reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

ehh bylam jedna z was..ale niestety malenstwo odeszlo. 3 dni w szpitalu lezalam i to co sie tam dzielo wola o pomste do nieba. Zero jakiejkolwiek informacji. Gdybym nie miala swojej wiedzy to nikt by mi nie powiedzial ze stracilam szkraba...Domyslilam sie tylko po tym jak nie dostalam wieczorem duphastonu..No i sprzecznie info lekarze podawali. Mi przy przyjeciu lekarz powiedzila ze widzi pecherzyk a za dwa dni sie tego wyparl..ehh nie ebde wam zasmucac juz watku (szpital Pyskowice jakby cio)
 
reklama
witam w klubie, mam tak samo i 3 kg na plusie.
No to ja was i tak pobiłam bo ja w 6 tyg. byłam już na plusie 7 kg....:baffled::baffled::baffled:
A teraz waga idzie w dół, już poleciała 2 kg....:-( przez mdłości- więc suma sumarum jestem teraz na plusie 5 kg.....:tak:

jutka gratuluję parki....:-) dasz radę....:-)

Jutro jadę zapisać się na 4 egzamin.....:baffled: wczoraj jeżdziłam w deszczu i jeden czubek jechał pod prąd- jechał na czołowe.....:szok::szok::szok: strachu się tylko najadłam....:dry::dry:
 
Ja chodzę do lekarza "państwowo" ale to złoty człowiek. Po pierwszym poronieniu dał mi skierowanie na wiele badań i do tego okazał duzo zrozumienia i serca. Dzisiaj niestety dostałam zwolnienie na kolejne dwa tygodnie i do tego muszę leżeć, bo na ostatnim usg lekarz nie miał pewności czy serce na pewno bije. Mam nadzieję że koszmar z przed roku sie nie powtórzy...
 
NO witajcie moje laseczki !!!
Dzis jakos pozniej sie z wami witam ,ale nie znaczy to ze zapomiałam o Was :)
Nadrabiam bo zapodałyscie tyle stron od wczoraj ze ho ho !!!!!

Grydor witamy z nami :) Mamuskami grudniowymi !
Reve ty normalnie jestes super babka ,jak nie ratujesz przepisami to jeszcze kropelkami ratujesz "zasmarkane mamuski"
Emwu76 ma racje z nowym tematem o naszych brzuszkach !!! to super pomysl :)
Georgina Taka pamiatka z usg to super rzecz !!! Nie tylko dla nas ,ale i dla malucha ktory pozniej bedzie mogl siebie ogladnac jak byl maly u mamy w brzuszku .... Mi ten pomysl sie bardzo podoba !!!
Mama Stacha mam nadzieje ze juz ci lepiej!
Jutka !!!!! Matko Boska to zes mnie teraz powaliła !!! Ale szczesciara z ciebie GRATULUJE skarbie! Teraz dbaj o siebie bardzo i oszczedzaj sie.Nie ma co ,to szczescie od Boga !!! Ciesz sie tym.A dacie sobie napewno rade.Nawet nie mysle ze nie!!!!!Nasz pierwsza grudniowa mamusia blizniat!!!!
Co do blizniat ja mam z mojej strony blizniaki ( mama jest z blizniat) i z meza strony ( wujkowie sa bliznietami ) Ale mamy jedno !!!
Magdas czekamy na wiesic i fotke z usg !!!
Jolka111 daj znac jak po wizycie!!!! Byłaś już ???
Madzialenka I-N - to zachowanie lekarki wrecz olewajace ,cos nie tak z nia!!!
Lilijka Mam nadzieje ze czujesz sie juz lepiej !! Ja arbuzy tez wciagam !
Beti7 zycze duzo zdrowka i witamy z nami.Jeszcze 2 tyg i bedziesz spokojnieksza.a teraz dbaj o siebie !
Netula- tule mocno
[*]
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny:happy2::happy2::happy2:

Dawno nie bylam na forum, ale niestety ostatnio nie mam czasu na neta :-:)-(Pracuje czesciej na popoludnie, wracam pozno i zanim cos zjem, ogarne sie to juz ide spac, bo ostatnio jestem bardziej zmeczona i spiaca:tak:. Dzisiaj jeszcze czeka nas przeprowadzka, wiec sie pakuje i sprzatam w domku. Zagladnelam tylko sie przywitac ;-):-);-)Nie zapominajcie o mnie.
Ja jeszcze nie bylam na USG, bo mieszkam w UK i czekam na list ze szpitala, ale tutaj niestety robi sie go w 12-16 tyg ciazy. Chcemy zrobic sobie prywatnie i w tym temacie jestem juz zorientowana. Jak bede juz po napewno wkleje zdjecie i pochwale sie:tak:. Co prawda taka niewiedza czasem mnie bardzo stresuje no ale coz kiedys tego nie bylo a dzieci i tak sie rodzily:-D.
Oki ja zmykam, acha ogolnie czuje sie dobrze, nie mam konkretnych mdlosci co mnie jednoczesnie martwi i cieszy. Co prawda od dwoch dni czuje sie czasem zle , ale to nic. Czasem tez zaboli mnie brzuszek jak na okres i to czesto jak jestem zmeczona po pracy-wieczorkiem. No ale juz nie narzekam i zmykam.

Netula - Tak bardzo mi przykro.....przytulam mocno...

Jutka - Ogromne gratulacje - blizniaki jak fajnie:tak:

Oczywiscie goraco pozdrawiam was wszystkie i zycze zdrowka dla was i waszych malenkich fasoleczek:tak:

 
Ostatnia edycja:
reklama
mezatka obowiazkowo musisz sie pochwalic swoja fasolinka jak tylko bedziesz juz po usg! Zycze duzo zdrówka i spokoju.Nie przemeczaj sie za bardzo i dbaj o siebie!!!!

Dziewczyny ja dopiero teraz zobaczylam ze zaczelam dzis 9 tydzien !!!! Kurcze rozpoczelam trzeci miesiac mojej ciazy !!! Wiecie co ale ten czas zapier... dziela !!!!!!

 
Do góry