reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Swoją droga pozwalacie sobie dziewczyny na kubek kawusi? Ja mam takiego smaka że prawie codziennie muszę wypic a zapomniałam się lekarki spytać czy w ogóle mogę. Już południe i drugi dzień z rzędu mniej więcej o tej godzinie mnie zaczyna mdlić 😭
 
reklama
Swoją droga pozwalacie sobie dziewczyny na kubek kawusi? Ja mam takiego smaka że prawie codziennie muszę wypic a zapomniałam się lekarki spytać czy w ogóle mogę. Już południe i drugi dzień z rzędu mniej więcej o tej godzinie mnie zaczyna mdlić 😭
Można pić. Mi lekarz nawet zalecał wypicie kawy jak w poprzednich ciążach było mi słabo od niskiego ciśnienia 😉
 
Swoją droga pozwalacie sobie dziewczyny na kubek kawusi? Ja mam takiego smaka że prawie codziennie muszę wypic a zapomniałam się lekarki spytać czy w ogóle mogę. Już południe i drugi dzień z rzędu mniej więcej o tej godzinie mnie zaczyna mdlić 😭
Ja piłam w poprzedniej normalnie 2-3 filiżanki. W tej mnie nieco odrzuciło ale takie z mlekiem wjeżdżają jak złoto 🙂
 
Ja piłam w poprzedniej normalnie 2-3 filiżanki. W tej mnie nieco odrzuciło ale takie z mlekiem wjeżdżają jak złoto 🙂
Ja mam właśnie niestety odrzut... dzisiaj wmusilam jedną z mlekiem i cukrem, bo myślałam, że całkiem się przekręcę.
Którejś z Was też jest tak słabo?😵‍💫
 
Tym razem od słodkiego mnie mdli. I to jest bardzo dziwne, bo kocham słodkie, nigdy sobie nie odmawiałam, ale teraz kompletnie mnie od słodyczy odrzuca - na moją korzyść, bo mam IO i ciągle jakieś problemy z cukrem. Teraz dla mnie największą radością jest mięcho! 🥓🥩🍗🍖 A dzisiejsza wizyta w sklepie mięsnym… 😍
 
Ja wczoraj prosiłam męża żeby mi ugotował rosół, bo akurat w tym nie ma sobie równych, mąż wstał specjalnie o 4 rano żeby zrobić mi ten rosół zanim pójdzie do pracy, ja wstałam po 7 i jak wyszłam z pokoju poczułam zapach tego rosołu to ledwo do łazienki dobiegłam, przez 4 godziny nie mogłam się na jedzenie patrzeć, także tyle by było z mojego rosołku
 
reklama
Do góry