reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

reklama
U nas 2 starszych chodzi do przedszkola, a najmłodsza jest ze mną w domu. Jest strasznym cycoholikiem🫣 nie wiem czy powinnam ją powoli odstawiać czy nie... Mój lekarz nigdy nie widzi przeciwwskazań do karmienia w ciąży, w trzeciej ciąży karmiłam jakoś do 6 miesiąca, ale po ciąży biochemicznej jakoś bardziej panikuję nad wszystkim.😕
Są tu jeszcze jakieś mamy karmiące?😁
Ja nie karmie, po właśnie synku który ssał cyca nawet jak w ciąży się mleko skończyło, jakbym go nie odstawiła "porodowka" pewnie dalej by ssal 🫣
 
Kiedy masz usg? 😉
8 maja w 8+1, także muszę jeszcze trochę poczekać, żeby się coś dowiedzieć 😅
Ja Cie skądś znam 😂 (z forum) a przynajmniej kotek na zdjęciu mi znajomy 😀
Może gdzieś mignelam, bo się różnie udzielam tu i tam. 😁 A na forum kotka mam od 3 lat. :)
Ja nie karmie, po właśnie synku który ssał cyca nawet jak w ciąży się mleko skończyło, jakbym go nie odstawiła "porodowka" pewnie dalej by ssal 🫣
Ja właśnie mam nadzieję, że syn się nie odstawi. 😅 Ale zobaczymy. 😊
 
Dwa :) norweskiego leśnego i ragdolla, kocham je bardzo ❤️
Pokaż😍😍😍😍
Zawsze marzyłam o norweskim ❤️ ostatecznie mam zwykłego dachowca ze schroniska (ten z miniaturki) sam mnie wybrał🤷‍♀️😅 przytulił się do mnie pyszczkiem i koniec.

Czekam pod laboratorium... kreska dzisiaj mocniejsza niż wczoraj, więc mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie ok... stres mnie zjada😬
 
Pokaż😍😍😍😍
Zawsze marzyłam o norweskim ❤️ ostatecznie mam zwykłego dachowca ze schroniska (ten z miniaturki) sam mnie wybrał🤷‍♀️😅 przytulił się do mnie pyszczkiem i koniec.

Czekam pod laboratorium... kreska dzisiaj mocniejsza niż wczoraj, więc mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie ok... stres mnie zjada😬
Trzymam kciuki. :) Ja tym razem nie robię bety, żeby się nie stresować. :)
U nas drugi miał być Maine coon, ale w końcu stanęło na norweskim. :D
Twój kociak ma ślicznie umaszczony pyszczek? Miałam mnóstwo dachowcow w swoim życiu i wiem, że to genialne koty. Ale też nieprzewidywalne... I nie wiadomo nigdy, co z nich wyrośnie. :) Nasza najstarsza córka ma autyzm i potrzebowaliśmy kota, który na pewno będzie pozbawiony jakiejkolwiek agresji. Stąd ragdoll. :) A rok później powiedziałam mężowi, że chcę kota zaręczynowego :D i kupiliśmy Norwega, od mojej znajomej z ośrodka, która ma hodowlę zarejestrowaną w Fifę, zajmuje się felinoterapią, jest kocia behawiorystką i właśnie hoduje Norwegii pod ich charaktery. :) I też jest wspaniałym towarzyszem, ale córka faktycznie tuli się tylko z ragiem, no bo on na wszystko pozwala. :)
Znalazłam na szybko kilka zdjęć

Mam dla Was też taki tip, bo kilka stron temu któraś pisała, że nie może wstawić zdjęcia, bo za duży rozmiar. Wystarczy zrobić screen zdjęcia na telefonie i wstawić screen. Tak najłatwiej i najszybciej to obejść :)
 

Załączniki

  • Screenshot_2024-04-13-08-42-16-265_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-04-13-08-42-16-265_com.miui.gallery.jpg
    211,6 KB · Wyświetleń: 58
  • Screenshot_2024-04-13-08-39-49-702_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-04-13-08-39-49-702_com.miui.gallery.jpg
    318,8 KB · Wyświetleń: 62
  • Screenshot_2024-04-13-08-41-30-506_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-04-13-08-41-30-506_com.miui.gallery.jpg
    267,9 KB · Wyświetleń: 60
  • Screenshot_2024-04-13-08-39-10-428_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-04-13-08-39-10-428_com.miui.gallery.jpg
    166,8 KB · Wyświetleń: 54
  • Screenshot_2024-04-13-08-38-21-970_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-04-13-08-38-21-970_com.miui.gallery.jpg
    166,2 KB · Wyświetleń: 55
Cześć Dziewczyny:)
Ja jeszcze się ukrywam.. czekam do 1 wizyty we wt., na której pewnie nic nie ujrzę, bo będzie to 4+6 lub 5+0 z apkowych wyliczeń. Jestem cykl po biochemie i wcześniej sporo niemiłych przeżyć. Beta rośnie 225%, czekam.
Te koty @blanny są piękne. Możliwe, że będę mieć kilka pytań co do tego ragdolla i jego relacji z córką.
 
Cześć Dziewczyny:)
Ja jeszcze się ukrywam.. czekam do 1 wizyty we wt., na której pewnie nic nie ujrzę, bo będzie to 4+6 lub 5+0 z apkowych wyliczeń. Jestem cykl po biochemie i wcześniej sporo niemiłych przeżyć. Beta rośnie 225%, czekam.
Te koty @blanny są piękne. Możliwe, że będę mieć kilka pytań co do tego ragdolla i jego relacji z córką.
Cześć, trzymam kciuki. :)
Dziękuję. Jasne, jak masz pytania, to śmiało. :)
 
reklama
Trzymam kciuki. :) Ja tym razem nie robię bety, żeby się nie stresować. :)
U nas drugi miał być Maine coon, ale w końcu stanęło na norweskim. :D
Twój kociak ma ślicznie umaszczony pyszczek? Miałam mnóstwo dachowcow w swoim życiu i wiem, że to genialne koty. Ale też nieprzewidywalne... I nie wiadomo nigdy, co z nich wyrośnie. :) Nasza najstarsza córka ma autyzm i potrzebowaliśmy kota, który na pewno będzie pozbawiony jakiejkolwiek agresji. Stąd ragdoll. :) A rok później powiedziałam mężowi, że chcę kota zaręczynowego :D i kupiliśmy Norwega, od mojej znajomej z ośrodka, która ma hodowlę zarejestrowaną w Fifę, zajmuje się felinoterapią, jest kocia behawiorystką i właśnie hoduje Norwegii pod ich charaktery. :) I też jest wspaniałym towarzyszem, ale córka faktycznie tuli się tylko z ragiem, no bo on na wszystko pozwala. :)
Znalazłam na szybko kilka zdjęć

Mam dla Was też taki tip, bo kilka stron temu któraś pisała, że nie może wstawić zdjęcia, bo za duży rozmiar. Wystarczy zrobić screen zdjęcia na telefonie i wstawić screen. Tak najłatwiej i najszybciej to obejść :)
O matko, to futro!! 😍😍😍😍😍

Cześć Dziewczyny:)
Ja jeszcze się ukrywam.. czekam do 1 wizyty we wt., na której pewnie nic nie ujrzę, bo będzie to 4+6 lub 5+0 z apkowych wyliczeń. Jestem cykl po biochemie i wcześniej sporo niemiłych przeżyć. Beta rośnie 225%, czekam.
Te koty @blanny są piękne. Możliwe, że będę mieć kilka pytań co do tego ragdolla i jego relacji z córką.
Czyli zaszłaś zaraz w następnym po biochemicznej? U mnie drugi cykl po biochemie.
 
Do góry