reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ale produkcja! Prawie godzinę nadrabiałam!

Jutka - wielkie gratulacje. Ulala, bliźniaki!

Beti, u mnie mdłości też najgorsze wieczorem. Właśnie ledwo żyję i zaraz chyba pójdę spać zamiast prasować.

Wczoraj byłam u gina. Mam pierwsze zdjęcie. Dzidzia bardzo podobna do dzidzi Kulaszuszy! Ma 1,8 cm, serduszko bije 170/m. Cała się trzęsłam podczas badania i chyba z pół godziny po.
 
reklama
Chyba wolałabym mieć mdłości, nawet i wymiotować, faktycznie mniej bym się stresowała.
Oby do środy:D Wtedy wszystkiego się dowiem.

Georgina WYPLUJ natentychmiast te słowa !!! Ja ledwo żyję tak mnie opanowały w/w potwory i zazdroszczę jak głupia tym co ich nie mają, lub np ewmu, która je opanowała porzucając folik.

Czekam cierpliwie na środę :-)

Dziś w pracy czułam się potwornie, a miałam sporo do przerobienia, bo majówka majówką, ale do zrobienia tyle samo co w 5 dni w zaledwie 4. Wstaję rano i lecę do małego, bo to mój budzik, nie mam więc szansy spokojnie poleżeć i poczekać, aż się obudzę, tylko sru do kuchni po mleko dla głodomora, co to drze się ,że mam mleko przynieść hehe W pierwszej ciąży wstawałam ok 15min, spokojnie żując skórkę od chleba i jakoś mdłości łagodniały.

Lecę spać, bo jutro trza wstać rano i jeszcze jakiś obiadek ugotować, bo dziś już sił nie miałam jak wróciłam.

Dobrej nocki ciężaróweczki!:tak:
 
Arabella czekam na foteczkę! To cudnie, że wszystko w porządku, ja też cała się trzęsłam na fotelu u gina i nawet badanie nie było takie koszmarne hihi
Ja jutro wstawię swoją w album, szkoda, że skany wychodzą tak źle jakościowo, ale dobre i to :-) no i sądzę, że to już czas wypiąć przed aparatem brzuchy, bo mój zaczyna wyglądać imponująco ....
 
Co do brzuszka to ja wg ludzi mam jeszcze mały bo z natury raczej szczupła jestem i oni uważają, że mam ''ledwo co'' a ja uważam inaczej:) Wkleję fotkę brzuszka jutro:) Taką aktualną bo na razie mam już dwie, gdy miałam 5 tygodniowy brzuszek i 6 tygodni z hakiem.
 
Hej!!!
Już po wizycie :tak: serduszko bije :-D no i nic więcej nie wiem, bo z tej radości o nic więcej nie zapytałam :zawstydzona/y::-D
Wydębiłam zwolnienie :-p więc trochę sobie odpocznę ;-)


netula bardzo mi przykro :-(

Beata tym razem na pewno zdasz i jak urodzisz, to będziesz obwozić sowjego malucha :-D

mezatka zazdroszczę pzeprowadzki :zawstydzona/y: u mnie jeszcze przed :szok:

Jolka superrrr !!! Nie ważne co jeszcze, ważne że serdunio tyka jak trzeba!
Ach ja też już bym chciała je usłyszeć...
zawsze jest taka możliwosć, że urodzę wcześniej lub później:sorry2:zresztą to dotyczy chyba każdej z was... gdybym wiedziała na sto procent kiedy urodzę , zapisałabym się na dany miesiąc. gdybym wiedziała, że będę miała październikowego wcześniaka, zapisałabym się na październik. ale nie wiem, więc jedyne co mi pozostaje to operowanie terminem porodu z usg. dlatego tu przyszłam, chciałam pogadać;-)

Witaj balonka!
To świetnie, ze u nas zawitałaś :-)
Ja miałam poprzedni termin na 29 wrzesien i dokładnie tak urodziłam małego, ale inne wrześniówki porodziły np w sierpniu lub w październiku i wcale się ich nie wyrzekłyśmy ;-)(dot innego forum)
 
Nieeeeeeee no teraz to się nieźle wnerwiłam, wyobraźcie sobie, że jakiś palant włąśnie zaczął wiercić!!!! Szlag człowieka trafia! My z meżem też remont mamy, ale jak ostatnio wiercił o godz 14, to przylazła sąsiadka z pretensjami, bo jej mężulek właśnie dżemie .... fuck co za uroki blokowiskowe :angry:

Sorry, że tak nie na temat, ale czy i Wy byście się nie wnerwiły?
 
Co do brzuszka to ja wg ludzi mam jeszcze mały bo z natury raczej szczupła jestem i oni uważają, że mam ''ledwo co'' a ja uważam inaczej:) Wkleję fotkę brzuszka jutro:) Taką aktualną bo na razie mam już dwie, gdy miałam 5 tygodniowy brzuszek i 6 tygodni z hakiem.

Wklejaj wklejaj kochana, ja z racji tego, zem wstydliwa wkleję taką w ciuszkach z bocznych perspektyw ;-)i jestem pewna, że się wystraszycie taaakiego brzuszyska w 8 tc!
 
Cześć:)
Madzialenka ja sobie termin wyliczyłam od ostatniej @ a miałam ją 19 marca. Robiłam też betę jak się @ spóźniał. I test normalny też:) Za 6 dni mam dopiero wizytę u ginekologa, wtedy pewnie poda mi termin wg USG, na razie mam

A jakie masz długie cykle??? Bo moja ostatnia @ była też 19 go marca :-) i przy 28 dniowych cyklach mam termin na Wigilię, może więc i Ty????
 
reklama
Reve ja mam cykle 26 dniowe:)
Co do brzuszka to też mam bokiem fotki robione bo najładniej widać wybrzuszenie, że się tak wyrażę:D
 
Do góry