reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
ja miałam raz.. na pierwszym badaniu.. żeby wiedzieć ile mam na czczo.. bez podania glukozy..
a teraz z podaniem..
serio to opakowanie mnie przeraza... zakopałam je głeboko w szafce w kuchni zeby o tym narazie nie myślec :-D:-D:-D


no ja nie wiem. pytałam kiedyś swojego gin o tę glukozę, to powiedział, że nie ma sensu robić tego badania, bo wyniki mam super, że lepszych nie widział.
 
zapytam go jeszcze raz 8 września, bo mam wizytę. laleczka mi przywaliła z główki w pęcherz, o mało się nie zabiłam na zakręcie jak leciałam do wc :-D
moja mi nad pępkiem buszuje.. ;D
teraz chyba wstała po tym jak najpierw mi przywaliła po 4 w pęcherz.. i długo się jeszcze wierciła.. :eek::eek::eek:
ja mam nadzieje ze jak sie urodzi to nie bedzie wstawac o 4 :sorry::sorry:
 
moja mi nad pępkiem buszuje.. ;D
teraz chyba wstała po tym jak najpierw mi przywaliła po 4 w pęcherz.. i długo się jeszcze wierciła.. :eek::eek::eek:
ja mam nadzieje ze jak sie urodzi to nie bedzie wstawac o 4 :sorry::sorry:

może będzie Ci ładnie przesypiać.

mam pytanie do Was - jakie macie nastawienie do elektronicznych niani? używała któraś? dla mnie ten zakup to niestety konieczny będzie (pokoik dla niuni na drugim piętrze a wszystko inne na pierwszym).
 
może będzie Ci ładnie przesypiać.

mam pytanie do Was - jakie macie nastawienie do elektronicznych niani? używała któraś? dla mnie ten zakup to niestety konieczny będzie (pokoik dla niuni na drugim piętrze a wszystko inne na pierwszym).
ja narazie nie myślę o niani..bo łóżeczko bedzie koło naszego łóżka.. a i tak prawdopodobnie będziemy spać z dzidzią :-D:-D:-D:-D ale jak ją oddzielimy do drugiego pokoju .. to pewnie nianie zakupię..
 
reklama
może będzie Ci ładnie przesypiać.

mam pytanie do Was - jakie macie nastawienie do elektronicznych niani? używała któraś? dla mnie ten zakup to niestety konieczny będzie (pokoik dla niuni na drugim piętrze a wszystko inne na pierwszym).

Ja przy Hani miałam zapożyczoną nianię od bratowej i byłam załamana jak musiałam ją oddać:wściekła/y:
Może nie używałam jej super często ale zdecydowanie przydała się!
A teraz przy dwójce to już na pewno kupię swoją!!! Koleżanka kupiła na allegro za 80 zł i jest na prawdę dobra! Słychać jak tylko dzidzia zacznie się bardziej wiercić!
 
Do góry