reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

A co z naszym wątkiem prywatnym? Wciąż czekamy na 2 chętną?
Jeśli we wtorek będzie u mnie ok na badaniu to mogę wziąć te funkcje pomocniczną na siebie, żeby to w końcu ruszyło:). Chyba że ktoś czuje w sobie potrzebę takiej roli to oczywiście oddaje bez bicia 😅.
 
reklama
A co z naszym wątkiem prywatnym? Wciąż czekamy na 2 chętną?
Jeśli we wtorek będzie u mnie ok na badaniu to mogę wziąć te funkcje pomocniczną na siebie, żeby to w końcu ruszyło:). Chyba że ktoś czuje w sobie potrzebę takiej roli to oczywiście oddaje bez bicia 😅.
Ja się napisalam, że mogę, ale nie wiem czy coś dalej ruszyło w tym temacie🤷‍♀️
 
Ja dziś o dziwo czuje się lepiej wczoraj byłam na wizycie wszystko wporzadku termi niezmienny na 24.12.

Co do aktywności to zobaczymy jak się będę czuła później narazie dla mnie odpada cokolwiek oprócz chodzenia do pracy. Ja w pierwszej ciąży przytyłam aż19 kg i wcale jakoś dużo nie jadłam. W drugiej i trzeciej tyłam znacznie mniej ponieważ miałam cukrzycę ciążową i bardzo zdrowo się odżywiałam. Teraz też pewnie cukrzyca się uaktywni.
 
A co z naszym wątkiem prywatnym? Wciąż czekamy na 2 chętną?
Jeśli we wtorek będzie u mnie ok na badaniu to mogę wziąć te funkcje pomocniczną na siebie, żeby to w końcu ruszyło:). Chyba że ktoś czuje w sobie potrzebę takiej roli to oczywiście oddaje bez bicia 😅.
Ja się napisalam, że mogę, ale nie wiem czy coś dalej ruszyło w tym temacie🤷‍♀️
Będzie w poniedziałek ☺️
 
Byłam w kościele i już mi się robi słabo, musiałam wyjść, chociaż większość mszy udało mi się być w środku.
 
Ja właśnie dzisiaj nie wiem czy w ogóle dotrę... jest mi masakrycznie niedobrze cały czas🤢
To mi się tak nic nie dzieje, nawet było mało ludzi, miałam luz, ale w jednej chwili zrobiło mi się bardzo duszno no i musiałam wyjść. Trochę się zdziwiłam, bo z córką owszem i tak miałam, ale znacznie później.
 
Byłam w kościele i już mi się robi słabo, musiałam wyjść, chociaż większość mszy udało mi się być w środku.
Ja bylam w srode w kosciele .kosciol prawie pusty a mnie na przemian raz goraco raz zimno raz duszno . Rece mialam cale mokre . W poprzedniej ciazy rzadko chodzilam do kosciola bo było mi mega slabo
 
Dziewczyny a oprócz przeciwciał na cytomegalie i rumień jakie dodatkowe badania polecacie jeszcze zrobić ?
Mi na pierwszej wizycie na NFZ w 7 tygodniu lekarka zleciła z tego co pamiętam:
Mocz
Osad w moczu
Krzywa cukrowa (normalnie powinna być sama glukoza na czczo, ale ja będę mieć cukrzycę ciążowa na pewno)
Morfologia
TSH
Wirus zapalenia wątroby typu C
Kiła
Toksoplazmoza igg igm
Różyczka igg igm
Cytomegalia igg igm
Grupa krwi
 
reklama
Mi na pierwszej wizycie na NFZ w 7 tygodniu lekarka zleciła z tego co pamiętam:
Mocz
Osad w moczu
Krzywa cukrowa (normalnie powinna być sama glukoza na czczo, ale ja będę mieć cukrzycę ciążowa na pewno)
Morfologia
TSH
Wirus zapalenia wątroby typu C
Kiła
Toksoplazmoza igg igm
Różyczka igg igm
Cytomegalia igg igm
Grupa krwi
Moja szwagierka chodzi do takiej gin co prywatnie przyjmuje i tych wszystkich badań jej jej zlecała. Fajnie że na NFZ i tako pakiet, to daje nadzieję ☺️
 
Do góry