropne wczoraj caly dzien i dzisiaj prawie bo przesalam calr popoludnie:-)pozdrawiam wszystkie mamusie i fasoleczki;-)
 
reklama
No naprawdę nadażyć nie mozna, tyle tych postów przybywa!!! Wszystkie sie chwala juz usg a ja nawet do gina nie jestem umowiona:-(( bo gdybym si echciala umowic jak czlowiek to na czerwiec wiec teraz musze dzwonic we wtorki i piatki czy moze by mnie nie przyjal( dzis I podejscie) bo jak mi to pani w rejestracji powiedziala pierwsza wizyte trzeba wystac potem to juz normalnie umawia.... No wiec dzisiaj dziewczynki zyje nadzieja, że może mi sie uda:-(

Tym z nas, które sa w pracy życze szybkiego konca, a tym ktore sa na L4 słoneczka takiego jakie mam za oknem...

I na koniec zeby sie dobic pomarze sobie, że leze na laweczce i jem truskaweczki:rolleyes: chyba juz lepiej zajac sie praca....
 
witam można się przyłączyć? mam termin na 1 grudnia 2009 :)

No piękny termin bo to moje urodziny:tak::tak::tak:
Witamy!!!

Co do zwolnień lekarskich, wierzcie mi, jak któs przynosi zwolnienie od gina, wszyscy domyślają sie o co chodzi, nawet kiedy nie ma oznaczenia ciązowego;-) U mnie w pracy taka jedna chciała to ukryć ale szybkos ię rozeszło i sie dziewczę przyznało. Poza tym uważam, że nie ma co ukrywać, lepiej powiedzieć.

Ja dzisiaj rześka jak skowronek, uśmiechnięta i wyspana, nie mdli, extra, tak można zyć:tak:
 
Witam was. Jestem już mamą pięciomiesięcznej Julki. W tamtym roku byłam grudnióweczką tzn. nadal jestem :-) tyle, że 2008 roku.I tak sobie przyszłam poczytać co u was. Ah jak ten czas leci. Dbajcie o siebie kochane i cieszcie się każdą chwilą ciąży bo to czas bardzo ulotny, zanim się obejrzycie będziecie miły już swoje maleństwa w ramionach. A i jesccze jedno u nas na grudniówkach duża częśc urodziła w listopadzie między innymi Ja :-):-)
 
Cześć Kobietki:)
Madziaaa oj dużo czekania masz, ale wiem po sobie, że ten czas nieźle zasuwa.
Fasolkamaria cześć:) To już cieszysz się swoją Pociechą, ale Ci dobrze:) Ja bym chciała chociaż duży brzuszek już mieć by czuć większy kontakt z Moim Maleństwem:) Na razie są momenty, że ciężko mi uwierzyć, że faktycznie jestem w ciąży:) Kiedyś wydawało mi się, że nim zaciążę to miną wieki, że pewnie mnie ten zaszczyt szybko nie będzie obejmował:) Ale udało się po 8 cyklach:) I jestem taka szczęśliwa, że ciężko to ubrać w słowa:)
 
Joanna82 byłam przed chwilą u lekarza, widziałam swoje maleństwo na usg, wszystko jest w porządku i już nie muszę brać luteiny! :-) Widać było główkę, bijące serduszko, mini-rączki (chociaż to bardziej lekarz widział niż ja hehe) no ale.... Jak kliknął "wydruk" to mu się maszyna zacięła :szok: Powiedział tylko coś w rodzaju 'psia mać' i przeprosił i zapłaciłam za wizytę mniej ;) Szkoda, że nie dostałam fotki, mam stare (jedna jak widać tylko pęcherzyk, a druga jak widać coś, co nazwałam "myszką" bo miało taki śmieszny kształt). Ważne, że wszystko jest OK!!!!! :tak::tak::tak: Pozdrawiam!
 
Cześć Kobietki:)
Madziaaa oj dużo czekania masz, ale wiem po sobie, że ten czas nieźle zasuwa.
Fasolkamaria cześć:) To już cieszysz się swoją Pociechą, ale Ci dobrze:) Ja bym chciała chociaż duży brzuszek już mieć by czuć większy kontakt z Moim Maleństwem:) Na razie są momenty, że ciężko mi uwierzyć, że faktycznie jestem w ciąży:) Kiedyś wydawało mi się, że nim zaciążę to miną wieki, że pewnie mnie ten zaszczyt szybko nie będzie obejmował:) Ale udało się po 8 cyklach:) I jestem taka szczęśliwa, że ciężko to ubrać w słowa:)
A mi ciężko uwierzyć, ze jestem mamą. Tak naprawdę to nie tak dawno byłam w ciąży :-) Jak już będziesz miała brzuszek, że najpierw będzie brzuch potem długo, długo nic a potem dopiero Ty to zatęsknisz do tych czasów :-D:-D:-D
A tak poza tym to po porodzie mówiłam nigdy więcej, a wczoraj robiłam sobie test ciążowy wyszedł negatywny i trochę mi szkoda było....:-(Trzymajcie się ciepło
 
A tak poza tym to po porodzie mówiłam nigdy więcej, a wczoraj robiłam sobie test ciążowy wyszedł negatywny i trochę mi szkoda było....:-(Trzymajcie się ciepło

Dokładnie hehe wspomnienie o bólu szybko przemija:tak:
Ja bez wachania zdecydowałam się na kolejne dziecko:tak: to cudowne uczucie i doświadczenie- macierzyństwo;-) a ciąża to cudowny okres w życiu kobiety:-)
 
Jak ja wam zazdroszczę, że macie już pewność co do "waszych " bijących serduszek. Ja już miałam dwa usg, przy czym piewsze jak byłam 3 dni w szpialu(zaczęłam lekko krwawić) to lekarz powiedział że nie widzi płodu tylko pusty pęcherzyk ciążowy. Kazał zrobić następne usg za 9 dni (najdłuższe 9 dni w życiu). No i tym razem było widać płód- ale nie była pewna czy serce bije i znou czekanie do pon.- to takie stresujące. A czas w domu (w łóżku) się dłuży......
 
reklama
A mi ciężko uwierzyć, ze jestem mamą. Tak naprawdę to nie tak dawno byłam w ciąży :-) Jak już będziesz miała brzuszek, że najpierw będzie brzuch potem długo, długo nic a potem dopiero Ty to zatęsknisz do tych czasów :-D:-D:-D
A tak poza tym to po porodzie mówiłam nigdy więcej, a wczoraj robiłam sobie test ciążowy wyszedł negatywny i trochę mi szkoda było....:-(Trzymajcie się ciepło

Ja to bym nie chciała tak szybko drugiego Brzdąca, chciałabym chociaż 2,3 lata różnicy między dziećmi:-) Ale potem w praktyce różnie wychodzi:-)
 
Do góry