reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Zapomniałam powitać nowe Forumowiczki i Mezatke, ale z tego co tu napisałaś to byłaś tu wcześniej ode mnie:) Przeprowadzka fajna sprawa, ale jak Dziewczyny radzą - nie przemęczaj się. Dobrze, że czujesz się fajnie, ja też i też czasem mnie to martwi, ale to moja pierwsza ciąża, więc to mnie usprawiedliwia:p

Mam pytanie jak bardzo może się różnić ta data z USG od daty z ostatniej @?

Od paru dni czasem boli mnie jajnik. Nie jakoś mocno, po prostu czasem się odzywa. To normalne, prawda? Im bliżej USG tym ja bardziej świruję hehehe.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej!!!
Już po wizycie :tak: serduszko bije :-D no i nic więcej nie wiem, bo z tej radości o nic więcej nie zapytałam :zawstydzona/y::-D
Wydębiłam zwolnienie :-p więc trochę sobie odpocznę ;-)


netula bardzo mi przykro :-(

Beata tym razem na pewno zdasz i jak urodzisz, to będziesz obwozić sowjego malucha :-D

mezatka zazdroszczę pzeprowadzki :zawstydzona/y: u mnie jeszcze przed :szok:
 
zawsze jest taka możliwosć, że urodzę wcześniej lub później:sorry2:zresztą to dotyczy chyba każdej z was... gdybym wiedziała na sto procent kiedy urodzę , zapisałabym się na dany miesiąc. gdybym wiedziała, że będę miała październikowego wcześniaka, zapisałabym się na październik. ale nie wiem, więc jedyne co mi pozostaje to operowanie terminem porodu z usg. dlatego tu przyszłam, chciałam pogadać;-)
 
jolka super, że serce bije ;-)
Co do egzaminu- zdam czy nie, próbować zawsze można......:-D:-D:-D

Ale mam mdłości- masakra.......:baffled::baffled::baffled:
 
zawsze jest taka możliwosć, że urodzę wcześniej lub później:sorry2:zresztą to dotyczy chyba każdej z was... gdybym wiedziała na sto procent kiedy urodzę , zapisałabym się na dany miesiąc. gdybym wiedziała, że będę miała październikowego wcześniaka, zapisałabym się na październik. ale nie wiem, więc jedyne co mi pozostaje to operowanie terminem porodu z usg. dlatego tu przyszłam, chciałam pogadać;-)

Mi w poprzedniej ciąży gin wyliczył prawie termin porodu z 99% dokładnością- wyznaczył datę na 11.09 a ja urodziłam 12.09.......:-D:-D:-D
Czyli Twoje dziecko będzie najstarsze z dzieci grudniowych.......:-D:-D:-D
witaj....:tak:
 
zawsze jest taka możliwosć, że urodzę wcześniej lub później:sorry2:zresztą to dotyczy chyba każdej z was... gdybym wiedziała na sto procent kiedy urodzę , zapisałabym się na dany miesiąc. gdybym wiedziała, że będę miała październikowego wcześniaka, zapisałabym się na październik. ale nie wiem, więc jedyne co mi pozostaje to operowanie terminem porodu z usg. dlatego tu przyszłam, chciałam pogadać;-)

My się bardzo cieszymy, że z nami jesteś:tak: Jak się czujesz?
 
Witam dziewczęta stałe i nowe :-)
U mnie nastrój niezbyt dobry, niedobrze mi, lumbago na plecach :-), w pracy mnóstwo na głowie, a mnie chce się spać. W domu teściowa mnie wkurzyła, a jeszcze mam dziś angielski i jutro cały dzień pracy.
Mój szef jeszcze nie wie o ciąży, więc nawet na zwolnienie nie wypada iść.
Ginekolożka, która odwołała wizytę następną wyznaczyła mi na 15.05. Mam nadzieję, że w końcu tego dnia zobaczę mojego dzidziusia.
 
reklama
mama stacha u mnie w pracy też nie wiedzą o ciąży, a ja dziś wzięłam zwolnienie, ale od rodzinnego no i teraz nie wiem czy dołączyć do niego zaświadczenie od gina czy nie :baffled:
 
Do góry