reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

reklama
Hej. Ja dzisiaj nie plamie.
Dzieciaki mi.sie.pochorowaly.
@Chce_byc_mama_wielu , I jak dzisiaj?
Na uspokojenie poprzednia ciążę plamilam do 18 tygodnia, a dziecko zdrowe przenoszone.
Ja plamiłam duzi i dlugo z synkiem, jednak po.luteinie przestałam. Może taki urok ciąży.
Sprawdzam, bo jestem po biochemie i schizuję.
No i mam wizytę we wtorek i gin będzie chciał mieć świeże wyniki po 48h, więc muszę mieć z soboty + poniedziałku 😉. Według om dopiero 4+4...
Ja z synkiem tylko.mierztlam temp i u mnie spadek ale taki mega konkrteny świadczył o spadku proga. Jeżeli nawet jest to spadek o 0.5 stopnia nie szkodzi moim zdaniem, jak Cie coś martwi obserwuj, ale w ciągu dnia się może wąchać też temp.
Hej dziewczyny chcialam do was niesmialo dołączy 🤭
Beta 20.04- 39
progesteron 13,8
Beta 22.04 105
progesteron 15,4
Termin wychodzi 23 grudnia ale dopiero na usg bede wiedziala bo mialam owulacje w 20dc .

Jak sie czujecie?
Aaaa Marzeeenkaaaa :* tak się cieszę, że jesteś z nami ❤️
 
Hej dziewczyny, nie było ostatnio czasu pisać ale czytałam😁
Ja dziś mam jakieś plamienie , zadzwoniłam do swojego lekarza a on mi powiedział że jak jest brązowe plamienie to nic złego i żeby na spokojnie poczekać do wizyty która mam 7 maja. Zadzwoniłam do innego w środę mam wizytę. Kurcze powiedzcie mi czy to ja tak panikuje czy rzeczywiście nie ma się czym przejmować 🙈
 
Hej dziewczyny, nie było ostatnio czasu pisać ale czytałam😁
Ja dziś mam jakieś plamienie , zadzwoniłam do swojego lekarza a on mi powiedział że jak jest brązowe plamienie to nic złego i żeby na spokojnie poczekać do wizyty która mam 7 maja. Zadzwoniłam do innego w środę mam wizytę. Kurcze powiedzcie mi czy to ja tak panikuje czy rzeczywiście nie ma się czym przejmować 🙈
Ja też straszliwie panikuję... myślałam, że skoro mam już 3 dzieci to panika będzie mniejsza, ale nic z tego😅
 
reklama
Hej. Ja dzisiaj nie plamie.
Dzieciaki mi.sie.pochorowaly.

Ja plamiłam duzi i dlugo z synkiem, jednak po.luteinie przestałam. Może taki urok ciąży.

Ja z synkiem tylko.mierztlam temp i u mnie spadek ale taki mega konkrteny świadczył o spadku proga. Jeżeli nawet jest to spadek o 0.5 stopnia nie szkodzi moim zdaniem, jak Cie coś martwi obserwuj, ale w ciągu dnia się może wąchać też temp.

Aaaa Marzeeenkaaaa :* tak się cieszę, że jesteś z nami ❤️
Mierzę spoczynkową, zawsze o tej samej porze itd 😉 Dzisiaj już ładnie wysoka temp.
Super, że już nie plamisz.
Dużo zdrowia dla dzieci!!
 
Do góry