reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Czesc dziewczynki !!

JUTKA - WYGRALAS !!!! :)

Chcialam sie Wam pochwalic , ze od momentu odstawienia kwasu foliowego (3 dni juz chyba) nie mam zadnych mdlosci. Nie mecza mnie zapachy a z dnia na dzien moja tolerancja na jedzenie wzrasta. Oczywiscie jestem spiaca i zmeczona ale nie mdli mnie wcale. Wcinam za to brokuly, kapuste, szparagi , mandarynki i cokolwiek jeszcze ma kwas foliowy. Nie pisze tego zeby Was zachecic do odstawieni - bron Boze. Ale jeszcze tylko dwa trzy tygodnie i kazdej z Nas mdlosci zaczna mijac. Alez to ulga!!!
 
reklama
Mnie sie wlasnie zaczęły mega mdłości i życ nie daja, a poza tym śpię jak niedzwiedź.Ale ja sie ciesze, im wiecej objawów ciazowych tym lepiej, bo przynajmniej mniej sie martwie, że cos jest nie tak.W poniedzialek wizyta u lekarza.Mam nadzije, ze po krwiaku ani śladu i ze serduszko mojej fasolki nadal bije.
Pytanie do EMWU 76: Czy chodzisz w irlandii do polskiego lekarza, czy tylko GP i wizyty w szpitalu?
 
juz o tym pisalam wczesniej ale w takim wodospadzie postow nie znajdziesz:)
Chodze tylko do GP i tzn bylam raz i dostalam list ze szpitala. Termin na 7 lipca. Akyrat wtedy mamy wykupione wakacje wiec zadzwonilam zeby przesunac termin na 8 lipca. Niestety najwczesniejszy kolejny to : 11 sierpien :) - zart jakis. Ale coz. Nie martwie sie tym bo dla mnie to tylko formalnosc zeby moc urodzic w Irlandii gdyby taka byla koniecznosc. Sam porod planuje w Polsce i tam tez chodze do lekarza ginekologa co miesiac. Gdybym jednak nie latala co miesiac do Polski i byla zdana tylko na system Irlandzki na 100% bylabym w polskiej przychodni u polskiego ginekologa prywatnie. A ty gdzie jestes? W UK? Tam chyba ciut lepiej.
 
A ja to za bardzo nie wiem co to mdłości bo ich zbytnio nie mam. Czaaaaaasem rano jak nie zjem prędko śniadania to mi trochę niedobrze a tak to cisza. Chyba wolałabym mieć mdłości, nawet i wymiotować, faktycznie mniej bym się stresowała. Ale cyce bolą mnie dziennie a to też dobry znak:)
Oby do środy:D Wtedy wszystkiego się dowiem.
 
ja również w Irlandii.Gdybym czekala na wizyte w szpiatalu moja ciaza juz dawno zakonczylaby sie poronieniem.Profilaktycznie poszlam do polskiego ginekologa i okazalo sie ze zjawiłam sie w sama porę.Dostałam duphaston i nakaz 2 tygodniowego lezenia (krwiak i plamienia).Bilet do polski mam na 12 maja, ale niestety lekarz zabronił leciec, gdyz jest to ryzykowne w moim przypadku.Dziwna ta Irlandia, dlatego zastanawiam sie czy nie rodzic w Polsce.W sumie myśle ze gdy ciaza jest bezproblemowa to nie ma znaczenia gdzie sie rodzi, ale jakos nie bardzo ufam irlandzkim lekarzom.Pozdrawiam.
 
Do Polmedu, nie wiem czy to dobry wybor, ale chcialam zeby bylo blisko od stacji.Po drugie z Medicusem mam zle wspomnienia, zeszloroczna ciaza skonczyla sie obumarciem.Ale tym razem musi sie udac, innej opcji nie przyjmuje.
 
reklama
Do góry