reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

mam pytanie do Was - jakie macie nastawienie do elektronicznych niani? używała któraś? dla mnie ten zakup to niestety konieczny będzie (pokoik dla niuni na drugim piętrze a wszystko inne na pierwszym).

Ja niani nie mialam ale teraz sie nad tym zastanowie,nam jesli juz to bedzie potrzebna tylko jak bede chciala wyjsc przed dom a synus bedzie spal w domu.
 
reklama
Hej witam z rana:) widzę, że tu temat o glukozie i facetach.
Cherie nie denerwuj się mój czasem też ma fochy.
Anoola mój też niby taki rozrywkowy był i twardziel a się prawie popłakał jak ruchy poczuł też z niego kochane chłopaczysko:)
A co do glukozy to ja też nie miałam :/
 
Hej dziewczynki ehh Ci faceci ja mam teraz spokoj i cisze przez 2 miesiace ale chyba wole juz marudzenie i foszki mojego skarba chociaz na ogole jest kochany:) Glukozy tez nie mialam tylko na poczatku z krwi ale dzis ide do ginki to moze mi zleci kto wie:)Nie myslalam o kupnie takiej niani ale to fajny pomysl nawet chociaz nasza bedzie miala pokoik do ktorego sie wchodzi z naszej sypialni wiec chyba az tak glucha nie jestem hihi
 
Hej witam z rana:) widzę, że tu temat o glukozie i facetach.
Cherie nie denerwuj się mój czasem też ma fochy.
Anoola mój też niby taki rozrywkowy był i twardziel a się prawie popłakał jak ruchy poczuł też z niego kochane chłopaczysko:)
A co do glukozy to ja też nie miałam :/
Mój Bartek to wiesz...
szerokie gacie..szpan we wsi :-D:-D
a ostatnio mi powiedział
'tylko sie nie śmiej jak się popłacze na tym 3d' :-D:-D:-D:-D
w ogóle.. zycie bym za niego oddała..
a nigdy bym nie pomyślała ze na dyskotece poznam mężczyzne swojego życia :-D:-D:-D
 
Cześć.:-D:-D:-D A ja zdycham:-:)-:)-( Mam temperaturę, katar, boli mnie gardło, zatoki, mam chrypkę i zaczynam kaszleć. Na 16:00 idę po L4. Obiecałam sobie, że w ciąży nie będę chodziła chora do pracy.
Na dodatek mąż z teściem kończą kłaść panele w sypialni. Całe mieszkanie wygląda jak pobojowisko. Nie wiem jak pomyję podłogi, bo wystarczy, że się schylę i leci mi ciurkiem z nosa. Porażka:-:)-:)-(
 
Kurcze, teraz dopiero patrzę , też już jestem poniżej 100 dni :-D:-D:-D:-D Ale fajnie:-D:-D:-D:-D Już nie mogę się doczekać tego naszego małego brzdąca.:-)
 
witam co do niani to fajna sprawa mozna sobie na dworek wyjsc i nawet slychac jak dzidzia oddycha sprawdzone na dwóch synach mojej siostry

co do glukozy to zaleca sie kazdej ciezarnej miedzy 24-28 tyg.
i nie wiem co to znaczy ze lekarz powiedział ze tak idealnego cukru nie widzial pewnie kazda z nas ma taki na czczo ale po obciążeniu glukozą to wygląda zupełnie inaczej

pozdrawiam
 
reklama
Do góry