reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Przecież ja bym to w dwa dni zjadła 🙈🙈🙈 ja dzisiaj spotykam się z koleżanką i chyba zabiorę ją na naleśniki z nutella i bita śmietana i owocami i na lody 🙈😁 powiedziała, że jestem w ciąży i ja wybieram co będziemy robić 😎😅 powiedziała, że do maca nawet ze mną pójdzie, a ona fit i nie je takich rzeczy 😅🙈
Ale kochana koleżanka 🥰🥰
 
No to wypytywanko jeśli można :) Jakiego masz lekarza prowadzącego? Gdzie planujesz poród? Wolałabyś naturalny czy CC? :)
ja prowadzę w dwóch miejscach - w PZU dr. Agnieszka Malec- Marczyńska i w centrum Medycznym na Zwierzynieckiej u dr Adama Malingera, chce na Polnej, bo dr Adam tam pracuje i moja przyjaciółka która robi specjalizacje i chce być ze mną przy porodzie ;) wolałbym naturalny bo aktualnie kuzynka miała CC i nie jest z nią najlepiej ;) boje się po prostu CC a Ty ? 🥳
 
ja prowadzę w dwóch miejscach - w PZU dr. Agnieszka Malec- Marczyńska i w centrum Medycznym na Zwierzynieckiej u dr Adama Malingera, chce na Polnej, bo dr Adam tam pracuje i moja przyjaciółka która robi specjalizacje i chce być ze mną przy porodzie ;) wolałbym naturalny bo aktualnie kuzynka miała CC i nie jest z nią najlepiej ;) boje się po prostu CC a Ty ? 🥳

A co się dzieje z kuzynka po CC jeśli można wiedzieć?? Sama zastanawiam się nad CC, ale jeszcze się waham
 
reklama


to mąż mi kupił 🤣 i wchodzi do domu i mi skalda życzenia i wręczył karton papitow i wagę 😳🙈🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣💪
Hahaha 🤣🤣🤣 waga rozumiem gratis była do nich 🤣🤣🤣 jaki Kochany.

Ja jak jeszcze nie wiedziałam, że mam tą cukrzycę ciazowa zamówiłam sobie caly karton soczków tych Capri Sun pomarańczowych. Kocham je po prostu, a ciężko je kupić bo raz są w sklepie raz nie. I moj mówi czemu nie mówiłam to by mi więcej zamówił 🤣🤣🤣

Wszystkiego najlepszego zatem ❤️ spełnienia marzeń 🥳🥳
Ja dostalam.od diabetolog kartke tam wszystko jest wypisane co mozna jesc w jakich ilosciach mniej wiecej ale prawda jest taka ze trzeba samemu wszystkiego probowac i sprawdzac co mozna a co nie.

Prawda. Trzeba się obserwować i fajnie jest na początku wszystko zapisywać co się Jadło przy pomiarach. Mi niby kazała mierzyć po 2 posiłkach wyrywkowo tylko cukier po godzinie. I tylko jak przekroczy normę to zapisywać co jadłam. Ale i tak pierwsze dwa tyg mierzyłam po każdym posiłku. Ogólnie ciekawe jak wpływa moja całodniowa dieta na cukier poranny. Czy ma wpływ np to, że dajmy na to zjadłam coś niedozwolonego przed południem nie, że na kolację. Bo np zjadlam kiedyś po obiedzie loda. I godzinę po posiłku miałam idealny cukier.
 
Do góry