reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

reklama
Hejka! Ja też się witam 😊
Jeszcze bez bety, wczoraj na teście ledwo cień, dzisiaj dobrze widoczna kreska.
Termin wychodzi mi jakoś na 26.12 😱
To moja druga ciąża, w poprzedniej cały pierwszy trymestr plamienia, do 6 miesiąca wymioty, a na koniec skracająca się szyjka i mordercze zgagi więc mam ogromną nadzieję, że tym razem będzie lepiej 😁 trzymam kciuki za nas wszystkie ❤️
 
Hej dziewczyny. Po kilku miesiącach starań po stracie - jestem i ja🫶🏻 Według aplikacji 3t 6d. Wstępny termin wyliczony na 26 grudnia. USG umówię chyba dopiero na 26 kwietnia, żeby się nie stresować, że przy moich nieregularnych cyklach nic jeszcze nie widać 😞
 

Załączniki

  • IMG_4336.jpeg
    3,2 MB · Wyświetleń: 63
To my prawie tak samo idziemy😁❤️
Obyśmy szły ogniem do przodu 💪🏼😂 Ja powinnam dostać okres dopiero za ponad tydzień, więc nie wiem jak to się stało. Przy poprzedniej ciąży wychodziły mi testy dopiero w 6 tyg według aplikacji, ale od początku coś było nie tak więc teraz jestem dobrej myśli. To Twoja pierwsza ciąża?😊
 
Obyśmy szły ogniem do przodu 💪🏼😂 Ja powinnam dostać okres dopiero za ponad tydzień, więc nie wiem jak to się stało. Przy poprzedniej ciąży wychodziły mi testy dopiero w 6 tyg według aplikacji, ale od początku coś było nie tak więc teraz jestem dobrej myśli. To Twoja pierwsza ciąża?😊
To takie długie masz cykle? 😉
Ja mam już 3 małych dzieci w domu😅 I jeszcze jedna biochemiczna po drodze. A panikuję strasznie🙈
 
reklama
Jeszcze jedno pytanko. Któraś z Was miała plamienia w okolicy spodziewanej miesiączki? Miałam w poprzednich ciążach i teraz niestety zauważyłam mikro-ilośc podbarwionego na brązowo śluzu... 🙄
Ja miałam plamienia z synkiem, ale miałam niedobór proga. A w tej ciąży właśnie miałam takie 3-4 dni plamienia w terminie spodziewanej miesiączki.
 
Do góry